doTERRA Bosvelijų Eterinio Aliejaus (FRANKINCENSE) Naudojimas ir jo Nauda

Regina Rainienė

Regina Rainienė

Bosvelijų FRANKINCENSE Tyras doTERRA Eterinis AliejusBosvelijų FRANKINCENSE Tyras doTERRA Eterinis Aliejus

Frankincense, žinomas kaip eterinių aliejų karalius, turi daugybę naudojimo būdų ir privalumų. 

Šis galingas bosvelijų eterinis aliejus yra žinomas dėl savo gebėjimo pagražinti ir atjauninti odą, kai naudojamas lokaliai, ir skatinti ląstelių sveikatą bei imunitetą, o vartojant į vidų, sukelti sveiką uždegiminį atsaką. 

Nekyla abejonių, kodėl bosvelijos buvo labai vertinamos senovės civilizacijose ir buvo naudojamos švenčiausioms praktikoms.

Kai kurioms religijoms tai siejama su vienu brangiausių senovės Biblijos laikų turtų, nes bosvelija buvo laikoma pakankamai vertinga, kad ją būtų galima padovanoti Kristui po jo gimimo. 

Bosvelijos taip pat buvo naudojamos per religines ceremonijas odai raminantiems kremams ir kvepalams gaminti. 

Jų skleidžiami kvepalai ir aromatas skatina pasitenkinimo, ramybės, atsipalaidavimo ir gerovės jausmą, o tai paaiškina jų unikalią vertę senovėje. 

Kaip ir savo didingoje praeityje, doTERRA bosvelijų eterinis aliejus yra labai vertinamas doTERRA bendruomenėje ir tebėra vienas populiariausių eterinių aliejų.

REKLAMA

Norėdami nusipirkti gryną Frankincense buteliuką, apsilankykite doTERRA Frankincense eterinio aliejaus produkto puslapyje.

DoTERRA misija yra teikti aukštos kokybės eterinius aliejus, kurie yra gryni ir be kenksmingų teršalų. Naudodami griežtą doTERRA eterinių aliejų tyrimo metodą, galite būti tikri, kad aliejai, kuriuos perkate iš doTERRA, yra stiprūs ir gryni, o tai yra naudinga sveikatai.

doTERRA Bosvelijų Eterinio Aliejaus Naudojimas ir jo Nauda

  • Skutimosi iškilimai gali erzinti ir rytinį skutimąsi gali paversti visą dieną trunkančiu skausmu. Pagyvinkite savo odą naudodami šį „pasidaryk pats” (nuoroda į kitą puslapį) odos skustuvo serumą, patobulintą doTERRA bosvelijų eteriniu aliejumi. Tai vienas geriausių aliejų, padedančių odai jaustis ir atrodyti atjaunėjusiai. Naudojant šį serumą, aliejaus cheminės savybės padės sumažinti odos netobulumus, o serumas bus naudingas sudirgusiai odai, nes nuramins jautrius skustuvo sukeltus nubrozdinimus.

  • Koks gali būti geresnis būdas pradėti dieną, nei su atpalaiduojančiu bosvelijų eterinio aliejaus kvapu? Nesvarbu, ar esate jogos entuziastas, ar ryto meditatorius, šio eterinio aliejaus sklaidymas padės įvykdyti suplanuotus savo dienos norus bei užduotis. Bosvelijų eterinio aliejaus kvapai taip pat suteiks papildomo pasitenkinimo, ramybės, atsipalaidavimo ir gerovės jausmus Jūsų ryto rutinoje. Bosvelijų doTERRA tyras eterinis aliejus, pasižymintis stipriomis aromatinėmis savybėmis, yra būtinas norint suteikti teigiamą ir koncentruotą pakylėjimą likusiai dienos daliai.

  • Vienas iš galingiausių bosvelijų privalumų yra jo gebėjimas pagerinti sveikatą, ypač ląstelių funkciją. Pabandykite vartoti šį eterinį aliejų į vidų, įlašinę vieną ar du lašus į Veggie kapsulę. Šis natūralus papildas padės palaikyti sveiką ląstelių funkciją. Tiesą sakant, doTERRA nustatė, kad bosvelijų eterinis aliejus yra labai naudingas ląstelių funkcijoms palaikyti, o pati doTERRA jį naudoja savo geriausiai parduodamuose papilduose – doTERRA Lifelong Vitality Pack.

REKLAMA

  • Ar jūsų rankos išsausėja nuo žiemos oro? Ar norite pagerinti savo rankų išvaizdą? Bosvelijos gali padėti! Kai jūsų rankos jaučiasi nesudrėkintos arba atrodo sugadintos atšiaurių oro sąlygų, įlašinkite kelis lašus smilkalų aliejaus į pasirinktą drėkinamąjį kremą, kad atjaunintumėte odą. Šio eterinio aliejaus kvapas kartu su jūsų drėkinamuoju kremu suteiks Jūsų odai šilto, aštraus ir švaraus kvapo. Šį losjoną norėsite pasiimti su savimi, kad ir kur bekeliautumėte.

