Kas yra „Co-Impact Sourcing”?

Regina Rainienė

Regina Rainienė

doTERRA Healing Hands Foundation

doTERRA "Co-Impact Sourcing"

„Co-Impact Sourcing” yra abipusiai naudingas ir atsakingas „doTERRA” eterinių aliejų tiekimo būdas.

Pagal šias iniciatyvas vietiniams gyventojams nuolat mokamas pakankamas darbo užmokestis už vietinių augalų auginimą, derliaus nuėmimą ir kartais distiliavimą.

Iš kur doTERRA tiekia aukščiausios kokybės aliejus žiūrėkite žemiau.

doTERRA co impact sourcing map

doTERRA Ilgalaikė Abipusiai Naudinga Partnerystė

„doTERRA” ne tik tiekia aukščiausios kokybės eterinius aliejus, bet ir siekia, kad ūkininkų, derliaus nuėmėjų ir distiliuotojų, kurie prisideda prie „doTERRA” aliejų gamybos, gyvenimas pasikeistų į gerąją pusę.

Daugiau nei 170 eterinių aliejų, kuriuos siūlo „doTERRA”, gaunami iš daugiau nei 45 šalių, iš kurių daugiau nei pusę galima laikyti besivystančiomis šalimis. Siekdama užtikrinti, kad su smulkiais ūkininkais ir derliaus nuėmėjais nepalankiose ūkininkauti vietovėse būtų elgiamasi etiškai, „doTERRA” pristatė iniciatyvą „Co-Impact Sourcing”.

„Co-Impact Sourcing” kuria bendrą vertę visoms tiekimo grandinės suinteresuotosioms šalims, nes yra prie šaltinio ir sąmoningai įgyvendina aplinkosaugos ir (arba) socialinio poveikio iniciatyvas. 

„Co-Impact Sourcing” siekia užmegzti ilgalaikę, abipusiai naudingą partnerystę su tiekėjais, kartu kuriant tvarias darbo vietas ir užtikrinant patikimas pajamas neišsivysčiusiose vietovėse. 

„doTERRA” yra įsipareigojusi su savo tiekėjais elgtis etiškai, laiku atsiskaitydama sąžiningomis kainomis. 

Augintojai ir derliaus nuėmėjai skatinami burtis į kooperatyvų grupes, kad galėtų dalytis kolektyvine nauda ir derybine galia, kartu tobulindami įgūdžius ir gebėjimus. „- Ieškokite to kas tyra.”

Play Video

„doTERRA” atsakingai bendradarbiauja su amatininkais iš daugiau kaip 45 šalių, kurie rūpinasi geriausiomis sėklomis, dirvožemiu ir auginimo aplinka. Žinome, kad šiose išskirtinėse partnerystėse svarbios mažiausios detalės.

Kol kiti eterinių aliejų pramonės atstovai per sodinimo, auginimo ir derliaus nuėmimo procesą taupo arba net bando „praplėsti” grynus aliejus pridėdami pigesnių ingredientų, doTERRA yra bekompromisiškai išrankūs.

REKLAMA

Siekdama dirbti su atsidavusiais partneriais ir užtikrinti geriausias auginimo sąlygas, „dōTERRA” eterinius aliejus tiekia iš viso pasaulio. Nuolat plečiant produktų liniją, kurią sudaro daugiau kaip 170 kilmės eterinių aliejų, gaunamų iš daugiau kaip 45 šalių, dōTERRA iš tiesų siūlo geriausias Žemės dovanas.

Nors tokiai didelei įmonei kaip „dōTERRA” gali kilti pagunda pirkti didelius žemės sklypus ir masiškai gaminti aliejus, „dōTERRA” labai vertina vietinių ūkininkų, kurių daugelis ištisas kartas augina eterinių aliejų augalus, ekspertines žinias. „dōTERRA” pasitelkia jų patirtį į Global Botanical Network -pasaulinį botanikos tinklą ir taip atsakingai remia tūkstančius darbo vietų visame pasaulyje.

global botanical network green logo

„doTERRA” plataus masto partnerystė su tiekėjais leidžia „doTERRA” gaminti išskirtinius, patentuotus aliejus ir mišinius, kurie išsaugo kiekvieno augalo grynumą ir stiprumą. 

