Karštasis Sezonas ir Jį Išgyventi Padedantys doTERRA Eteriniai Aliejai

Regina Rainienė

Regina Rainienė

doTERRA TerraShield eterinių aliejų mišinys ir du vyrai miške

Vasara – geriausias metas leistis į žygį ar apsilankyti mėgstamoje stovyklavietėje. Jei kraunatės būtiniausius daiktus žygiui ar stovyklavimui, turiu jums patarimų. 

doTERRA Levandų Eterinis Aliejus – tobulai nuramina niežulį įkandus vabzdžiams, ramina odos nudegimus, ir ne tik nuo saulės, bet ir nuo ugnies, apsipylus karštu gėrimu ir panašiai – veikia išties stebuklingai.

  • Ramina nervus tėvams, ir, aišku, padykusiems vaikams. 
  • Taip pat puikiai veikia kvėpavimo takus ir sustabdo bėgančią nosį – tiesiog tepkite nosies išorę.

  • O naudojant kartu su arbatmedžiu sumažinsite ausų skausmą, kuris dažnai atsiranda po maudynių.
  • Padeda lengviau užmigti, nuramina stresiuką, įtampą galvoje, net mėnesinių spazmus.
  • Prieš miegą paskleiskite kambaryje difuzoriumi, tepkite po nosimi ar lašinkite ant pagalvės, vaikiško žaisliuko, taip pat atskiedus augaliniu aliejumi tepkite pėdas.

REKLAMA

doTERRA Terrashield – tai apsauga nuo vabzdžių, kuri nekvepia visiems tiems geliantiems, o mums net labai skaniai kvepia. Dažnai ją naudojame, nes miškai ir pievos kviečia!

Išbandykite vieną iš šių lauko mišinių, kad natūraliai atbaidytumėte uodus ir mėgautumėtės šiltomis naktimis šį karštąjį sezoną.

Kai ateina vasara, aš mėgstu TerraShield pastiprinti kai kuriais aliejais:
+ Lemon Eucalyptus = stipri apsauga nuo vabzdžių
+ Levanda = atgaivina odą po nudegimo
+ Sandalwood + Myrhh = lengva apsauga nuo saulės spindulių

Terrashield taip pat gali būti šydu dideliuose susibūrimuose saugančiu nuo neigiamos svetimos energijos.

doTERRA Lemon Eucalyptus – Citrinkvapis Eukaliptas žinomas kaip viena veiksmingiausių priemonių nuo uodų, mašalų ir erkių.

Ir kai prie ežero pradeda pulti akliai nėra veiksmingesnės priemonės nei Lemon Eucalyptus aliejus.

Vasarą Pipirmėtė yra pirmo būtinumo eterinis aliejus, kuris suteikia gaivų atvėsimo pojūtį.

Pasitepus sprandą ar smilkinius iškart juntamas palengvėjimas ir sumažėja įtampa galvoje (jei tokia yra).

Karštoms vasaros dienoms pasidarykite vandeninį mišinį butelyje su purškikliu ir kartas nuo karto apsipurkškite kūną. Tai veiks ir gaivinančiai ir papildomai saugos nuo vabzdžių.

REKLAMA

Jei jau per daug nudegėte saulėje, atskiestas augaliniu aliejumi pipirmėtės eterinis aliejus kartu su Levandos eteriniu aliejumi odą nuramins.

Jei tenka vairuoti, bet nėra energijos, jei migdo už vairo – pipirmėtės lašelį įsilašinkite į delnus ir giliai įkvėpkite 3 kartus. Tai akimirksniu suteiks energijos ir visi miegai išlakstys. Tai darykite saugiai sustoję, ir saugokite akis, nes jei „įkvėpsite” ir akimis, teks paašaroti.

Pipirmėtė atveria kvėpavimo takus, o taip pat padeda virškinimo sistemai susidoroti su iškylų metu suvartojamais patiekalais.

Play Video

Kelionė su šeima automobiliu yra tikros vasaros požymis. Tačiau ilgas sėdėjimas uždaroje erdvėje gali sukelti pilvo skausmus, įtampą ir nuovargį.

Gerai, kad doTERRA mumis pasirūpina, štai keletas patarimų:

Dažnai kelionėje kyla noras užkandžiauti, todėl pasiruoškite sveikų užkandžių, kad neprisipirktumėte degalinėje saldainių.

Nuolatinis užkandžiavimas ir ilgas sėdėjimas neišvengiamai sukelia virškinimo problemų. Rėmuo, sustojęs skrandis ir vidurių pūtimas yra vieni iš dažniausiai pasitaikančių simptomų, su kuriais gali susidurti kelyje.

Laimei, ZenGest gali padėti sušvelninti šiuos nemalonumus.  Unikalus imbiero, pipirmėčių, peletrūno, pankolių, kmynų, anyžių ir kalendrų aliejų derinys daro šį mišinį idealų ilgoms kelionėms. Išbandykite „DigestZen Digestive Blend Softgels“ arba kramtomus „DigestTab®“, kuriose papildomai yra rūgštį gesinančio kalcio karbonato.

