doTERRA Eteriniai Aliejai Dėmesio Koncentracijai ir Atminčiai

Regina Rainienė

Regina Rainienė

doTERRA InTune Eterinių Aliejų Mišinys pastatytas ant trijų knygų

Žinome, kad norėdami kuo geriau atlikti bet kokią užduotį, turime gebėti susikaupti. Ironiška, bet dažniausiai būtent tada, kai mums to labiausiai reikia, mums visiškai nepavyksta susikaupti.

Suteikite savo smegenims papildomos pagalbos, kurios joms reikia, laikydamiesi rutinos, padedančios susikaupti. Tokia rutina galėtų apimti reikiamos atmosferos sukūrimą ir dėmesio blaškymo apribojimą. Įvairūs eteriniai aliejai gali padėti kiekviename susikaupimo etape.

Jei mokotės arba turite pristatyti pranešimą darbe, taip pat svarbu gebėti prisiminti informaciją. Eteriniai aliejai ir „doTERRA” papildai gali padėti ir palaikyti jūsų protą šiame užduočių atlikimo etape.

Pagrindinis dėmesio sutelkimo veiksnys yra atmosfera, kuri jus supa. Jei įmanoma, pasirinkite vieną kambarį ar vietą, kurioje dirbsite. Likus bent penkiolikai minučių iki darbo pradžios sukurkite susikaupimo aplinką, paskleisdami šiuos eterinius aliejus atskirai arba jų mišinį:

 • Bazilikų aliejus: Puikiai tinka tiems, kuriems reikia proto aiškumo: bazilikų aliejus puikiai tinka vienas arba išsklaidytas su pipirmėtėmis ar kedrais.
 • Douglas Fir- Duglaso eglės aliejus: kaip gilios ir tvirtos eglės šaknys, Duglaso eglės aromatas suteikia susikaupimo jausmą. Jis taip pat gali padėti pakeisti nuotaiką, jei reikia pozityvesnio požiūrio.
 • Eukaliptų aliejus: Įlašinę kelis lašus eukalipto aliejaus į difuzorių, išvalykite mintis ir išblaškykite įtemptus jausmus.
 • Pipirmėtės aliejus tiesiog atgaivina protą. Mėtų aromatas skatina susikaupimą ir, kaip ir Douglas Fir, pakelia nuotaiką.

Patarimas Patogumui

Jei esate vietoje, kur sunku išsklaidyti eterinius aliejus difuzoriumi, šiuos aliejus galite naudoti ir vietiškai, kad pasiektumėte panašų poveikį. Pagal poreikį bet kurį iš minėtų aliejų praskieskite frakcionuotu kokosų aliejumi.

REKLAMA

Apribokite trikdžius. Jei laikysite atokiau elektroninius prietaisus, kurie bando užgrobti jūsų dėmesį, ir nesinaudosite elektroniniu paštu, tikrai padidinsite savo gebėjimą susikaupti.

Be pavienių aliejų, kuriuos paminėjome, dar labiau susikaupkite naudodami

 • doTERRA InTune® Focus” mišinį. Užtepkite jo ant smilkinių ir kaklo, kad sustiprintumėte koncentraciją į jums patikėtą užduotį. Aromatas padės išvalyti mintis ir suteiks jums jėgų nenukrypti nuo kelio. Jei ryte susikaupti lengva, o dieną sunkiau, naudokite „InTune” po pietų, kad sulaikytumėte žiovulį.
 • Adaptiv eterinių aliejų mišinys naudingas kai jaučiate, kad reikia raminančio postūmio.  Levanda, magnolija, Neroli ir Sweetgum suteikia raminantį poveikį, o laukinis apelsinas ir šaltmėtė suteikia energijos ir pakelia energiją. Be to, Copaiba ir rozmarinas padeda nuraminti įsisiūbavusius jausmus. Nesvarbu, ar jaučiatės pavargęs, ar neramus, ar neryžtingas, ar irzlus, „Adaptiv “ yra priemonė, padedanti išlaikyti kūną ir protą pusiausvyroje ir padedanti susikaupti.

REKLAMA

Nors dėmesio sutelkimas yra svarbus, kitas svarbus smegenų sveikatos rodiklis yra atmintis.

