Kodėl doTERRA? – Geriausi Eteriniai Aliejai

Regina Rainienė

Regina Rainienė

keturi doterra eteriniai aliejai pastatyti ant medinės lentelės

Jei svarstote, kur įsigyti eterinių aliejų, toli ieškoti nereikia.

Tačiau būkite atsargūs, nes daugelis rinkoje esančių eterinių aliejų yra užteršti arba suklastoti, naudojant sintetines chemines medžiagas. 

Jei perkate eterinius aliejus, tai reiškia, kad norite kažko visiškai natūralaus ir saugaus. Įsitikinkite, kad netyčia vietoj natūralaus produkto nenusipirkote sintetinio.

Kai norite saugių ir veiksmingų eterinių aliejų, svarbiausia atkreipti dėmesį į grynumą. Gryni eteriniai aliejai leidžia išnaudoti visą gamtos teikiamą naudą. Jie gali jus palaikyti, įgalinti ir atgaivinti. Naudodami tik gryniausius eterinius aliejus, galite būti tikri, kad juos saugu naudoti visai šeima.

REKLAMA

Atminkite, kad dažniausiai gaunate tai, už ką mokate, tai galioja ir eteriniams aliejams. Eteriniai aliejai dabar parduodami visur.

Eterinių aliejų galite rasti supermarkete, internete ir net kaimynystėje esančiame turgelyje. Turint tiek daug pasirinkimų, kaip žinoti, kurie eteriniai aliejai yra geriausi?

Rinkoje, kurioje kiekviena įmonė teigia turinti „grynų“ eterinių aliejų. Kaip iš tikrųjų žinoti, ar jūsų naudojami aliejai yra gryni? Kaip žinoti, ar perkami eteriniai aliejai yra verti, kad juos naudotumėte jūs ir jūsų šeima?

Gryni eteriniai aliejai turi neįtikėtiną potencialą nuraminti, palaikyti ir atgaivinti jus ir jūsų artimuosius visiškai natūraliu būdu. Jei norite geriausių eterinių aliejų, pasidomėkite, ar įmonė, iš kurios planuojate pirkti, imasi šių atsargumo priemonių, kad užtikrintų savo aliejų kokybę:

 • Tvarus ir atsakingas tiekimas (iš kur gaunami jų aliejai?)
 • Išsamūs ir pastovūs bandymai (ar jie tikrina savo aliejus, ar jie nėra padirbti ir užteršti?)
 • Aiški ir prieinama saugos ir naudojimo informacija (ar jie parodo klientams, kaip saugiai naudoti aliejus?)
 • Skaidrumas (ar jie naudoja trečiųjų šalių testavimą? Ar testų rezultatus skelbia viešai?)

REKLAMA

Kai imate doTERRA eterinio aliejaus buteliuką, žinote, kad naudojate gryną aliejų. Nėra jokių teršalų, užpildų ar klastočių. Kadangi eterinių aliejų pramonė neturėjo grynumo standartų, todėl doTERRA juos sukūrė. 

Kiekviena doTERRA eterinių aliejų partija yra kruopščiai ištiriama – gerokai labiau nei būtų laikoma „pakankamai“. Po to kiekvienas aliejus siunčiamas nepriklausomai trečiajai šaliai tolesniam tyrimui ir kokybės patvirtinimui.

Jei aliejus išlaiko testus, jis pažymimas kaip CPTG Certified Pure Tested Grade™. Kai matote CPTG® etiketę, žinote, kad naudojate gryniausius eterinius aliejus rinkoje.

Norite patys įsitikinti doTERRA aliejų grynumu? – Kiekvienas doTERRA aliejaus buteliukas turi kokybės ID. Naudokite butelio apačioje esantį ID numerį, kad peržiūrėtumėte trečiosios šalies tos aliejaus partijos bandymo rezultatus spustelėdami čia.

DoTERRA yra išskirtinė ne tik dėl atliekamų tyrimų. DoTERRA stropiai dirba siekdama pokyčių. Mūsų misija yra pakeisti pasaulį po vieną lašą, vieną žmogų, vieną bendruomenę vienu metu.”

Yra keletas eterinių aliejų gamybos būdų, tačiau ne visi eteriniai aliejai yra vienodi. Kai kurios įmonės nusprendžia sumažinti išlaidas naudodamos žemos kokybės augalus arba klastodamos savo aliejus pigiomis medžiagomis, kas lemia žemos kokybės aliejų.

