doTERRA Citrinų Eterinis Aliejus jo Panaudojimas ir Nauda

Regina Rainienė

Regina Rainienė

Citrinų LEMON Tyras doTERRA Eterinis Aliejus

Vienas iš geriausiai parduodamų doTERRA eterinių aliejų– Citrinų eterinis aliejus, turintis daugybę naudojimo būdų ir naudingų savybių. 

Saldus ir citrusinis citrinų eterinis aliejus palaiko kvėpavimo ir virškinimo sistemos sveikatą, o taip pat valo organizmą. Citrinų eterinis aliejus mėgstamas skleisti ore, jis suteikia energijos. Taip pat jis gali būti naudojamas natūraliose valymo priemonėse.

Citrinų eterinio aliejaus dažnai dedama į maistą, siekiant sustiprinti desertų ir pagrindinių patiekalų skonį. Citrinos pasižymi pakylėjančiu ir energijos suteikiančiu aromatu.

Difuzijai: Naudokite 3-4 lašus į pasirinktą difuzorių.

Naudojimas į vidų: naudojamas maiste, su skysčiais, kaip aprašyta aukščiau.

Tepimas ant odos: Vieną ar du lašus naudokite ant norimos vietos. Atskieskite su nešančiuoju aliejumi, kad sumažintumėte odos jautrumą.

Šis aliejus sertifikuotas pagal košerio kodeksą.

REKLAMA

 • Įlašinkite citrinų eterinio aliejaus į vandenį, kad suteiktumėte jam gaivinantį skonį arba norėdami pasigaminti alternatyvą saldintiems gaiviesiems gėrimams. Į vandenį įlašinkite citrinų eterinio aliejaus, kad jis suteiktų gaivų skonį arba būtų alternatyva gazuotiems ir saldiems gėrimams. Vartojamas į vidų šis eterinis aliejus taip pat gali natūraliai valyti organizmą ir padėti virškinimui. Į vandenį galite įlašinti lašelį citrinų eterinio aliejaus ir supjaustytų vaisių, kad vanduo įgautų gardų skonį. 

 • Citrinų eterinis aliejus gali būti labai naudingas, kai vartojamas į vidų. Kai pradeda varginti sezoniniai pokyčiai, pabandykite jį vartoti į vidų, kad palengvintumėte sezoninius kvėpavimo takų negalavimus. Citrinų eterinį aliejų taip pat galima vartoti į vidų, kad natūraliai išvalytumėte organizmą ir palengvintumėte virškinimą. Vartojant citrinų eterinį aliejų į vidų, vieną lašą praskieskite 4 ml skysčio. Kaip minėta, taip pat galite rasti kūrybiškų būdų, kaip citrinų įmaišyti į vandenį. Kai atrasite jums priimtiniausią šio eterinio aliejaus vartojimo į vidų būdą, galėsite mėgautis kvėpavimo pagalbos ir organizmo valymo nauda.

Mėgstate Desertus su Citrinomis? 

Galite naudoti, norėdami suteikti vandeniui gaivaus skonio ir daugybėje receptų: nuo pikantiškų patiekalų iki saldžių desertų.

Mėgstamiausiems skanėstams ir desertams galite suteikti saldžios energijos, įlašinę šiek tiek citrinų eterinio aliejaus. Tinkamai naudojamas citrinų eterinis aliejus dažnai suteikia saldaus cukringo skonio desertams, nenaudojant perdirbto cukraus ar jo pakaitalų.

Suteikite savo mėgstamiausiems citrinų skonio desertams naują skonį – išmėginkite doTERRA citrinų eterinį aliejų kepiniuose jau šiandien!

<b”>Šis aliejus sertifikuotas pagal košerio kodeksą.

Play Video

Įspėjimai

Galimas odos jautrumas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jei esate nėščia, maitinate kūdikį ar esate prižiūrima gydytojo, pasitarkite su gydytoju. 