Ne vienas eterinis aliejus gerina atmintį, tai ir Rozmarinų, ir Citrinų eteriniai aliejai

 • Daugelis žmonių mėgsta citrinų eterinį aliejų dėl pakeliančio aromato, gebėjimo skatinti laimės jausmą, tačiau neseniai atliktas tyrimas rodo, kad jis taip pat gali padėti išsaugoti ir laimingus prisiminimus.
 • Atliktas eksperimentas su Alzheimerio ligos modeliu parodė, kad Citrinų eterinis aliejus pagerina su amžiumi susijusią pažinimo disfunkciją, moduliuodamas hipokampo sinaptinį tankį ir suteikdama daugiau svarbaus neurotromoduliatoriaus acetilcholino smegenims.
 • Tyrimai rodo, kad citrinų aliejus gali padėti pagerinti atmintį ir pažinimą. Kiekvieną dieną verta išgerti vandens su lašeliu Citrinų eterinio aliejaus.

Rozmarinas padeda žmonėms perėjimo ir pokyčių laikais, pvz. persikraustant į naujus namus, keičiant mokyklą, ar susipažįstant su naujais žmonėmis.

Šis aliejus padeda plėsti tikrąsias žinias ir intelektą, suteikia protui aiškumo, lengvina mokymosi procesą.

Rozmarinų eterinio aliejaus cheminė sudėtis suteikia jam atsinaujinančių savybių, kurios gali būti ir energizuojančios, ir raminančios, ypač kai aliejų išsklaidote difuzoriumi. 

Kai reikia mokytis prieš svarbų testą, įsiminti skaidres prezentacijai darbe ar tiesiog užbaigti projektą, gali būti naudinga išsklaidyti rozmarinų aliejų ore difuzoriaus pagalba.

Pasirinktame eterinių aliejų difuzoriuje mokydamiesi galite išsklaidyti rozmarinų aliejų, kuris padės išlaikyti koncentraciją. Kai kambaryje pasklis atnaujinantis žalias rozmarinų aliejaus aromatas, galėsite sutelkti dėmesį į užduotį.

Rozmarinų eterinis aliejus gali būti vartojamas į vidų, kad sumažintų nuovargį ir nervinę įtampą.*

Galite įlašinti kelis lašus rozmarinų aliejaus į stiklinę vandens arba į „doTERRA Veggie” kapsulę

Rozmarinų aliejų taip pat galima vartoti į vidų, jei siekiate palaikyti sveiką vidaus organų veiklą.*

Gaivus mėtinis aromatas, skatinantis norą mokytis ar imtis kažkokios veiklos. Gerina atmintį, susikaupimą

 • Rytais tepkite padus dienos pradžiai.
 • Paskleiskite dirbdami su projektu darbe ar mokykloje, kad išliktumėte motyvuoti.
 • Užtepkite ant pulso taškų prieš dalyvaudami sporto varžybose ar egzaminuose.

 Vienas iš eterinių aliejų, ypač naudingas, kai kalbama apie lengvus su senėjimu susijusius atminties sutrikimus, yra Melisų eterinis aliejus.

Nesvarbu, kokio amžiaus esate, vartojant melisų aliejų „Veggie Capsule” kapsulėse galima palaikyti atmintį.*

Melisų eterinis aliejus yra vertingas eterinių aliejų šeimos narys, branginamas dėl daugybės asmeninių priežiūros privalumų ir gaivaus, saldaus, raminančio aromato. 

Šis eterinis aliejus taip pat skatina švarią, švytinčią odą ir ramina ją savo unikaliu kvapu.

Pasidalink šiuo įrašu!

Norite nuolaidų būsimiems pirkiniams?

Tapk registruotu doTERRA vartotoju ir gauk 25% nuolaidą!

Pažįstate žmonių, kurie norėtų įgyti arba patobulinti sveikos gyvensenos įpročius? Įsigiję su nuolaida parduodamą rinkinį jie gali rasti jų poreikius atitinkančių produktų ir reikšmingai sutaupyti.

Narystės rinkiniuose nauji nariai ras viską ko reikia, pradedant naudoti doTERRA produktus.

Gauk nuolaidas būsimiems doTERRA pirkiniams ir registruokis jau dabar! (registracijos nuoroda į kitą puslapį)

Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS rinkiniams ir kolekcijoms!
25% nuolaida doTERRA ESSENTIAL AROMATICS™ TOUCH, FAMILY ESSENTIALS, doTERRA YOGA ir daugybei kitų kolekcijų!
Rinkiniai
Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS doTERRA aliejams!
25% nuolaida tyriems eteriniams aliejams ir eterinių aliejų mišiniams!
Eteriniai Aliejai
Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS doTTERA
linijos produktams!
25% nuolaida doTERRA VERAGE, doTERRA™ SPA, Deep Blue, On Guard® produktams!
doTERRA Linijos Produktai
Previous
Next

Taipogi Skaitykite!

Pirkinių krepšelis