doTERRA Bruknuolių WINTERGREEN Eterinis Aliejus

Regina Rainienė

Regina Rainienė

Bruknuolių WINTERGREEN Tyras doTERRA Eterinis Aliejus 15ml

Pagal „doTERRA Co-Impact Sourcing®” iniciatyvą „Wintergreen” eterinis aliejus gaunamas Nepalo kaimo vietovėse. 

Mėtų spalvos Wintergreen aliejus išgaunamas iš šliaužiančio krūmo lapų, jo sudėtyje yra unikalaus cheminio komponento metilo salicilato.

Ši cheminė medžiaga pasižymi stipriomis raminamosiomis savybėmis ir natūraliai aptinkama tik dviejuose pasaulio augaluose – beržuose ir bruknuolėse. 

Dėl savo išskirtinių natūralių sudedamųjų dalių Bruknuolių aliejus yra vertinamas dėl savo vietinio poveikio ir dažniausiai naudojamas losjonuose, kremuose ir burnos higienos priemonėse. Dėl raminančių pojūčių Bruknuolių aliejus taip pat puikiai tinka masažams. 

Wintergreen eterinis aliejus pasižymi ryškiu saldžiu, mėtų ir gaiviu kvapu. Šis aromatas gali ir pakylėti, ir stimuliuoti pojūčius.

Įsigyjant eterinius aliejus labai svarbu, kad jie būtų stiprūs ir gryni. Šios dvi savybės labai prisideda prie kiekvieno aliejaus veiksmingumo tenkinant individualius poreikius.

Eterinio aliejaus stiprumas prasideda nuo paties augalo. Kai augalas auginamas optimalioje dirvoje, esant optimaliai temperatūrai ir klimatui, o paskui tinkamu laiku nuimamas derlius, sustiprėja augalo eterinio aliejaus stiprumas.

Panašiai kaip „Wintergreen” aliejus gaunamas Nepale pagal „doTERRA Co-Impact Sourcing” iniciatyvą, taip ir „doTERRA” augina savo augalus optimaliose auginimo vietose visame pasaulyje, kuriuos skina ir distiliuoja patyrę vietiniai specialistai. 

Pagal „doTERRA” iniciatyvą „Co-Impact Sourcing®” mūsų naujasis Wintergreen šaltinis yra iš Nepalo, kur kaimo gyventojai jį renka laukinėje gamtoje, o paskui distiliuoja bendruomenėms priklausančiose distiliavimo įmonėse. Šis procesas suteikia daugiau ekonominių galimybių labai atokiuose Nepalo kaimo regionuose.

Play Video

Šis apsirūpinimo procesas leidžia „doTERRA” eteriniams aliejams įgauti ir išlaikyti maksimalų stiprumą.

Siekdama gaminti gryniausius eterinius aliejus, „doTERRA” kiekvienam savo aliejui taiko CPTG sertifikuotos grynosios patikrintos klasės (CPTG Certified Pure Tested GradeTM) protokolą.

Šis protokolas apima daugybę griežtų bandymų, kuriais nustatomas kiekvienos eterinių aliejų partijos grynumas. 

Kai aliejuose nerandama teršalų ir jie laikomi visiškai grynais, aliejai gali būti parduodami. 

Šie specialūs derliaus rinkimo ir bandymų metodai užtikrina, kad jūsų gaunami „doTERRA” aliejai yra gryni, stiprūs ir labai veiksmingi jūsų poreikiams.

REKLAMA

Wintergreen aliejų galima naudoti ir vietiškai, ir aromatiniu būdu.

Šis aliejus yra labai veiksmingas ir naudingas, todėl svarbu nepamiršti, kad aliejų reikia skiesti ir kad nedidelis jo kiekis yra labai veiksmingas.

Vienas geriausių būdų naudoti Bruknuolių eterinį aliejų – masažui.

Įmasažuokite jį į raumenis po fizinio krūvio, įmasažuokite į odą po šalto žiemos pasivaikščiojimo arba įmasažuokite į nugarą ir pečius po ilgos darbo dienos.

REKLAMA

Masažuojant aliejumi patiriamas įspūdingas raminantis ir šildantis pojūtis, kuris gali būti labai stiprus. Naudodami vietiškai, visada praskieskite Wintergreen su frakcionuotu kokosų aliejumi arba kitu aliejumi nešėju, kad sumažintumėte odos jautrumą.

Wintergreen aliejų galima išsklaidyti ir naudoti kaip patalpų gaiviklį. Taip pat galite pasigaminti natūralų „pasidaryk pats” kambario purškalą, įlašinę jo kelis lašus (ir bet kokių kitų norimų aliejų) į purkštuvą su vandeniu.