Deja, daugelis eterinių aliejų pramonės gamybos būdų taip pat gali būti kenksmingi aplinkai arba sukelti nesąžiningą elgesį su ūkininkais ir augintojais.

REKLAMA

Kiekvienas doTERRA parduodamas aliejus gaunamas atsakingai ir tvariai. „doTERRA“ daugiausia dėmesio skiria tiekimo praktikai, kuri leidžia išgauti tik aukščiausios kokybės eterinius aliejus, nesistengiant sutaupyti kokybės ar gamtos sąskaita. Mūsų prioritetas yra saugoti aplinką gamybos proceso metu ir sąžiningai elgtis su visais derliaus nuėmėjais ir augintojais.

doTERRA sukūrė Co-Impact Sourcing® iniciatyvą ir šiuos 8 principus, siekdama užtikrinti atsakingą praktiką visose mūsų tiekimo bendruomenėse:

 1. Darbo vietų kūrimas: Sumažina skurdą kurdami ir išsaugodami darbo vietas.
 2. Sąžiningai, laiku atliekami mokėjimai: siūlo nuoseklius, sąžiningus mokėjimus gamintojams, įskaitant išankstinius mokėjimus.
 3. Tiekėjų pajėgumų didinimas: remia ūkininkus, gamintojus ir distiliuotojus mokymais ir finansine parama.
 4. Ilgalaikės partnerystės palaikymas: sudaro daugiametes sutartis su augintojais ir distiliuotojais, pagrįstas solidarumu ir pagarba.
 5. Sąžiningų darbo sąlygų užtikrinimas: sukuria sveiką ir saugią darbo aplinką be priekabiavimo ir diskriminacijos.
 6. Kooperatyvų skatinimas: garantuoja gerbti visų darbuotojų ir gamintojų teisę jungtis ir kurti kooperatyvus.
 7. Tolimesnis aplinkosauginis valdymas: propaguoja energiją taupančias technologijas, atsinaujinančią energiją ir atliekų mažinimą.
 8. Bendruomenės plėtros palengvinimas: remia bendruomenių plėtros projektus, pavyzdžiui, mokyklose, sveikatos klinikose, mokymo įstaigose ir švaraus vandens sistemose.

Didžiuojamės galėdami gauti pačius gryniausius, stipriausius ir veiksmingiausius eterinius aliejus ekologiškai ir socialiai atsakingai. Skaitykite ir sužinokite daugiau čia.

žmonių grupėje vaikas išsišiepęs ir pašokęs į viršų

Nuo pat pradžių doTERRA norėjo būti daugiau nei verslas. „Yra duodančių ir imančių“, – sakė Davidas Stirlingas, doTERRA įkūrėjas, generalinis direktorius. „Mes norėjome, kad „doTERRA“ būtų davėja.

Tam buvo sukurtas doTERRA Healing Hands Foundation® – ne pelno organizacija, padedanti remti tiekėjų bendruomenės plėtros projektus. Tokie projektai apima mokyklų, sveikatos klinikų, mokymo įstaigų ir švaraus vandens sistemų finansavimą ir statybą.

doTERRA Healing Hands Foundation taip pat bendradarbiauja su įvairiomis kitomis organizacijomis, teikiančiomis pagalbą nelaimių atveju; kova su prekyba žmonėmis prevencija, gelbėjimas ir reabilitacija; mikropaskolų programos; ir moteriškos higienos ugdymas.

doTERRA dosniai aukoja visoms fondo administracinėms išlaidoms padengti, kad 100% visų mūsų aukų būtų tiesiogiai skirta pagalbai. Kai bendradarbiaujate su doTERRA Healing Hands Foundation, jūsų auka gali išgelbėti vaiką nuo prekybos žmonėmis, suremontuoti stichinės nelaimės nuniokotą namą arba padėti kam nors gauti sveikatos priežiūros paslaugas.

REKLAMA

Būdama eterinių aliejų pramonės lyderė, doTERRA investuoja į tyrimus ir bandymus, kad išliktų eterinių aliejų mokslo priešakyje. Bendradarbiaudami su tyrimų įstaigomis, ligoninėmis ir universitetais daugiau sužinome apie neįtikėtiną eterinių aliejų potencialą.