  • Naudodami doTERRA bosvelijų (Frankincense) eterinį aliejų, nepamirškite nagų. Kai keliaujate kur nors, kur yra sausa, pasitepkite šiuo eteriniu aliejumi, kad nagai atrodytų sveiki. Tiesiog užlašinkite lašelį aliejaus ant nago ir patrinkite juo nagų kraštus. Taip jūsų nagai atrodys sveiki ir stiprūs net ir sausiausiose vietose.

  • Jaučiate stresą? doTERRA bosvelijų eterinis aliejus turi tam sprendimą. Jo cheminiai komponentai sukuria ypač stiprų aromatą, kuris gali padėti išsklaidyti neigiamus jausmus, pavyzdžiui, stresą. Jei jaučiate, kad gyvenimo spaudimas slegia jūsų nuotaiką, savo pėdų apačią patepkite bosvelijomis. Raminantis pojūtis ir aromatas skatins atsipalaidavimo jausmą ir subalansuos nuotaiką. Neleiskite, kad išorinis spaudimas jus nuviltų. Naudokite eterinius aliejus, kad jaustumėtės puikiai ir su gera nuotaika pasiruoštumėte ateinančiai dienai.
  • Labai smagu būti lauke! Nuo bėgiojimo žole iki važinėjimo dviračiu purvinu taku, ar sodinant sezonines gėles – jūsų rankos ir kojos yra nuolat aktyvios. Tačiau dienos pabaigoje pėdos ir rankos gali pavargti nuo visų šių veiklų. Palepinkite savo rankas ir kojas doTERRA bosvelijų eterinio aliejaus masažu, kuris leis joms jaustis ir atrodyti atjaunėjusioms kitai aktyvumo dienai lauke. Įlašinkite kelis lašus ant kojų bei rankų ir įmasažuokite aliejų į odą. Šis masažas suteiks jums raminamąjį ir šildantį poveikį, kurio jūsų rankos ir kojos nenorės paleisti.

  • Išbandykite šį nuostabų „Žvaigždė Rytuose“ difuzoriaus mišinį ir pripildykite savo namus šiltu ir ramiu aromatu. Norėdami sukurti šį eterinių aliejų mišinį, į savo difuzorių įlašinkite 1 lašą doTERRA bosvelijų eterinio aliejaus, 1 lašą doTERRA sandalmedžio eterinio aliejaus ir 2 lašus doTERRA greipfrutų eterinio aliejaus. Gausite tobulą difuzoriaus mišinį. Mišinys „Žvaigždė Rytuose“ puikiai tinka atsipalaidavimui ir nuotaikos kėlimui.

  • Teikdamas didelę naudą ir turėdamas daugybę naudojimo būdų, doTERRA bosvelijų (Frankincense) eterinis aliejus pelnytai pelnė visų eterinių aliejų karaliaus titulą. Tai gražinančios, aromatingos ir sveikatą stiprinančios savybės. Jis yra itin galingos ir lengvai gali pagerinti kasdienį gyvenimo būdą. Kiekvienas, ieškantis naudingo eterinio aliejaus patarimo, visada atminkite, jog visados galite naudoti doTERRA bosvelijų eterinį aliejų.

REKLAMA

Gražiai paprastas būdas mėgautis Frankincense eterinio aliejaus teikiamais privalumais lokaliai – naudojant doTERRA Frankincense Touch – doTERRA bosvelijų eterinių aliejų mišinį, kuris iš anksto yra praskiestas su frakcionuotu kokosų aliejumi ir supakuotas į patogų ritininį buteliuką.

Bosvelijų skiedimas užtikrina tolygų naudojimą (nepažeidžiant eterinio aliejaus stiprumo), o frakcionuotas kokosų aliejus lygina ir drėkina odą.

doTERRA Frankincense Touch Puikiai dera prie asmeninės priežiūros ir grožio rutinos. Nusiprausę veidą nakčiai, patepkite odą doTERRA Frankincense Touch ir palikite per naktį, kad oda atrodytų jauna ir sveika. 

Gražiai paprastas būdas mėgautis Frankincense eterinio aliejaus teikiamais privalumais lokaliai – naudojant doTERRA Frankincense Touch – doTERRA bosvelijų eterinių aliejų mišinį, kuris iš anksto yra praskiestas su frakcionuotu kokosų aliejumi ir supakuotas į patogų ritininį buteliuką.

Bosvelijų skiedimas užtikrina tolygų naudojimą (nepažeidžiant eterinio aliejaus stiprumo), o frakcionuotas kokosų aliejus lygina ir drėkina odą.

doTERRA Frankincense Touch Puikiai dera prie asmeninės priežiūros ir grožio rutinos. Nusiprausę veidą nakčiai, patepkite odą doTERRA Frankincense Touch ir palikite per naktį, kad oda atrodytų jauna ir sveika. 

Įdomus Faktas

Vienas “Boswellia sacra” medis kasmet gali pagaminti porą svarų dervos. Jei “Boswellia sacra” medžiai bus tinkamai prižiūrimi, medis gali gaminti dervą šimtus metų.