Devyniasdešimt šeši procentai „doTERRA” atskirų aliejų ir aliejų mišinių yra išskirtiniai, todėl eterinių aliejų vartotojai gauna išties ypatingą ir mielą produktą.

Play Video

doTERRA Distiliuotojai

„doTERRA” bendradarbiauja su patyrusiais distiliuotojais, kurie kiekvienam eteriniam aliejui išgauti taiko specialų slėgį ir temperatūrą – taip užtikrinamas stipriausias ir naudingiausias cheminis profilis.

Bulgarija yra daug galimybių turinti šalis, tačiau ji susiduria su iššūkiais, kad išnaudotų visą savo potencialą. Todėl „doTERRA” įsteigė Bulgarijos bendrovę „Esseterre Bulgaria EOOD”.

„Esseterre” – tai ūkininkavimo ir distiliavimo įmonė, kurios pagrindinė būstinė yra Juodosios jūros kurortiniame Varnos mieste, o pagrindinis gamybos centras – netoliese esančiame pramoniniame Dobricho mieste. Šiuo metu „Esseterre” yra viena didžiausių Bulgarijos distiliavimo gamyklų ir, taikydama „doTERRA” metodą „Co-Impact Sourcing®”, atgaivins eterinių aliejų pramonę, tapdama svarbia jėga, skatinančia tvarų ir įvairiapusį Bulgarijos vystymąsi.

Augalo cheminių savybių išsaugojimas
Tinkamai nuėmus aromatingo augalo derlių, jis gabenamas į spirito varyklą, kur išgaunamas jo aliejus. Eterinio aliejaus išgavimas yra itin subtilus procesas. Netinkamai atliktas distiliavimas gali smarkiai pakeisti arba sunaikinti augalo aromatinius junginius. Jei distiliacija atliekama kruopščiai, gautas eterinis aliejus išlaiko stiprų cheminį profilį, kuris suteikia gydomąją naudą jo naudotojams.

Distiliuojant garais, verdančio vandens garai pereina per augalinę medžiagą ir perneša lakiuosius aromatinius junginius iš augalo į surinkimo vamzdelį.

Vamzdelyje garai atvėsinami ir kondensuojasi į vandenį. Tuomet lipiduose tirpus eterinis aliejus atsiskiria nuo vandens ir aliejus surenkamas. Šio proceso metu kruopščiai kontroliuojamas laikas, temperatūra ir slėgis, kurie pritaikomi prie kiekvieno augalo poreikių, kad aliejai išlaikytų savo naudingąsias chemines sudedamąsias dalis.

Šaltasis spaudimas, naudojamas gaminant kelis „doTERRA” citrusinių vaisių aliejus. Šio proceso metu aliejus iš vaisių žievės išgaunamas mechaniškai spaudžiant.

REKLAMA

Vaisiai gremžiami aštriais draskančiais cilindrais, kurie nušveičia žievės paviršių ir atveria mikroskopinius maišelius su eteriniais aliejais. Vėliau ant vaisių purškiamas vanduo, kad būtų surinktas išsiskyręs eterinis aliejus, o vandeningas mišinys perleidžiamas per filtrą, pašalinant likusius vaisių žievės gabalėlius. Tada citrusų aliejus atskiriamas ir surenkamas iš vandens. Šio spaudimo proceso metu gaunami stiprūs, veiksmingi ir kvapnūs aliejai.

2021 m. Copaiba tiekimo poveikis Brazilijos žmonėms:

  • Žmonių, kuriems suteiktos galimybės dirbti , skaičius: 911
  • Remiami gyvenimai (apytikriai): 3,006

Ar kada nors susimąstėte, iš kur atsiranda jūsų kopaibos eterinio aliejaus buteliukas? Ką jis paliečia ir kam daro įtaką pakeliui? 

– Šiuose laidos „Už buteliuko” epizoduose susipažinkite su šeimomis, gaminančiomis „doTERRA Copaiba” eterinį aliejų, ir sužinokite apie jų gyvenimą bei poreikius, įskaitant tai, ko reikia kopaibos aliejinei dervai rinkti, ir didžiulį dantų priežiūros poreikį.

Play Video

doTERRA Healing Hands Foundation

Poveikio istorijos: Socialinis poveikis

Eukaliptų mišinys remia ūkininkus daugelyje šalių.

Pietų Afrikos Eucalyptus radiata ūkininkai remiami taikant išankstinius mokėjimus, išankstinį finansavimą, gebėjimų stiprinimą ir augintojų modelį.

