Skaitykite toliau
- Salierų sėklų eterinis aliejus yra žinomas dėl savo vidinės naudos. Gaukite viso šio gėrio į vidųje su gardžiu salierų sėklų kokteiliu! Tai fantastiškas ir sveikas užkandis, kurio galima griebtis, kai užklumpa alkis.
- Salierų sėklų eterinis aliejus taip pat puikiai tinka naudoti difuzoriuose. Užtenka vos kelių lašų, ir jus apsups saldus, žemės kvapas. Jis puikiai tinka raminančiam aromatui sukurti bet kurioje namų vietoje.
- Stipraus ir aštraus salierų sėklų kvapo galima dėti į mėgstamą salotų padažo receptą. Jis ne tik suteiks aromato pliūpsnį, bet ir neįtikėtiną naudą vidaus organams. Tiesiog pradėkite nuo dantų krapštuku paimto kiekio ir pagal poreikį įlašinkite daugiau eterinio aliejaus.
- Eteriniai aliejai gali pakelti įprastą vonią į kitą lygį, o salierų sėklos – ne išimtis. Įlašinkite tris ar keturis lašus į Epsomo druskas, supilkite šį derinį į vonią ir nuplaukite dienos rūpesčius.
Galbūt pažįstate salierą iš maisto prekių parduotuvės, tačiau iš vietinio ūkininkų turgaus šis augalas atrodo visai kitaip.
Apium graveolens – lotyniškas salierų pavadinimas – yra ryškiai žalias ir gali užaugti iki trijų pėdų aukščio. Stebėtina, kad augalas visiškai subręsta ir subrandina vaisius tik po dvejų metų.
Istoriškai salierai buvo vartojami jau V a. Kinijoje. Šiandien jis plačiai naudojamas Indijos ajurvedos praktikoje.
Salierų sėklos yra pagrindinė šio nuostabaus eterinio aliejaus saugykla, o „doTERRA” jį renka distiliuodama vandens garais.
Įdomus faktas: pirmą kartą salieras anglų kalboje paminėtas 1664 m. ir jo pavadinimas buvo rašomas sellery.
Difuzijai: Naudokite 3-4 lašus į pasirinktą difuzorių.
Naudojimas į vidų: Atskieskite vieną lašą 4 ml skysčio arba naudokite daržovių kepurėlėje.
Vietiškai: Atskieskite vieną ar du lašus su aliejumi ir užtepkite ant norimos vietos. Žr. toliau pateiktas papildomas atsargumo priemones.
- Įlašinkite porą lašų į rytinį kokteilį
- Vieną ar du lašus salierų sėklų aliejaus įlašinkite į vandenį arba daržovių kapsulę
- Garinkite su citrinų eteriniu aliejumi pakiliam kvapui
Įspėjimai
Galimas odos jautrumas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jei esate nėščia, maitinate kūdikį ar esate prižiūrima gydytojo, pasitarkite su gydytoju.
Pagrindinės cheminės sudedamosios dalys: Limonenas, beta-selinenas
Pagrindinė salierų sėklų cheminė sudedamoji dalis yra limonenas.
Limoneno yra citrusinių vaisių aliejuose, juoduosiuose pipiruose ir mėtose. Jis žinomas kaip veiksmingas paviršių valiklis, tačiau gali būti naudingas ir vidaus organams, įskaitant virškinimo sistemos raminimą*.
Keletas eterinių aliejų neįtikėtinai gerai dera su salierų sėklų eteriniu aliejumi.
Pabandykite jį naudoti su Juodaisiais pipirais, Vakarinių Tujų (ARBORVITAE), Baziliku, Imbieru (GINGER) arba Kalendra (CORIANDER).
Galimybės išties neribotos – jauskitės kūrybingi