Word doTERRA geregistreerd lid en ontvang 25% korting!
Gratis verzending voor bestellingen van 150 EUR en meer!
Uitverkoop!

111.30 

Bosvelijų (FRANKINCENSE) Tyras doTERRA Eterinis Aliejus 15ml

Bosvelijų (FRANKINCENSE) Tyras doTERRA Eterinis Aliejus 15ml

  • Sumažina odos trūkumus ir atjaunina odą
  • Padeda atsipalaiduoti ir suteikia emocinės pusiausvyros
  • Ramina odą

Retour Garantie

Als het doTERRA product beschadigd is, wordt het vervangen door een nieuw exemplaar!

Beschermde betaling

Betalingen worden alleen verwerkt door beveiligde betalingsproviders!

Kwaliteitsgarantie

Wij zorgen voor de beste kwaliteit van alle aangeboden producten!

Snelle Levering

Wij leveren producten doorgaans binnen 1-3 werkdagen!

Bosvelijų (FRANKINCENSE) Tyras doTERRA Eterinis Aliejus

Boswellia carterii, frereana, sacra | 15ml

 

Bosvelijų (FRANKINCENSE) Tyro doTERRA Eterinio Aliejaus Aprašymas, Naudojimas ir Bendrosios Savybės:

  • Populiarus ir ypatingas eterinis aliejus

Frankincense bosvelijų eterinis aliejus yra išgaunamas iš bosvelijos medžio ir yra naudojamas aromaterapijoje. Šio medžio žievėje yra padaromi įpjovimai, kuriais teka balzganos augalo sultys, kurios reaguodamos su oru per keletą savaičių virsta kieta derva.

Ši medžio derva, arba kitaip tariant sakai, yra distiliuojami, taip išgaunant frankincenso eterinį aliejų. Jo kvapas ryškus, šiek tiek panašus į mums pažįstamą sakų aromatą ir yra laikomas vienu prabangiausių kvapų pasaulyje. Mat senovėje bosvelijų sakai buvo deginami ant altorių ir šventyklose, nes jie sulėtina ir pagilina kvėpavimą, o tai nuramina ir sudaro sąlygas melstis bei medituoti.

  • Kovoja su neigiamomis emocijomis ir pakelia nuotaiką

Frankincenso pavadinimas kilęs iš prancūziško termino “franc encens”, kuris reiškia “aukštos kokybės smilkalas” todėl galime daryti prielaidą, jog šis žemiškas kvapas kovoja su neigiamomis emocijomis ir padeda nusiraminti.

Pradžioje minėjome, jog šis kvapas buvo naudojamas antikos laikais, šventyklose, kaip pagalbininkas nusiraminti ir pasinerti į gilią meditaciją. Vos keli lašeliai dfuzoriuje, aplinką apgaubs ramuma ir nuplaus visas negatyvias energijas tvyrančias patalpoje. Lašelis vonioje atpalaiduos raumenis, bei sielą. Jausitės ramūs, bei pailsėję.

  • Odos priežiūros dalis

Turbūt vertingiausias iš visų senovinių aliejų bosvelijų eterinis aliejus yra labai universalus ir pasižymi daugybe naudingų savybių.

Maišant eterinį aliejų su baziniais aliejais, tokiais kaip kokosų ar alyvuogių, turėsite puikią priemonę nuo raukšlių bei odos senėjimo. Frankincenso eterinis aliejus dera su citrusiniais eteriniais aliejais, tokiais kaip bergamočių, citrinų ir apelsinų. Jeigu jums labiau patinka sodresni kvapai, maišykite su kedro, sandalmedžių ir miros eteriniais aliejais. O išgauti švelniems, moteriškiems kvapams: ylang ylang, rožių, bei levandų eteriniais aliejais.

Šis antikinis  mediena, sakais, gamta ir religija kvepiantis aliejus yra aktualus ir šiandien. Moderniame pasaulyje, kuriame tiek daug sintetinių produktų, neaiškios sudėties prekių ir neištirtos chemijos, atsigręžkite į gamtą, pasikliaukite jos siūlomomis gerybėmis. Jūs gamtos vaikas.

National Geographic buvo publikavusi straipsnį, kuriame kalbama apie tai, kodėl Boswellia medžiams kilo pavojus, kuriame paminėta ir doTERRA, kuri išgauna Francincence aliejų etišku būdu tausodama šį turtą.

 

Daugiau informacijos apie bosvelijų (FRANKINCENSE) doTERRA eterinį aliejų rasite žemiau esančiame vaizdo įraše.

Weet je niet zeker welk product je wilt? Schrijf ons en we helpen je graag verder!

Soortgelijke doTERRA-producten

Producten met korting!

Andere doTERRA Line producten

Winkelwagen
Bosvelijų (FRANKINCENSE) Tyras doTERRA Eterinis Aliejus 15ml
111.30