Australijoje didžioji dalis eukaliptų medžių buvo įterpti tarp esamų pasėlių, o tai vietos ūkininkams suteikia papildomų pajamų, kurios gali būti labai vertingos jų šeimoms ar ūkiams.

Ruandos eukaliptų auginimo vietovėje – Kabezos kaime Kajonzos rajone – „doTERRA Healing Hands Foundation®” ką tik finansavo ankstyvojo ugdymo klasės statybą vietinėje mokykloje, kurioje ugdomi 45 3-5 metų amžiaus vaikai.

REKLAMA

Daugelis bendruomenės vaikų susiduria su įvairiomis raidos problemomis, įskaitant lėtinę nepakankamą mitybą, naujagimių mirtingumą, smurtą prieš vaikus ir prastas švietimo paslaugas. 

Ši ankstyvojo ugdymo klasė suteiks vaikams visapusišką galimybę mokytis anksti, tinkamai maitintis, laikytis higienos ir apsaugos reikalavimų. 

Projektas įgyvendinamas bendromis pastangomis su vietos ūkininkais ir tėvais, kurie užtikrina mokyklos maitinimo programą, mūsų Eucaluptus globulus tiekėju, kuris padengia 20 % išlaidų, ir „doTERRA Healing Hands”, kuris padengia likusią finansavimo dalį. Kai klasė bus baigta, ji ir toliau išliks savarankiška, nes bus imamas tam tikras pagrindinis mokyklos mokestis, kad būtų padengtos išlaidos, reikalingos ankstyvojo vaikų ugdymo klasei išlaikyti.

Aplinkosaugos Valdymas

Co-Impact Sourcing skatina naudoti energiją taupančias technologijas ir atsinaujinančios energijos technologijas, kad būtų sumažintas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimas. 

doTERRA remia atsinaujinančios žemdirbystės praktiką, skatina žemės ūkio produkcijos gamintojus mažinti poveikį aplinkai ir siekia sumažinti atliekų srautų poveikį aplinkai. 

Pirmenybė teikiama produktams, pagamintiems iš žaliavų, kurios gaunamos iš tvariai valdomų šaltinių, pirkti, o nefasuotos prekės, jei įmanoma, siunčiamos jūra, kad būtų sumažintas anglies dioksido pėdsakas.

REKLAMA

Aplinkosaugos valdymo pavyzdys

Naujosios Zelandijos ekosistemoje Douglas Fir Didžioji pociūgė  auga taip sparčiai, kad medžiai gali užgožti žemę ir išstumti vietines Pietų salos augalų rūšis. Rinkdami ir distiliuodami Naujojoje Zelandijoje augančius naujus ir jaunus duglaso eglės medžius, padedame kovoti su šių medžių daroma žala aplinkai ir kartu gaminame tvarų aukščiausios kokybės spygliuočių eterinį aliejų.

Medžiai kertami kai jie yra jauni – 5-7 metų amžiaus, kol  jie nepradeda auginti kankorėžių.

 Be to, glaudžiai bendradarbiaujame su Naujosios Zelandijos vyriausybe, kad surinktume ir panaudotume spyglių biomasę, kuri kitu atveju būtų palikta kalnų šlaituose arba sudeginta po komercinio miško kirtimo medienai.. Be mūsų darbo „laukiniai” arba jauni medžiai ir toliau užimtų žemę ir (arba) jiems šalinti būtų naudojami chemikalai, o tai galėtų paveikti ir kitas rūšis. Vietoj to, bendradarbiaudami su Naująja Zelandija ir prisidėdami prie jų šalies aplinkosaugos pastangų, gauname nuostabų eterinį aliejų iš to, kas kitu atveju būtų buvusios atliekos.

co impact sourcing doTERRA

Poveikio istorijos: Aplinkosaugos valdymas

Australijoje auginami eukaliptų aliejai –Eucalyptus kochii, lox liss ir polybractea – savo ūkiuose vykdo išskirtines aplinkosaugos valdymo programas. Daugelis Vakarų Australijos ūkininkų sodina Eucalyptus kochii, lox liss ir (arba) polybractea medžius dėl jų teikiamos naudos žemei. Jie šalina anglies dioksidą iš oro, apsaugo nuo vėjo ir saulės, yra vietinių rūšių buveinės. 