Venkite sąlyčio su akimis, vidinėmis ausimis ir jautriomis vietomis. Venkite saulės spindulių ar UV spindulių mažiausiai 12 valandų po produkto panaudojimo.

 • Įlašinkite citrinų eterinio aliejaus į purškiamą buteliuką su vandeniu ir naudokite jį kaip naminę valymo priemonę, kai valysite stalviršius, kūdikio kėdutę, vonios kriauklę ar bet ką kitą, kam reikia valomosios citrinų galios. Kad tirpalas būtų dar stipresnis, įpilkite šiek tiek acto. Naminis valymo tirpalas, pagamintas su citrinų eteriniu aliejumi, gražus tuo, kad jame nėra visų cheminių medžiagų, kurių yra parduotuvėje pirktuose valikliuose. Galite būti ramūs žinodami, kad jūsų valymo priemonė nekels grėsmės jums ir jūsų šeimai, nes joje nėra cheminių medžiagų! Norite daugiau valymo citrinų aliejumi idėjų? Išbandykite šią paprastą ir veiksmingą stiklo valymo priemonę savo namams

 • Užkietėję, lipnūs likučiai anksčiau erzindavo, tačiau su citrinų eterinio aliejaus pagalba galite atsikratyti lipnių nešvarumų be valandų valandas trunkančio šveitimo ar nuodingų cheminių medžiagų naudojimo. Ar nuplėšėte kainos etiketę nuo savo naujo vandens buteliuko, kad po to rastumėte lipnių likučių? Ar dėl mažylio susižavėjimo lipdukais ant miegamojo sienos dažnai lieka lipni košė? Ar jūsų paauglys, prieš penkias valandas pasigaminęs sumuštinį su sviestu ir džemu, paliko didelę lipnią košę? Įprastai tokios situacijos reikštų, kad jums teks ilgai šveisti, o lipnios netvarkos likučiai vis dar liks. Tačiau į skudurą įlašinę šiek tiek citrinų eterinio aliejaus galėsite atsikratyti šių (ir panašių) netvarkų praktiškai akimirksniu. 

 • Norėdami švelniai nupoliruoti baldus, tiesiog įlašinkite kelis lašus citrinos į alyvuogių aliejų ant šluostės, kad išvalytumėte, apsaugotumėte ir blizgintumėte medžio apdailą.

 • Nors citrina gali daryti stebuklus su mediniais baldais, ji taip pat naudinga odiniams baldams prižiūrėti. Odinei sofai ar odinei kėdei išsaugoti reikia daug darbo ir ypatingos priežiūros, tačiau citrinų eterinis aliejus dėl savo konservuojamųjų savybių daug darbo už jus atliks pats. Citrinų aliejumi sudrėkinta šluoste nuvalykite odinius baldus, kad juos išsaugotumėte ir išvengtumėte odos suskilinėjimo.  

 • Nerūdijančio plieno prietaisus nuvalykite minkšta šluoste, pamirkyta citrinų aliejuje, kad ant jų neliktų dryžių.

REKLAMA

 • Nesvarbu, ar mėgstate dirbti su dviračiu, automobiliu, ar įgyvendinti projektus garaže, žinote, kaip sunku nuvalyti juodus riebalus nuo rankų. Kad ir kaip stipriai šveitėte su muilu, visada lieka riebalų likučių. Suteikite muilui šiek tiek papildomos valymo galios įlašinę į muilo mišinį kelis lašus citrinų eterinio aliejaus ir gerai nušveiskite rankas. 

 • Ar kada nors bandėte naudoti citrinų aliejų odai? Pasirodo, šis eterinis aliejus gali padėti nušveisti odą. Įtraukus jį į odos priežiūros rutiną, jis gali padėti suteikti jūsų veido odai gaivaus ir sveiko švytėjimo. Norėdami pasigaminti naminį šveitiklį, sumaišykite 4-5 lašus doTERRA citrinų eterinio aliejaus su nedideliu kiekiu avižinių dribsnių ir vandens. Kai citrinų avižinių dribsnių šveitiklį užtepsite ant odos, pajusite, kaip citrinų eterinis aliejus valo ir gaivina odą.

