doTERRA Eteriniai Aliejai: Antras doTERRA Buteliukų Gyvenimas

Regina Rainienė

Regina Rainienė

Kiekvienas eterinio aliejaus lašas yra vertingas, bet kai iš lašintuvo iškrenta paskutinis lašas, kas tada? Jei esate eterinių aliejų mėgėjas, tikėtina, kad jums kilo klausimas, ką daryti su mažais gintariniais buteliukais, kurių turite. Turime pasiūlymų, kaip išlaikyti šiuos buteliukus funkcionalius iki paskutinio aliejaus lašo ir dar ilgiau!
  1. Nuo beveik tuščio buteliuko nuimkite dangtelį ir aliejaus lašintuvą. Sudėkite buteliuką, lašintuvą į sandarų indą su Epsomo druskomis bent 48 valandoms. Atidarykite jį ir štai: raminančio aromato prisotintos vonios druskos! Dar geriau – į Epsomo druskos indą galite sudėti kelis buteliukus ir gauti skirtingų, stipresnių kvapų užpildo.
  2. Papuoškite savo lempučių girliandą! Tai puikus priedas bet kokiam šventiniam vakarėliui. Apie tai, kaip pasigaminti girliandą žiūrėkite išsamiame video
Play Video
 • Pripildykite buteliuką frakcionuotu kokosų aliejumi, kad turėtumėt turėti su savimi kelionėse.
 • Pasigaminkite naudojimui paruošto eterinio liejaus mišinio. Jei neturite naujo buteliuko rutuliniu aplikatoriumi, galite reikalingus eterinius aliejus atsiskiesti jau naudotame buteliuke. Jei gaminatės ne kvepalus, galite buvusio aromato net neplauti- supilti reikalingus eterinius aliejus ir FCO ir naudoti ten kur reikia. Į tuščius 15 ir 5 ml buteliukus taip pat galite pasigaminti skiesto, naudojimui tinkamo mišinio.
 • Naudokite buteliukus kelionėms skirtiems tualeto reikmenims laikyti. Tokie dalykai kaip plaukų aliejus, veido serumas ir kūdikių pudra lengvai telpa į mažą EO buteliuką; be to, jie atlaisvins taip reikalingą vietą rankiniame bagaže.
 • Susipilkite savo mėgiamo mišinio garinimui ingredientus į turščią 15 ml buteliuką, ir laikykite prie difuzoriaus, kad būtų patogu jį naudoti.
 • Įkiškite vatos gumulėlį į butelį, užsukite dangtelį ir palikite jį trims dienoms. Išimkite vatos rutuliuką – jei reikia, naudokite pincetą – ir padėkite jį visur, kur gali būti naudingas gaivus kvapas: batų viduje, šiukšliadėžės dugne, sporto krepšyje ir bet kurioje kitoje vietoje, kuriai reikia aromato.
 • Pasidalykite labiausiai naudojamu aliejumi su draugu, įpilkite jo šiek tiek į švarų, tuščią buteliuką.
 • Atgaivinkite stalčius ar spintas nuėmę beveik tuščio buteliuko dangtelį ir leiskite aromatui prasiskverbti į erdvę. Įsitikinkite, kad buteliuką padėjote taip, kad jis neapvirstų – juk nenorėtumėte nieko išlieti ant mėgstamo megztinio!
 • Susikurkite savo kvepalus. Laikykite savo firminį kvapą švariame, tuščiame buteliuke.
 • Paskutinį aliejų panaudokite čiužinio gaivikliui pasigaminti. Užuot išplovę buteliuką, pripildykite jį iki ¾ kepimo sodos. Leiskite jam pastovėti per naktį, kad soda visiškai sugertų aliejų. Mišiniu apipurkškite čiužinį ir palikite valandą; tada išsiurbkite sodą ir įkvėpkite gaivos!
 • Praskieskite savo eterinius aliejus, kad galėtumėte naudoti su vaikais. Naudokitės skiedimo vadovu.
 • Dar daugiau idėjų video. (1:13 kaip pasidaryti difuzorių su pagaliukais)
Play Video

Pasidalink šiuo įrašu!

Norite nuolaidų būsimiems pirkiniams?

Tapk registruotu doTERRA vartotoju ir gauk 25% nuolaidą!

Pažįstate žmonių, kurie norėtų įgyti arba patobulinti sveikos gyvensenos įpročius? Įsigiję su nuolaida parduodamą rinkinį jie gali rasti jų poreikius atitinkančių produktų ir reikšmingai sutaupyti.

Narystės rinkiniuose nauji nariai ras viską ko reikia, pradedant naudoti doTERRA produktus.

Gauk nuolaidas būsimiems doTERRA pirkiniams ir registruokis jau dabar! (registracijos nuoroda į kitą puslapį)

Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS rinkiniams ir kolekcijoms!
25% nuolaida doTERRA ESSENTIAL AROMATICS™ TOUCH, FAMILY ESSENTIALS, doTERRA YOGA ir daugybei kitų kolekcijų!
Rinkiniai
Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS doTERRA aliejams!
25% nuolaida tyriems eteriniams aliejams ir eterinių aliejų mišiniams!
Eteriniai Aliejai
Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS doTTERA
linijos produktams!
25% nuolaida doTERRA VERAGE, doTERRA™ SPA, Deep Blue, On Guard® produktams!
doTERRA Linijos Produktai
Previous
Next

Taipogi Skaitykite!

Pirkinių krepšelis
Prenumeruokite!
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite mėnesinius doTERRA nuolaidų pasiūlymus