Sužinokite daugiau apie doTERRA arbatmedžio aliejaus naudą ir naudojimą žiūrėdami toliau pateiktą vaizdo įrašą:

Play Video

Bosvelijų (Frankincense) eterinis aliejus gaunamas iš “Boswellia sacra” medžio ir panašių medžių rūšių. “Boswellia sacri” pasižymi plona ir besilupančia žieve, susivėlusiomis šakomis ir susitelkusiais lapais šakų galuose. 

Šių medžių kamienai dažnai turi daugiau nei vieną stiebą; tačiau kai kurie turi tik vieną kamieną. 

Šie medžiai gali užaugti iki 8 metrų ir dažniausiai auga uolėtuose šlaituose ir pietinės pakrantės kalnuose. “Boswellia sacra” yra kilusi iš Etiopijos, šiaurės Somalio, pietvakarių Omano ir pietų Jemeno.

Bosvelijų (Frankincense) eterinis aliejus gaminamas iš “Boswellia sacra” medžio dervos. Medžio derva yra į sulą panaši medžiaga, turinti didelį klampumą. 

Šimtmečius medžio sakai buvo gaunami nupjaunant arba įpjaunant medį, kuris vėliau išskiria daug sakų. Po to, kai derva išsiskiria iš medžio, ji nubraukiama ir surenkama. 

Kai doTERRA paima dervą iš šių medžių, medžiai kruopščiai nubraukiami. Iš ten derva subtiliai distiliuojama ir išgaunami tyri doTERRA eteriniai aliejai.

REKLAMA

Pagrindiniai cheminiai komponentai: α-pinenas, limonenas, α-tujenas

Bosvelijų eteriniame aliejuje yra sudėtingas monoterpenų mišinys, pavyzdžiui, alfa-pinenas, limonenas, alfa-tujenas ir beta-pinenas. Šis nepaprastas komponentų mišinys kartu sukuria aliejų, turintį daug privalumų bei naudos. 

Unikalios cheminės sudedamosios dalys prisideda prie atnaujinančio bosvelijų eterinio aliejaus poveikio, kai naudojamas lokaliai, ir bosvelijos turi gebėjimą palaikyti įvairias kūno ląsteles, kai vartojamas į vidų. 

Monoterpenai taip pat prisideda prie aromatinių bosvelijų eterinio aliejaus savybių, įskaitant jo gebėjimą atpalaiduoti ir pagerinti nuotaiką. Norėdami sužinoti daugiau apie cheminius komponentus, esančius doTERRA bosvelijų eteriniame aliejuje ar kituose eteriniuose aliejuose, apsilankykite doTERRA mokslo tinklaraštyje (nuoroda į kitą puslapį).

Bosvelijų aliejus gerai dera su citrusiniais aliejais, tokiais kaip žaliųjų citrinų, citrinų ir laukinių apelsinų, ir kitais aliejais, tokiais kaip kiparisų, levandų, pelargonijų, rožių, sandalmedžio, ylang ylang ir Clary Sage.

Peržiūrėkite šį vaizdo įrašą ir sužinokite apie doTERRA bosvelijų eterinio aliejaus naudojimo būdus ir naudą.

Play Video

Norite pirkti doTERRA bosvelijų eterinį aliejų? Apsilankykite mūsų el.parduotuvėje!

Įspėjimai:

*Galimas odos jautrumas. Saugoti nuo vaikų. Jei esate nėščia, žindote kūdikį arba esate prižiūrimas gydytojo, pasitarkite su savo gydytoju arba vaistininku. Venkite kontakto su akimis, vidinėmis ausimis ir jautriomis kūno vietomis.

Pasidalink šiuo įrašu!

Norite nuolaidų būsimiems pirkiniams?

Tapk registruotu doTERRA vartotoju ir gauk 25% nuolaidą!

Pažįstate žmonių, kurie norėtų įgyti arba patobulinti sveikos gyvensenos įpročius? Įsigiję su nuolaida parduodamą rinkinį jie gali rasti jų poreikius atitinkančių produktų ir reikšmingai sutaupyti.

Narystės rinkiniuose nauji nariai ras viską ko reikia, pradedant naudoti doTERRA produktus.

Gauk nuolaidas būsimiems doTERRA pirkiniams ir registruokis jau dabar! (registracijos nuoroda į kitą puslapį)

Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS rinkiniams ir kolekcijoms!
25% nuolaida doTERRA ESSENTIAL AROMATICS™ TOUCH, FAMILY ESSENTIALS, doTERRA YOGA ir daugybei kitų kolekcijų!
Rinkiniai
Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS doTERRA aliejams!
25% nuolaida tyriems eteriniams aliejams ir eterinių aliejų mišiniams!
Eteriniai Aliejai
Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS doTTERA
linijos produktams!
25% nuolaida doTERRA VERAGE, doTERRA™ SPA, Deep Blue, On Guard® produktams!
doTERRA Linijos Produktai
Previous
Next

Taipogi Skaitykite!

Pirkinių krepšelis