doTERRA Eteriniai Aliejai: BOGO Akcija

Regina Rainienė

Regina Rainienė

PIRKITE On Guard 15 ml (naudojame esant peršalimui, kvėpavimo takų bėdoms, kai kosulys ar pešti gerklę, imuniteto stiprinimui ir profilaktikai, kadangi tai priešuždegimis/antivirusinis eterinių aliejų mišinys)

GAUKITE AromaTouch 15 ml (naudokite kai jaučiate įtampą, neramioms kojoms trukdant užmigti, kai mėšlungis sutraukia, po sporto, esant galvos skausmui)

PIRKITE Frankincense Touch 10ml (paruoštas tepti  eterinis aliejus tinka esant peršalimui, skausmui,  nerimui ar slogioms mintims, meditacijai, nervinei sistemai raminti bei balansuoti emocijoms, odai nuo raukšlių) 

GAUKITE DDR Prime 15 ml (apsaugantis ląsteles nuo neigiamo laisvųjų radikalų poveikio, padeda daugiau regeneruoti sveikų ląstelių. Naudingas esant raidos sutrikimams ar senatviniams pakitimams)

PIRKITE dōTERRA Calmer 10 ml (Puikiai tinka miegui ir kokybiškam poilsiui. Skatina ramius jausmus, atsipalaidavimą, mažina baimes, padeda nuraminti protą ir emocijas, jei vaikas yra pervargęs, susierzinęs, hiperaktyvus. Ramina ne tik emocijas, bet ir odą, tinka sugėlus vabzdžiams ar nudegus saulėje, taip pat prie dantų skausmo..)

GAUKITE dōTERRA Steady 10 ml (Padeda nurimti emocijoms, įsižeminti, sugrįžti į kūną, būti čia ir dabar. Subalansuoja emocijas ir mintis, ypač kai daug pykčio, dirglumo. Skatina ramybę, padeda suvaldyti nuotaikų kaitas ir sutelkti mintis į tai, kas svarbiausia. Tinka prie nervinio tiko.)

PIRKITE Clary Sage Kvapiųjų šalavijų eterinio aliejaus 15 ml (padeda reguliuoti estrogenų lygį organizme, palaiko ne tik moterų, bet ir vyrų sveikatą kelia nutaiką, malšina įtampą)

GAUKITE Siberian Fir Sibirinių kėnių eterinio aliejaus 15 ml (padeda atgauti energiją, stabilumą, užtikrintumo jausmą, stimuliuoja kūno ir emocinius pojūčius, skatina optimizmą ir atleidimą, suteikia komforto ir realybės jausmus, taip pat naudingas atsikosėjimui gerinti)

PIRKITE Cade Wood Kedrinių kadagių eterinio aliejaus 5 ml (masažui, galvos odai ir plaukams, lašinkite į šampūną ar kondicionierių,  naudokite su bekvapiu losjonu ant kūno)

GAUKITE dōTERRA abōde 15 ml (ypatingai geros valomosios savybės, todėl naudojame paviršių valymui, puikiai naikina kvapus- naudojame  rūbų  džiovyklėje ar skalbiant, šiukšlių dėžėse)

PIRKITE dōTERRA Adaptiv Calming Mist Raminamąjį purškiklį

GAUKITE On Guard Hand Purifying Mist Valomąjį/dezinfekuojamąjį purškiklį

Prekių kiekis ribotas.

Į krepšelį dėkite tik produktą, kurį perkate, priklausančią dovaną įdėsime mes.

Galite pirkti visą BOGO rinkinį su 10% nuolaida.

Play Video

Taip pat galite registruotis su šiuo rinkiniu didmeniniu klientu, turinčiu savo paskyrą doTERRoje ir perkančiu viską su 25%  nuolaida kada prireikia ir tiek, kiek jums reikia.

Sumokėsite registracijos mokestį, bet iškart gausite 25% nuolaidą rinkiniui ir, kaip naujai registruotas didmeninis klientas, dovanų 15ml buteliuką Copaiba (55 eur vertės) ir Deep Blue touch 10 ml rolerį (67 eur vertės)!!!

Jei norite šių papildomų nuolaidų ir dovanų, skambinkite mums numeriui (+370 682 26633) dėl jūsų asmeninės paskyros sukūrimo.

Pasidalink šiuo įrašu!

Norite nuolaidų būsimiems pirkiniams?

Tapk registruotu doTERRA vartotoju ir gauk 25% nuolaidą!

Pažįstate žmonių, kurie norėtų įgyti arba patobulinti sveikos gyvensenos įpročius? Įsigiję su nuolaida parduodamą rinkinį jie gali rasti jų poreikius atitinkančių produktų ir reikšmingai sutaupyti.

Narystės rinkiniuose nauji nariai ras viską ko reikia, pradedant naudoti doTERRA produktus.

Gauk nuolaidas būsimiems doTERRA pirkiniams ir registruokis jau dabar! (registracijos nuoroda į kitą puslapį)

Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS rinkiniams ir kolekcijoms!
25% nuolaida doTERRA ESSENTIAL AROMATICS™ TOUCH, FAMILY ESSENTIALS, doTERRA YOGA ir daugybei kitų kolekcijų!
Rinkiniai
Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS doTERRA aliejams!
25% nuolaida tyriems eteriniams aliejams ir eterinių aliejų mišiniams!
Eteriniai Aliejai
Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS doTTERA
linijos produktams!
25% nuolaida doTERRA VERAGE, doTERRA™ SPA, Deep Blue, On Guard® produktams!
doTERRA Linijos Produktai
Previous
Next

Taipogi Skaitykite!

Pirkinių krepšelis