doTERRA Aromatouch Rankų Technika (AromaTouch Hand Technique)

Regina Rainienė

Regina Rainienė

doTERRA Rankų Technika ir doTERRA AromaTouch Eterinių Aliejų Mišinys

Kas yra "AromaTouch" Technika?

Sužinokite daugiau apie aliejus, judesius ir „AromaTouch” technikos etapus ir kaip jie visi kartu sukuria nuostabią eterinių aliejų patirtį.

AromaTouch Technique® – tai eterinio aliejaus naudojimas ant nugaros ir pėdų. Ši technika sujungia unikalią žmogaus prisilietimo naudą ir eterinių aliejų galią, kad sukurtų bendrą sveikatingumo patirtį. Eteriniai aliejai, naudojami taikant „AromaTouch Technique”, buvo pasirinkti dėl jų individualių ir bendrų aromatinių savybių.

„AromaTouch” technika buvo sukurta siekiant maksimaliai išnaudoti eterinių aliejų teikiamą naudą. Galingą jų naudą vienodai gerai gali veiksmingai suteikti ir pradedantysis eterinių aliejų entuziastas, ir profesionalus sveikatinimo specialistas.” – Dr. Davidas K. Hillas

REKLAMA

AromaTouch Rankų Technika

„AromaTouch Hand Technique” – tai paprastas ir veiksmingas būdas pagerinti savijautą ir užmegzti stiprius ryšius naudojant eterinius aliejus – panašiai kaip visa „AromaTouch” technika, tačiau tam skiriama mažiau laiko.

AromaTouch Rankų technikos galima lengvai išmokti ir bet kur atlikti.

Kur galime pritaikyti AromaTouch Rankų Techniką?

AromaTouch® rankų technika yra ne tik greitas ir patogus „AromaTouch On-The-Go”, bet ir galite pasirinkti bet kokį aliejų, kurį naudosite patirčiai. 

Rankų technika ne tik pakankamai paprasta, kad ją atlikti galėtų kiekvienas, bet ir užtrunka vos kelias minutes abiem rankomis. Be to, ją galima atlikti beveik visur: lėktuve, darbo vietoje, parke ant suoliuko, kavinėje, prieš miegą ir visur kitur!

Jei pažįstate žmogų, kuriam vidury dienos reikėtų pakelti nuotaiką, galite naudoti doTERRA Citrus Bliss® arba doTERRA Wild Orange

REKLAMA

Naudokite levandų arba doTERRA Serenity® rankų techniką, kad prieš miegą su kiekvienu savo vaiku praleistumėte ypatingą laiką vienas su vienu. 

Taip pat galite sumaišyti doTERRA Spearmint ir doTERRA Balance® eterinių aliejų mišinį, kad sukurtumėte atpalaiduojančią aplinką darbe. 

Dangus – tai riba!

Taigi kaip pasirinkti tinkamą aliejų ar mišinį asmeniui, su kuriuo dirbate?

Kad būtų lengviau, sukūrėme aliejų kategorijas (jas rasite atsisiųstas žemiau), kurios padės jums priimti pagrįstą sprendimą, kokį aliejų naudoti kiekvienoje situacijoje. 

Nesvarbu, ar norite sukurti aliejų mišinį, ar tiesiog pasirinkti aliejų, šios aliejų kategorijos yra puikus atspirties taškas jūsų „AromaTouch” rankų technikos patirčiai.

Norint patirti nuostabų aliejaus poveikį, taikant „AromaTouch Hand Technique” techniką, užtenka 1-3 lašų aliejaus, užlašintų ant kiekvienos rankos. 

Kiekvienam mišinio pasiūlymui reikės mėginio buteliuko. Į mėginių buteliuką įlašinkite 25 lašus frakcionuoto kokosų aliejaus ir įlašinkite aliejaus, kurį norėtumėte naudoti rankų technikai. 

Tai padės aliejams gerai susimaišyti ir lengvai įsigerti į odą. Atlikę šį veiksmą, užlašinkite 1-3 lašus mišinio, skirto rankų technikai, kurią atliekate.

REKLAMA

"YIN IR YANG" Eterinių Aliejų Mišinys

 • 7 Lašai – Levandų (LAVENDER) doTERRA Tyro Eterinio Aliejaus
 • 7 Lašai – Laukinių Apelsinų (WILD ORANGE) Tyro doTERRA Eterinio Aliejaus

Eterinių Aliejų Mišinys "Gilus kvėpavimas"

 • 7 lašai – doTERRA Breathe Eterinių Aliejų Mišinio
 • 7 lašai – doTERRA Balance Eterinių Aliejų Mišinio

Mišinys "Paruoškime ginklus"

 • 9 lašai – Kopaibos (COPAIBA) doTERRA Tyro Eterinio Aliejaus 
 • 6 lašai – doTERRA On Guard Eterinių Aliejų Mišinio

Įdomūs Faktai apie Aromatą

Įdomūs faktai apie aromatą:

 • Jūsų organizme yra kur kas daugiau receptorių, susijusių su kvapu (daugiau nei 1000), nei su bet kuriuo kitu pojūčiu.
 • Yra tiesioginis ryšys tarp jūsų nosies ir smegenų emocinio valdymo centro – limbinės sistemos.
 • Limbinė sistema valdo mūsų emocijas, nuotaiką ir atmintį. Štai kodėl AromaTouch technikos „aromatas” yra toks svarbus.