Saldus, mėtų ir stiprus – Wintergreen aromatas yra stiprus ir gaivus. Wintergreen kvapas panašus į Šaltmėtės ir beržų kvapą.

Wintergreen aliejus įeina į „Deep Blue®” raminamąjį mišinį, kuris specialiai sukurtas šildyti, vėsinti ir raminti.

 • Wintergreen aliejus yra vienas iš mažiausiai išgaunamų eterinių aliejų.
Play Video
 • Wintergreen aliejus turi daug cheminių komponentų, tokių kaip metilo salicilatas, todėl jis puikiai tinka masažams. Kad sušildytumėte ir nuramintumėte, po treniruotės įsimasažuokite Wintergreen aliejaus. Tai padės atgaivinti ir protą, ir kūną. Naudodami šį eterinį aliejų nepamirškite, kad truputis yra labai veiksmingas, ir būtinai praskieskite frakcionuotu kokosų aliejumi, kad sumažintumėte odos jautrumo galimybes.
 • Wintergreen eterinio aliejaus gaivumo į namus įnešite į difuzorių įlašinę kelis lašus šio eterinio aliejaus. Wintergreen eterinio aliejaus kvapas suteikia gryno lauko tyrumo, o kartu prideda saldų, mėtų, visžalių augalų kvapą. Kartu su švariu aromatu skleidžiant Wintergreen aliejų, jis padės pakylėti ir stimuliuoti pojūčius.
 • Norite užmaskuoti nemalonius kvapus? Jums pasisekė! Wintergreen eterinis aliejus pasižymi labai stipriu ir maloniu kvapu, kuris padės užgožti stiprius kvapus. Kai kitą kartą eisite į sporto salę, užlašinkite kelis lašus Wintergreen aliejaus ant vatos gumulėlio ir įsidėkite jį į sporto krepšį. Tai užmaskuos prakaituotų sporto drabužių kvapą saldžiu ir mėtų aromatu.
 • Po ilgos dienos skirkite laiko atsipalaiduoti ir palepinkite save Wintergreen vonia. Tiesiog 1-2 lašus eterinio aliejaus ištirpdykite epsom druskose ir supilkite į šiltą vonios vandenį ir mėgaukitės raminančiais eterinio aliejaus pojūčiais. Šis eterinis aliejus padės nuraminti kūną, o jo aromatas teigiamai ir pakiliai veiks protą.
 • Odos dėmės – jų pasitaiko visiems. Tačiau kartais dėl jų galite jaustis sutrikę ar pažeidžiami. Atsikratykite šio nesmagaus jausmo į kasdienę rutiną įtraukdami Wintergreen eterinį aliejų. Tepkite odą šiuo eteriniu aliejumi, kad sumažintumėte dėmelių atsiradimą ir jaustumėtės patogiai bei pasitikintys savimi.

Šis aliejus turi košerinį sertifikatą.

doTERRA Wintergreen eterinis aliejus gerai dera su:

REKLAMA

 • Neskirta naudoti vidaus reikmėms. 
 • Galimas odos jautrumas. 
 • Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. 
 • Jei esate nėščia ar prižiūrima gydytojo, pasitarkite su gydytoju. 
 • Vengti sąlyčio su akimis, vidinėmis ausimis ir jautriomis vietomis.

Pasidalink šiuo įrašu!

Norite nuolaidų būsimiems pirkiniams?

Tapk registruotu doTERRA vartotoju ir gauk 25% nuolaidą!

Pažįstate žmonių, kurie norėtų įgyti arba patobulinti sveikos gyvensenos įpročius? Įsigiję su nuolaida parduodamą rinkinį jie gali rasti jų poreikius atitinkančių produktų ir reikšmingai sutaupyti.

Narystės rinkiniuose nauji nariai ras viską ko reikia, pradedant naudoti doTERRA produktus.

Gauk nuolaidas būsimiems doTERRA pirkiniams ir registruokis jau dabar! (registracijos nuoroda į kitą puslapį)

Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS rinkiniams ir kolekcijoms!
25% nuolaida doTERRA ESSENTIAL AROMATICS™ TOUCH, FAMILY ESSENTIALS, doTERRA YOGA ir daugybei kitų kolekcijų!
Rinkiniai
Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS doTERRA aliejams!
25% nuolaida tyriems eteriniams aliejams ir eterinių aliejų mišiniams!
Eteriniai Aliejai
Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS doTTERA
linijos produktams!
25% nuolaida doTERRA VERAGE, doTERRA™ SPA, Deep Blue, On Guard® produktams!
doTERRA Linijos Produktai
Previous
Next

Taipogi Skaitykite!

Pirkinių krepšelis