Medžiai taip pat sodinami tarp kitų kultūrų, siekiant sumažinti vėjo eroziją ir dėl to, kad jų gilios šaknys padeda sugerti gruntinį vandenį, kuris reguliuoja dirvožemio druskingumą.

Nuėmus lapus, medžiai po derliaus nuėmimo gali vėl užaugti, arba atželti. Po dvejų ar trejų metų medžiai vėl gali būti kertami aliejaus gamybai, taip užtikrinant tvarų medžių tiekimą. 

Be to, mobilų distiliavimo įrenginį galima nuvežti į eukaliptų derliaus nuėmimo vietą, o ne vežti medžius į distiliavimo gamyklą, taip sumažinant degalų ir transportavimo išlaidas. Patobulinęs auginimo praktiką, „doTERRA” tiekimo partneris smarkiai padidino aliejaus išeigą, kartu sumažindamas vandens ir distiliavimui reikalingo kuro sąnaudas. 

Be to, anksčiau distiliuota biomasė naudojama bioanglies gamybai, o vanduo perdirbamas ir pakartotinai naudojamas viso proceso metu. 2021 m. „doTERRA” rėmė 25 naujų akrų (10 hektarų) Eucalyptus kochii medžių sodinimą – maždaug 10 000 sodinukų. Australijos sveikatingumo advokatai netgi dalyvavo sodinant! Jie turėtų būti paruošti derliui 2025 m.

Apie XX a. pabaigą Naujajame Pietų Velse derliaus nuėmėjai rankomis pradėjo rinkti laukinį E. polybractea distiliavimui. 1949 m. mūsų partnerio šeima nusipirko žemės, kurioje buvo gausu vietinių E. polybractea, ir pradėjo ilgą procesą, kurio metu buvo sukurta viena pirmųjų šiai rūšiai skirtų plantacijų. 

REKLAMA

Plantacijai augant ir įvaldžius medžių augimo ciklus, jie investavo į naujas technologijas ir tapo pirmąja įmone pasaulyje, visiškai mechanizavusia eukaliptų derliaus nuėmimą ir distiliavimą. Dešimtmečius jie bendradarbiavo su įvairiomis Australijos mokslinių tyrimų ir plėtros organizacijomis, vykdydami selekcijos programą, kurios rezultatas – didelį aliejaus derlių duodantys medžiai, atsparesni ekstremalioms Australijos oro sąlygoms.

Dirvožemio sveikata jiems yra svarbiausias prioritetas, net svarbesnis už medžių sveikatą. Jie supranta, kad sveikas dirvožemis reiškia sveikus medžius. Siekiant praturtinti dirvožemį, po distiliavimo išgauta biomasė paskleidžiama atgal į nuimto derliaus plantacijos plotus. 

Taip sukuriamas maistingųjų medžiagų turtingas mulčias ir viršutinė danga, kuri praturtina dirvožemį ir išlaiko drėgmę, taip padidindama medžių gyvybingumą.

Pasidalink šiuo įrašu!

Norite nuolaidų būsimiems pirkiniams?

Tapk registruotu doTERRA vartotoju ir gauk 25% nuolaidą!

Pažįstate žmonių, kurie norėtų įgyti arba patobulinti sveikos gyvensenos įpročius? Įsigiję su nuolaida parduodamą rinkinį jie gali rasti jų poreikius atitinkančių produktų ir reikšmingai sutaupyti.

Narystės rinkiniuose nauji nariai ras viską ko reikia, pradedant naudoti doTERRA produktus.

Gauk nuolaidas būsimiems doTERRA pirkiniams ir registruokis jau dabar! (registracijos nuoroda į kitą puslapį)

Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS rinkiniams ir kolekcijoms!
25% nuolaida doTERRA ESSENTIAL AROMATICS™ TOUCH, FAMILY ESSENTIALS, doTERRA YOGA ir daugybei kitų kolekcijų!
Rinkiniai
Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS doTERRA aliejams!
25% nuolaida tyriems eteriniams aliejams ir eterinių aliejų mišiniams!
Eteriniai Aliejai
Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS doTTERA
linijos produktams!
25% nuolaida doTERRA VERAGE, doTERRA™ SPA, Deep Blue, On Guard® produktams!
doTERRA Linijos Produktai
Previous
Next

Taipogi Skaitykite!

Pirkinių krepšelis