REKLAMA

Kaip atlikti AromaTouch Rankų Techniką?

Rankų technikos žingsniai

Svarbu atlikti „AromaTouch®” rankų technikos etapus eilės tvarka (su pasirinktu aliejumi ar mišiniu), kad pasiektumėte norimą rezultatą. Pateikėme žingsnių pavadinimus ir nurodėme, kada kiekvienas žingsnis atliekamas, taip pat trumpą video vadovą, kuriame rasite visus technikos žingsnius.

AromaTouch rankų technikos judesiai:

 • 1-3 lašai pasirinkto aliejaus arba mišinio
 • Regioninių audinių traukimas
 • PinPoint zonos aktyvinimas
 • Tarpfalanginis traukimas
Play Video

Šios technikos judesiai paprasti, tačiau jie suteikia galingą sveikatingumo patirtį. Toliau išvardyti judesiai padeda pasiekti rezultatus, kurių norime iš rankų technikos:

doTERRA Rankų Technikos Gidas

Įdomūs Faktai apie Lytėjimą

 • Lytėjimas yra pirmasis pojūtis, kurį patiriame gimdami.
 • Tinkamas prisilietimas gali sumažinti kraujospūdį, kortizolio kiekį ir širdies ritmą.
 • Naudojant „AromaTouch” rankų techniką naudojamas lengvas, nuoseklus prisilietimas, sukeliantis gavėjui teigiamą reakciją.

Rankų Technikos Naudojimas Tarnystei - Viskas Prasidėjo nuo Idėjos

„AromaTouch Hand Technique” yra paprastas ir veiksmingas būdas skatinti gerą savijautą ir užmegzti stiprius ryšius naudojant eterinius aliejus. (Panašiai kaip ir visa „AromaTouch” technika, įpakuota į mažesnį laiko sąnaudų paketą). Po 2017 m. gegužę vykusių vidinių „AromaTouch” technikos mokymų „doTERRA” turėjo armiją norinčių ir galinčių darbuotojų, pasirengusių išeiti į bendruomenę ir pradėti skleisti meilę. 

Entuziastingų gavėjų rasti nebuvo sunku, nes šešios globos įstaigos visoje Jutos apygardoje noriai sutiko, kad jas aplankytų mūsų paslaugūs darbuotojai. Matydami, kaip entuziastingai mūsų darbuotojai naudojasi „AromaTouch” rankų technika, kad pasitarnautų savo bendruomenei ir užmegztų ryšius su šių įstaigų gyventojais, patyrėme nuostabią patirtį. Tai tik pradžia.

Ani Gabrielson, „doTERRA” produktų centro vyresnioji vadybininkė, dalijasi savo patirtimi lankant pagyvenusius žmones vietos globos įstaigoje:

Man labai patiko „AromaTouch Hand Technique” paslaugų teikimo galimybės! Galėjau įsitikinti, kiek daug pokyčių kiekvienas iš mūsų gali sukurti tiesiog dalydamasis savo laiku su kitais. Mes galime praskaidrinti kieno nors dieną vien tik pasikalbėję su juo, o tai visiškai pakeičia ir mūsų dieną. Neabejotinai mačiau teigiamus šio projekto rezultatus ne tik asmenims, kuriuos lankome, bet ir sau bei kitiems darbuotojams. Didžiuojuosi, kad dirbu įmonėje, kuri rūpinasi bendruomene ir skiria laiko bei pastangų jai atsidėkoti.

doTERRA AromaTouch Hand Technique Moksliniai Tyrimai

Tyrimo Įvadas

Klinikiniai tyrimai su žmonėmis yra auksinis mokslinių tyrimų standartas, nes jie suteikia tiesioginių apibendrinamųjų duomenų apie tai, kaip tiriamasis objektas veikia mus realiame pasaulyje.

Klinikinius tyrimus su žmonėmis taip pat labai sunku patvirtinti, organizuoti ir atlikti, be to, jie brangiai kainuoja. 

Nors PubMed indeksuojamuose žurnaluose (plačiausiai naudojamoje gyvybės mokslų ir biomedicinos mokslo tyrimų paieškos sistemoje) paskelbta daugiau kaip 10 000 recenzuojamų mokslinių tyrimų apie eterinius aliejus, labai maža jų dalis yra klinikiniai tyrimai su žmonėmis.