 • Difuzijos būdu paskleistas citrinų eterinis aliejus pakylėja aplinką ir skatina teigiamą nuotaiką. Įrodyta, kad dėl cheminės šio aliejaus sudėties jis padeda pagerinti nuotaiką, skleisdamas energizuojantį ir gaivinantį aromatą. Jei norite išsklaidyti citrinų aliejų, į pasirinktą eterinių aliejų difuzorių įlašinkite tris-keturis lašus.

 • Citrinų eterinis aliejus taip pat padės išvalyti ir išgryninti orą ir paviršius jūsų namuose. Nesvarbu, ar norite pašalinti ore tvyrančius kvapus, ar tiesiog norite, kad namai kvepėtų gaiviai, šviesiai ir švariai, citrinų eterinis aliejus yra optimalus pasirinkimas difuzijai atskirai arba difuzoriaus mišinyje.

 • Ieškote gero citrinų aliejaus mišinio difuzoriui? Įlašinkite į difuzorių 2 lašus citrinų, 1 lašą laimo, 1 lašą levandų ir 1 lašą rozmarinų, kad pajustumėte „Švarios vasaros virtuvės” aromatą.
Play Video
 1. Naudoti tik atskiestą. 
 2. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
 3. Saugoti, kad nepatektų į akis ir gleivinę. 
 4. Patekus ant odos, mažiausiai 12 valandų po sąlyčio venkite saulės šviesos ir UV spindulių.

REKLAMA

„doTERRA” citrinų eterinis aliejus gaunamas Italijoje ir Brazilijoje, kur yra idealios auginimo sąlygos šiam ryškiam ir aštriam eteriniam aliejui gaminti.

Citrinų eterinis aliejus spaudžiamas šaltuoju būdu iš vaisių žievės. Vidutiniškai vienas citrinmedis per metus išaugina 500-600 citrinų, iš kurių per metus gaunama maždaug septynios uncijos citrinų eterinio aliejaus.

Pagrindinė citrinų eterinio aliejaus sudedamoji dalis yra limonenas, kuris yra populiari buitinių valymo priemonių sudedamoji dalis. Iš citrinų eterinio aliejaus galite pasigaminti ekologiškų valymo priemonių, kuriose nėra kenksmingų cheminių medžiagų ir kurios yra saugios jūsų namams ir šeimai.

Parašykite žinutę į [email protected] su turimais klausimais arba iškart skambinkite oficialiu mamaterra.lt numeriu: +37068226633 .

Mielai jums pagelbėsime!

Pasidalink šiuo įrašu!

Norite nuolaidų būsimiems pirkiniams?

Tapk registruotu doTERRA vartotoju ir gauk 25% nuolaidą!

Pažįstate žmonių, kurie norėtų įgyti arba patobulinti sveikos gyvensenos įpročius? Įsigiję su nuolaida parduodamą rinkinį jie gali rasti jų poreikius atitinkančių produktų ir reikšmingai sutaupyti.

Narystės rinkiniuose nauji nariai ras viską ko reikia, pradedant naudoti doTERRA produktus.

Gauk nuolaidas būsimiems doTERRA pirkiniams ir registruokis jau dabar! (registracijos nuoroda į kitą puslapį)

Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS rinkiniams ir kolekcijoms!
25% nuolaida doTERRA ESSENTIAL AROMATICS™ TOUCH, FAMILY ESSENTIALS, doTERRA YOGA ir daugybei kitų kolekcijų!
Rinkiniai
Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS doTERRA aliejams!
25% nuolaida tyriems eteriniams aliejams ir eterinių aliejų mišiniams!
Eteriniai Aliejai
Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS doTTERA
linijos produktams!
25% nuolaida doTERRA VERAGE, doTERRA™ SPA, Deep Blue, On Guard® produktams!
doTERRA Linijos Produktai
Previous
Next

Taipogi Skaitykite!

Pirkinių krepšelis