Kvapniųjų Kanangų (YLANG YLANG) Tyras doTERRA Eterinis Aliejus 15ml

Kvapniųjų Kanangų (YLANG YLANG) Tyras doTERRA Eterinis Aliejus 15ml

58.00 

 • Naudojamas masažui, padeda atsipalaiduoti
 • Palaiko sveiką odos ir plaukų išvaizdą
 • Pakelia nuotaiką ir pasižymi raminančiu poveikiu

Grąžinimo Garantija

Jei doTERRA prekė bus brokuota, ji bus pakeista nauja!

Saugus Mokėjimas​

Mokėjimus apdoroja tik saugūs paslaugų tiekėjai!​

Kokybės Garantija​

Užtikriname geriausią visų siūlomų produktų kokybę!​

Greitas Pristatymas

Prekes įprastai pristatome per 1-3 darbo dienas!

Kvapniųjų Kanangų (YLANG YLANG) Tyras doTERRA Eterinis Aliejus

Cananga odorata | 15ml

 

Kvapniųjų Kanangų (YLANG YLANG) Tyro doTERRA Eterinio Aliejaus Aprašymas ir Bendrosios Savybės:

 • Naudojamas masažui, padeda atsipalaiduoti
 • Palaiko sveiką odos ir plaukų išvaizdą
 • Pakelia nuotaiką ir pasižymi raminančiu poveikiu

Lietuviškai tai kvapnioji kananga – amžinai žaliuojantis medis, išaugantis iki 20 metrų aukščio, pūkiniais lapais ir žydintis nuostabaus grožio gelsvais kerintį kvapą skleidžiančiais žiedais.
doTERRA Ylang Ylang aliejus auginamas ir distiliuojamas Madagaskaro salos Šiaurinėje Vakarų pakrantėje, kuri vadinasi Nosy Be. Kvapiosios kanagos medis auga net tris ar keturis metus ir tik po to jo žiedai yra tinkami kokybiškam aliejui išgauti.

Kvapas labai saldus, net sunkus, todėl dažniausiai maišomas su kitais eteriniais aliejais, kad jie susilpnintų saldaus kvapo intensyvumą.

Nuo seno Ylang Ylang aliejus yra laikomas jausmingumo ir seksualumo aliejumi, juo kvėpindavo ir kvėpina jaunavedžių lovas, o iki pat 1900 metų šis aliejus būdavo vadinamas „neturtingųjų jazminu”, ko niekaip nepasakytum dabar, nes kokybiškas ir grynas aliejus nėra pigus.

Šis aliejus pasižymi nervų sistemą raminančiu poveikiu, veikia kaip afrodiziakas, reguliuoja adrenalino kiekį, padeda išsklaidyti įtampą, suteikia linksmumo, šalina neigiamas emocijas – pyktį, baimę ir padeda atsigauti po šoko ar panikos priepuolio.

 • Ylang Ylang padeda kai padažnėja kvėpavimas ar jaučiate įtampą, tačiau labai svarbu jo nepadauginti ir vartoti saikingai, nes antraip galima sulaukti atvirkštinės reakcijos.
 • Šis aliejus teigiamai veikia reprodukcinę sistemą ir reguliuoja hormonų kiekį,  palankiai veikia visų tipų odą, stimuliuoja galvos odą ir stiprina plaukus.
 • Atjaunina odą, gali padėti subalansuoti hormonus ir puikiai maitina išsausėjusius plaukus, stiprina juos ir stimuliuoja galvos odą.

Kvapniųjų Kanangų (YLANG YLANG) Tyro doTERRA Eterinio Aliejaus Emocinis Poveikis:

 • Jis padeda paleisti įsisenėjusias emocines traumas, išlaisvina nuo pykčio ir baimės, leidžia žmogui pasijusti jaunatviškai ir žaismingai, tarsi išlaisvina kiekviename iš mūsų esantį mažą ir linksmą vaiką.
 • Šis aliejus ypač padeda liūdniems žmonėms, kurie jaučiasi prislėgti ir lyg neturėtų teisės būti linksmi ir džiaugtis gyvenimu. Procesas ilgas, bet labai naudingas – Ylang Ylang tarsi maistas mūsų širdžiai!
 • Šis aliejus daro didelę įtaką širdžiai ne tik fiziniu , bet ir dvasiniu būdu. Jis vadinamas vidinio vaiko aliejumi ir padeda paleisti emocines traumas, patirtas vaikystėje, kurios slegia, trukdo gyventi pilnavertišką suaugusiojo ir atsakingo žmogaus gyvenimą, įtakoja santykius ir užblokuoja džiaugsmo, žaismingumo, laisvumo, intuityvumo jausmus ir trukdo emociniams ryšiams su aplinkiniais žmonėmis.
 • Šis aliejus padeda paleisti šias neigiamas emocijas – stresą, liūdesį, perdėtą analizavimą ir norėjimą viską sureguliuoti, nemokėjimą džiaugtis gyvenimu ir savęs pastatymą į kažkokius susigalvotus rėmus.

 

Daugiau informacijos apie kvapniųjų kanangų (YLANG YLANG) doTERRA eterinį aliejų rasite žemiau esančiame vaizdo įraše.

Panašūs doTERRA Produktai

Prekės su Nuolaida!

Kiti doTERRA Linijos Produktai

Pirkinių krepšelis