„doTERRA misija priklauso nuo stipriausių ir veiksmingiausių pasaulyje eterinių aliejų atradimo ir mišinių kūrimo“, – sakė daktaras Davidas Hillas, doTERRA įkūrėjas, mokslo ir sveikatos priežiūros iniciatyvų vadovas. „Šie tyrimai parodo mūsų lyderystę eterinių aliejų mokslinėje pažangoje, taip pat mūsų įsipareigojimą užtikrinti saugius ir galingus rezultatus šeimoms ir asmenims, naudojantiems doTERRA eterinius aliejus.“

Eteriniai aliejai naudojami daugiau nei 3 tūkstančius metų, bet mes tik braižome jų potencialo paviršių. Anksčiau žinios apie eterinius aliejus buvo pagrįstos tik pasakojamomis patirtimis. Tačiau eterinių aliejų moksliniai tyrimai išaugo eksponentiškai. Per pastarąjį dešimtmetį buvo paskelbta daugiau tyrimų apie eterinius aliejus nei per pastaruosius 500 metų kartu paėmus.

Kiekviename eterinio aliejaus buteliuke yra unikalus cheminių sudedamųjų dalių mišinys. Šie junginiai yra lakūs ir organiniai, tai reiškia, kad jie greitai išgaruoja, o jų chemines struktūras daugiausia sudaro anglies atomai. Sudedamosios dalys gali sukelti galingą poveikį sąveikaudamos su ląstelėmis.

Kai kurios sudedamosios dalys gali prisijungti prie receptorių, esančių ląstelės išorėje, kad sukeltų pokyčius joje, o kiti gali lengvai pereiti per ląstelės membraną ir prisijungti prie fermentų, baltymų ir net DNR.

Supratimas, kaip eteriniai aliejai sukelia teigiamą poveikį per cheminę sąveiką, gali atnaujinti pasitikėjimą jų naudojimu  ir įkvėpti naujų pritaikymo kasdieniame gyvenime galimybių.

Be mokslinių tyrimų ir akademinių partnerysčių, doTERRA stengiasi pakeisti sveikatos priežiūros aplinką. Bendradarbiaudama su daugeliu geriausių pasaulio universitetų ir nepriklausomų įstaigų, doTERRA yra eterinių aliejų klinikinių tyrimų priešakyje.

doTERRA misija –  atrasti aukščiausios kokybės eterinius aliejus ir kurti susijusius natūralius sveikatingumo produktus. Tai atliekame su profesionalia vidinių mokslininkų komanda, taip pat aukštos kvalifikacijos medicinos patarėjais.

Mes taip pat išliekame mokslo pažangos priešakyje bendradarbiaudami su pasirinktomis akademinėmis, pramonės ir medicinos įstaigomis. „doTERRA“ mokslininkai ir tyrimų partneriai nuolat stengiasi sužinoti daugiau apie naudingą eterinių aliejų potencialą, kurdami ir vykdydami tyrimus bei klinikinius tyrimus.

Apie tai daugiau galite paskaityti čia.

Pasidalink šiuo įrašu!

Norite nuolaidų būsimiems pirkiniams?

Tapk registruotu doTERRA vartotoju ir gauk 25% nuolaidą!

Pažįstate žmonių, kurie norėtų įgyti arba patobulinti sveikos gyvensenos įpročius? Įsigiję su nuolaida parduodamą rinkinį jie gali rasti jų poreikius atitinkančių produktų ir reikšmingai sutaupyti.

Narystės rinkiniuose nauji nariai ras viską ko reikia, pradedant naudoti doTERRA produktus.

Gauk nuolaidas būsimiems doTERRA pirkiniams ir registruokis jau dabar! (registracijos nuoroda į kitą puslapį)

Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS rinkiniams ir kolekcijoms!
25% nuolaida doTERRA ESSENTIAL AROMATICS™ TOUCH, FAMILY ESSENTIALS, doTERRA YOGA ir daugybei kitų kolekcijų!
Rinkiniai
Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS doTERRA aliejams!
25% nuolaida tyriems eteriniams aliejams ir eterinių aliejų mišiniams!
Eteriniai Aliejai
Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS doTTERA
linijos produktams!
25% nuolaida doTERRA VERAGE, doTERRA™ SPA, Deep Blue, On Guard® produktams!
doTERRA Linijos Produktai
Previous
Next

Taipogi Skaitykite!

Pirkinių krepšelis