Tapk doTERRA registruotu nariu ir gauk 25% nuolaidą viskam!
Nemokamas siuntimas užsisakant už 150 EUR ir daugiau!​
menu hamburgerio ikona

123.67 

Bosvelijų (FRANKINCENSE) Tyras doTERRA Eterinis Aliejus 15ml

Bosvelijų (FRANKINCENSE) Tyras doTERRA Eterinis Aliejus 15ml

  • Sumažina odos trūkumus ir atjaunina odą
  • Padeda atsipalaiduoti ir suteikia emocinės pusiausvyros
  • Ramina odą

Grąžinimo Garantija

Jei doTERRA prekė bus brokuota, ji bus pakeista nauja!

Saugus Mokėjimas​

Mokėjimus apdoroja tik saugūs paslaugų tiekėjai!​

Kokybės Garantija​

Užtikriname geriausią visų siūlomų produktų kokybę!​

Greitas Pristatymas

Prekes įprastai pristatome per 1-3 darbo dienas!

Bosvelijų (FRANKINCENSE) Tyras doTERRA Eterinis Aliejus

Boswellia carterii, frereana, sacra | 15ml

 

Bosvelijų (FRANKINCENSE) Tyro doTERRA Eterinio Aliejaus Aprašymas, Naudojimas ir Bendrosios Savybės:

  • Populiarus ir ypatingas eterinis aliejus

Frankincense bosvelijų eterinis aliejus yra išgaunamas iš bosvelijos medžio ir yra naudojamas aromaterapijoje. Šio medžio žievėje yra padaromi įpjovimai, kuriais teka balzganos augalo sultys, kurios reaguodamos su oru per keletą savaičių virsta kieta derva.

Ši medžio derva, arba kitaip tariant sakai, yra distiliuojami, taip išgaunant frankincenso eterinį aliejų. Jo kvapas ryškus, šiek tiek panašus į mums pažįstamą sakų aromatą ir yra laikomas vienu prabangiausių kvapų pasaulyje. Mat senovėje bosvelijų sakai buvo deginami ant altorių ir šventyklose, nes jie sulėtina ir pagilina kvėpavimą, o tai nuramina ir sudaro sąlygas melstis bei medituoti.

  • Kovoja su neigiamomis emocijomis ir pakelia nuotaiką

Frankincenso pavadinimas kilęs iš prancūziško termino “franc encens”, kuris reiškia “aukštos kokybės smilkalas” todėl galime daryti prielaidą, jog šis žemiškas kvapas kovoja su neigiamomis emocijomis ir padeda nusiraminti.

Pradžioje minėjome, jog šis kvapas buvo naudojamas antikos laikais, šventyklose, kaip pagalbininkas nusiraminti ir pasinerti į gilią meditaciją. Vos keli lašeliai dfuzoriuje, aplinką apgaubs ramuma ir nuplaus visas negatyvias energijas tvyrančias patalpoje. Lašelis vonioje atpalaiduos raumenis, bei sielą. Jausitės ramūs, bei pailsėję.

  • Odos priežiūros dalis

Turbūt vertingiausias iš visų senovinių aliejų bosvelijų eterinis aliejus yra labai universalus ir pasižymi daugybe naudingų savybių.

Maišant eterinį aliejų su baziniais aliejais, tokiais kaip kokosų ar alyvuogių, turėsite puikią priemonę nuo raukšlių bei odos senėjimo. Frankincenso eterinis aliejus dera su citrusiniais eteriniais aliejais, tokiais kaip bergamočių, citrinų ir apelsinų. Jeigu jums labiau patinka sodresni kvapai, maišykite su kedro, sandalmedžių ir miros eteriniais aliejais. O išgauti švelniems, moteriškiems kvapams: ylang ylang, rožių, bei levandų eteriniais aliejais.

Šis antikinis  mediena, sakais, gamta ir religija kvepiantis aliejus yra aktualus ir šiandien. Moderniame pasaulyje, kuriame tiek daug sintetinių produktų, neaiškios sudėties prekių ir neištirtos chemijos, atsigręžkite į gamtą, pasikliaukite jos siūlomomis gerybėmis. Jūs gamtos vaikas.

National Geographic buvo publikavusi straipsnį, kuriame kalbama apie tai, kodėl Boswellia medžiams kilo pavojus, kuriame paminėta ir doTERRA, kuri išgauna Francincence aliejų etišku būdu tausodama šį turtą.

 

Daugiau informacijos apie bosvelijų (FRANKINCENSE) doTERRA eterinį aliejų rasite žemiau esančiame vaizdo įraše.

Nežinote kokio produkto norite? Parašykite mums ir mes su džiaugsmu Jums padėsime!

Panašūs doTERRA Produktai

Prekės su Nuolaida!

Kiti doTERRA Linijos Produktai

Pirkinių krepšelis
Bosvelijų (FRANKINCENSE) Tyras doTERRA Eterinis Aliejus 15ml
123.67