„PB Assist Jr” (probiotikas vaikams) yra dar vienas produktas, galintis padaryti stebuklus, ypač ilgos kelionės metu. Ši specialiai vaikams sukurta formulė apima 5 milijardus gyvos draugiškos floros ląstelių, padedančių palaikyti sveiką žarnyną. 

Pasiūlykite savo vaikams paketėlį pietų metu arba kaip saldų skanėstą už gerą elgesį kelyje. „PB Assist Jr“ natūraliai neturi cukraus, tačiau jo skonis toks geras, kad norėtumėte ir patys keletą pakelių suvalgyti.

REKLAMA

Kitas dažnas kelionių šalutinis poveikis yra įtampa. Nesvarbu, ar jaučiate įtampą dėl oro sąlygų, ar ginčijatės su šturmanu, ar raminate užpakalinėje sėdynėje esančius vaikus, įtampa gali padaryti kelionę daug sunkesne nei reikia.

„doTERRA PastTense” eterinių aliejų mišinys siūlo unikalų vėsinančių Wintergreen (bruknuolės), pipirmėtės ir baziliko ea mišinį; atpalaiduojančius kalendrą, mairūną ir rozmariną; raminančius levandos, ramunėlės ir frankincense (bosvelijos) eterinius aliejus. 

Paprasčiausiai tepkite kaklą, pečius, riešus, smilkinius ar kitas norimas vietas, kad sumažintumėt stresą ir sugrįžtumėte į save.

Garinami aliejai gali padėti sukurti geresnę aplinką, tačiau gali būti šiek tiek keblu paskleisti mėgstamus kvapus kelyje, jei neturite automobiliui skirto difuzoriaus. 

Doterra siūlo net 2 variantus įkraunamų automobilyje tinkamų naudoti difuzorių- Pilot ir laikinai prekyboje esantį mažylį Move.

Jei dar nespėjote įsigyti šių prietaisų, pabandykite sukurti savo difuzorių su paprastais namų apyvokos daiktais:

Į medvilnės kamuoliuką, skalbinių segtuką ar kitą sugeriantį daiktą įlašinkite kelis lašus mėgstamo aliejaus ir pritvirtinkite prie oro angų arba pakabinkite ant galinio vaizdo veidrodžio, kad paskleistumėte nuotaiką gerinantį aromatą visoje savo transporto priemonėje. 

  • Nudžiukite: pagerinkite nuotaiką ją pakeliančiais aliejais, tokiais kaip doTERRA Cheer®, Citrus Bliss®, Greipfrutai .
  • Nusiramkite: sukurkite raminančią atmosferą naudodami levandą, doTERRA Peace®, romėnų ramunėlę ir Clary Sage.
  • Balansas: išlikite įsižeminę su „doTERRA Balance®“, „Sandalwood“ ir „Patchouli“.
  • Energijos pliūpsnis: tomis kritinėmis išsekimo valandomis išbandykite garindami tokius eterinius aliejus, kaip „doTERRA Motivate®“, „Elevation“, pipirmėtė ir pankolis.

Miegantys vairuotojai gali būti tokie pat pavojingi, kaip apsvaigę, todėl svarbu būti pasiruošusiems vairuoti ilgesnį laiką. Daugelis stimuliatorių gali būti kenksmingi, kai naudojami per dažnai.

Kovokite su kelionių nuovargiu naudodami „Mito2Max”, patentuotą augalų ekstraktų ir medžiagų apykaitos kofaktorių formulę, kuri natūraliai palaiko ištvermę.

Kad ir kur jus kelias nuvestų, šie natūralūs sprendimai tikrai jums padės kelionę padaryti malonesne.

Pasidalink šiuo įrašu!

Norite nuolaidų būsimiems pirkiniams?

Tapk registruotu doTERRA vartotoju ir gauk 25% nuolaidą!

Pažįstate žmonių, kurie norėtų įgyti arba patobulinti sveikos gyvensenos įpročius? Įsigiję su nuolaida parduodamą rinkinį jie gali rasti jų poreikius atitinkančių produktų ir reikšmingai sutaupyti.

Narystės rinkiniuose nauji nariai ras viską ko reikia, pradedant naudoti doTERRA produktus.

Gauk nuolaidas būsimiems doTERRA pirkiniams ir registruokis jau dabar! (registracijos nuoroda į kitą puslapį)

Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS rinkiniams ir kolekcijoms!
25% nuolaida doTERRA ESSENTIAL AROMATICS™ TOUCH, FAMILY ESSENTIALS, doTERRA YOGA ir daugybei kitų kolekcijų!
Rinkiniai
Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS doTERRA aliejams!
25% nuolaida tyriems eteriniams aliejams ir eterinių aliejų mišiniams!
Eteriniai Aliejai
Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS doTTERA
linijos produktams!
25% nuolaida doTERRA VERAGE, doTERRA™ SPA, Deep Blue, On Guard® produktams!
doTERRA Linijos Produktai
Previous
Next

Taipogi Skaitykite!

Pirkinių krepšelis