Būdama pirmoje vietoje eterinių aliejų mokslo srityje, „doTERRA” daro kažką dėl to. 2018 m. paskelbusi antrąjį klinikinį tyrimą su žmonėmis (šiuo metu jų atliekama daugiau), „doTERRA” tyrė patentuotos „AromaTouch® Hand Technique” (ATHT) ir dviejų labiausiai raminančių eterinių aliejų – „Deep Blue® Soothing Blend” ir kopaibos – poveikį. Poveikis buvo stipresnis, nei galėjo įsivaizduoti bet kuris doTERRA mokslininkas.

REKLAMA

doTERRA AromaTouch Hand Technique Tyrimas

Neseniai paskelbtam klinikiniam tyrimui „AromaTouch Hand Technique” atlikti doTERRA mokslininkai įdarbino 36 dalyvius ir suskirstė juos į gydomąją ir kontrolinę grupes. Po išsamaus gydytojo įvertinimo ir pradinių matavimų, kuriuos sudarė klausimynas ir įvairūs funkciniai vertinimai, visi dalyviai penkias dienas iš eilės du kartus per dieną gavo ATHT. Gydomosios grupės dalyviams ATHT buvo taikoma naudojant „doTERRA Deep Blue” mišinio ir kopaibos derinį, o kontrolinės grupės dalyviams tas pats protokolas buvo taikomas naudojant frakcionuotą kokosų aliejų.

Kad dalyviai ir ATHT administratoriai negalėtų savo uosle nustatyti, kuriai gydymo grupei priklauso dalyvis, ir dalyvis, ir administratorius dėvėjo chirurgines kaukes, ant kurių buvo užlašintas vienas lašas citrinų eterinio aliejaus. Kaukes ir dalyvis, ir administratorius dėvėjo kiekvieno ATHT užsiėmimo metu. Be to, į frakcionuotą kokosų aliejų buvo pridėta mėlynų maistinių dažų ir mėtų eterinio aliejaus, kad būtų imituojama gydymo grupėje naudojamo preparato šviesiai mėlyna spalva ir aromatas.

Pasibaigus penkių dienų bandomajam laikotarpiui, visi dalyviai buvo pakartotinai įvertinti naudojant tą patį klausimyną ir funkcinius testus. Gydomosios grupės dalyviai pranešė apie kliniškai reikšmingą klausimyne įvertintų rodiklių pagerėjimą ir statistiškai reikšmingą funkcinių testų progresą, palyginti su kontroline grupe, o tai yra patikimas „Deep Blue Soothing Blend” ir „Copaiba” mišinio bei patentuoto ATHT taikymo metodo veiksmingumo įrodymas. doTERRA mokslininkai šiuo metu planuoja būsimus klinikinius tyrimus, kad toliau vertintų kitų CPTG® eterinių aliejų ir mišinių bei patentuoto AromaTouch taikymo metodo naudą įvairiems sveikatos ir gerovės rodikliams.

doTERRA AromaTouch Hand Technique Tyrimo Išvada

Klinikinio tyrimo „AromaTouch Hand Technique” rezultatai yra visiškai nauja tyrimų sritis ne tik „doTERRA”, bet ir visai eterinių aliejų pramonei. 

„doTERRA” mokslas patvirtina tai, ką žinome iš ilgamečio naudojimo ir plataus spektro in vitro ir in vivo tyrimų, ir padaro tai aktualu bei apibendrinama realiame pasaulyje, kad galėtumėte būti tikri, jog naudojate ir dalijatės aukščiausios kokybės ir veiksmingiausiais eteriniais aliejais pramonėje.

Parašykite žinutę į [email protected] su turimais klausimais arba iškart skambinkite mamaterra.lt el. parduotuvės numeriu: +37068226633 

Mielai jums pagelbėsime!

Pasidalink šiuo įrašu!

Norite nuolaidų būsimiems pirkiniams?

Tapk registruotu doTERRA vartotoju ir gauk 25% nuolaidą!

Pažįstate žmonių, kurie norėtų įgyti arba patobulinti sveikos gyvensenos įpročius? Įsigiję su nuolaida parduodamą rinkinį jie gali rasti jų poreikius atitinkančių produktų ir reikšmingai sutaupyti.

Narystės rinkiniuose nauji nariai ras viską ko reikia, pradedant naudoti doTERRA produktus.

Gauk nuolaidas būsimiems doTERRA pirkiniams ir registruokis jau dabar! (registracijos nuoroda į kitą puslapį)

Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS rinkiniams ir kolekcijoms!
25% nuolaida doTERRA ESSENTIAL AROMATICS™ TOUCH, FAMILY ESSENTIALS, doTERRA YOGA ir daugybei kitų kolekcijų!
Rinkiniai
Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS doTERRA aliejams!
25% nuolaida tyriems eteriniams aliejams ir eterinių aliejų mišiniams!
Eteriniai Aliejai
Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS doTTERA
linijos produktams!
25% nuolaida doTERRA VERAGE, doTERRA™ SPA, Deep Blue, On Guard® produktams!
doTERRA Linijos Produktai
Previous
Next

Taipogi Skaitykite!

Pirkinių krepšelis