doTERRA Eteriniai Aliejai Odai

Regina Rainienė

Regina Rainienė

juodaodė moteris šypsosi ir rankoje laiko doTERRA eterinį aliejų

Visi norime gražios odos, tačiau kartais gali būti sunku žinoti, nuo ko pradėti. 

Išgauti norimai glotnią, spindinčią veido odą nėra didelė užduotis naudojant teisingą sprendimą – jums tereikia tinkamų įrankių. Įgauti gražią veido odą nebūtinai turi būti sudėtinga!

Rinkoje yra daugybė odos priežiūros priemonių, tačiau norint sukurti sveiką odą, reikia tiesiog suteikti odai tai, ko ji trokšta: drėgmės, raminančio komforto, švelnaus valymo ir natūralių ingredientų.

 Eteriniai aliejai gali suteikti šias savybes ir dar daugiau. 

Kadangi eteriniai aliejai natūraliai pasižymi raminančiomis ir valomosiomis savybėmis, tinkamai juos naudojant eteriniai aliejai yra galinga priemonė švelniai ir efektyviai puoselėti sveiką veido odą.

REKLAMA

Taigi, kaip naudoti eterinius aliejus odai? 

Eteriniai aliejai yra ne tik galingi ir stiprūs, bet ir itin universalūs. Dešimtys eterinių aliejų turi daug naudos odai, kai naudojami tiesiai ant odos. Galvodami, kokius eterinius aliejus sau pasirinkti, atkreipkite dėmesį į tai, kam jiems skirti. Eteriniai aliejai gali turėti skirtingų ypatybių, pavyzdžiui, nemažai doTERRA eterinių aliejų ir doTERRA linijos produktų:

 • Skatina švarią, sveikai atrodančią odą
 • Nuvalo odą
 • Ramina ir atjaunina sausos odos išvaizdą
 • Skatina jaunatvišką, spindinčią veido spalvą

REKLAMA

Priežiūros rutinoje, pamatysite, kaip lengva yra prižiūrėti odą naudojant šias natūralias dovanas. Norėdami įtraukti eterinius aliejus į savo odos priežiūros įpročius, jums tiesiog reikia tinkamų aliejų.

Pasiruošę pradėti? – Štai tik keli odai naudingi doTERRA eteriniai aliejai ir mūsų patarimai, kaip juos naudoti:

„Immortelle“ yra turtingas mišinys, sukurtas ekspertų, siekiant sumažinti senėjimo požymius. Jis pagamintas su eteriniais aliejais, žinomais dėl jų atnaujinančio ir gražinančio poveikio. Jei nesate tikri, nuo ko pradėti naudoti eterinius aliejus savo odos priežiūrai, Immortelle yra paprastas ir galingas eterinių aliejų mišinys pradedančiajam.

 • Tepkite ant kaklo, rankų ir veido, kad oda būtų švytinti.
 • Naudokite sausai odai nuraminti po dienos paplūdimyje ar baseine.
 • Prieš drėkindami naudokite vietiškai, kad oda būtų švari, lygi.
 • Naudokite kaip dalį savo odos priežiūros, kad pagerintumėte jaunatvišką veido spalvą.

Arbatmedžio eterinis aliejus, vienas geriausių odai skirtų eterinių aliejų, pasižymi valančiomis savybėmis, kurios veiksmingai skatina švarią, atjaunėjusią odą. Arbatmedžio aliejus dažnai naudojamas odai ir nagams valyti bei gali būti naudojamas sveikai odai palaikyti.

 • Kai atsiranda diskomfortas odai, užlašinkite vieną ar du lašus arbatmedžio eterinio aliejaus, kad suteiktumėte raminamąjį pojūtį.
 • Įlašinkite vieną ar du lašus arbatmedžio aliejaus į savo kasdienį veido prausiklį, kad padidintumėte valymo savybes.
 • Po skutimosi odą patepkite arbatmedžio aliejumi, kad nuramintumėte ir skaistintumėte odą.
 • Po dušo rankų ir kojų nagus patepkite arbatmedžio aliejumi, kad nagai atrodytų sveiki.

REKLAMA

Bitkrėslių eterinis aliejus yra žinomas dėl savo odą raminančių savybių.

Bitkrėslių (BLUE TANSY) aliejus padeda nuraminti išsausėjusią odą ir suteikia skaisčiai, jaunatviškai atrodančią veido spalvą, bet taip pat turi saldų aromatą ir suteikia odai vėsinimo pojūtį.

 • Įlašinkite lašelį Bitkrėslių (BLUE TANSY) eterinio aliejaus į vieną ar dvi uncijas mėgstamo drėkinamojo kremo ir užtepkite ant odos, kad palaikytumėte spindinčią veido spalvą.
 • Norėdami nuraminti odą, sumaišykite kelis lašus mėlynųjų bitkrėslių aliejaus su frakcionuotu kokosų aliejumi ir įtrinkite į pečius, kaklą ar kojas raminančio masažo metu.
 • Dėl pakylėjančio aromato ir ryškios spalvos, Bitkrėslių aliejus yra tobulas eterinis aliejus naminiam valomajam ar drėkinamajam kūno muilui.

Melisų eterinis aliejus yra vertingas eterinių aliejų šeimos narys, branginamas dėl daugybės asmeninių priežiūros privalumų ir gaivaus, saldaus, raminančio aromato. Šis eterinis aliejus skatina švarią, švytinčią odą ir ramina ją savo unikaliu kvapu.

 • Pagyvinkite odą, įlašindami lašą melisų eterinio aliejaus į prausiklį ar drėkinamąjį kremą.
 • Įlašinkite kelis lašus Melisų eterinio aliejaus į purškimo buteliuką su vandeniu, kad oda būtų švelni, ir atjaunėjusi bei atrodytų švari, gaivi.

Nesvarbu, kur pradėsite, yra daugybė eterinių aliejų tinksiančių Jums ir jūsų odai. Norite sužinoti daugiau apie savo galimybes? 

Dėl eterinių aliejų, visados galite pasikonsultuoti su mumis! Atsiųskite mums žinutę ir mes kaip mat Jums į ją atsakysime! 

Pasidalink šiuo įrašu!

Norite nuolaidų būsimiems pirkiniams?

Tapk registruotu doTERRA vartotoju ir gauk 25% nuolaidą!

Pažįstate žmonių, kurie norėtų įgyti arba patobulinti sveikos gyvensenos įpročius? Įsigiję su nuolaida parduodamą rinkinį jie gali rasti jų poreikius atitinkančių produktų ir reikšmingai sutaupyti.

Narystės rinkiniuose nauji nariai ras viską ko reikia, pradedant naudoti doTERRA produktus.

Gauk nuolaidas būsimiems doTERRA pirkiniams ir registruokis jau dabar! (registracijos nuoroda į kitą puslapį)

Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS rinkiniams ir kolekcijoms!
25% nuolaida doTERRA ESSENTIAL AROMATICS™ TOUCH, FAMILY ESSENTIALS, doTERRA YOGA ir daugybei kitų kolekcijų!
Rinkiniai
Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS doTERRA aliejams!
25% nuolaida tyriems eteriniams aliejams ir eterinių aliejų mišiniams!
Eteriniai Aliejai
Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS doTTERA
linijos produktams!
25% nuolaida doTERRA VERAGE, doTERRA™ SPA, Deep Blue, On Guard® produktams!
doTERRA Linijos Produktai
Previous
Next

Taipogi Skaitykite!

Pirkinių krepšelis