Kaip Natūraliai Palaikyti Geresnį Virškinimą: doTERRA Eteriniai Aliejai

Regina Rainienė

Regina Rainienė

Virškinimo sistema – nuo burnos iki skrandžio, kepenų, kasos, žarnyno ir t. t. – daug ką daro jūsų labui. Kiekvieną dieną ji skaido maistines medžiagas, kurias jūsų kūnas pasisavina ir naudoja energijai, augimui ir ląstelių atstatymui.

Nors galbūt to nesitikite, žarnyno sveikata turi įtakos įvairiems organizmo procesams, pavyzdžiui, imuninės ir nervų sistemos veiklai.

Kadangi virškinimo sistema daro viską dėl jūsų, kodėl gi nepadarius ko nors dėl jos? Pateikiame keletą patarimų, kaip natūraliai pasirūpinti virškinimo sistema ir ją palaikyti

Į savo mitybos racioną įtraukite sveiką, maistingą ir skaidulų turintį maistą. Jūsų organizmui, įskaitant virškinimo sistemą, reikia gerų medžiagų, kad išliktumėte sveiki ir klestėtumėte. 

Gaudami pakankamai skaidulinių medžiagų ypač palengvinsite virškinimą. Vienas iš paprastų būdų padidinti skaidulinių medžiagų kiekį – naudoti doTERRA skaidulinių medžiagų papildą TerraGreens. Tai skanus miltelių pavidalo gėrimas, kurio dėka gauti daugiau skaidulinių medžiagų labai paprasta.

Be to, kad valgysite daug gerųjų bakterijų turinčių produktų, pavyzdžiui, jogurto ir raugintų maisto produktų, vartokite probiotikus, kurie jūsų žarnynui suteikti daugiau sveikų mikrobų. 

PB Assist+ yra patentuota prebiotinių skaidulų ir šešių probiotinių mikroorganizmų padermių formulė unikalioje dviguboje kapsulėje, kurioje yra laiko atpalaidavimo sistema.

Gaukite fermentų. Jūsų organizmas naudoja vadinamuosius virškinimo fermentus, kurie padeda virškinti maistą, gauti maistinių medžiagų ir medžiagų apykaitą paversti energija. 

Nuolatinę šių fermentų gamybą organizme galite palaikyti valgydami daug žalio sveiko maisto.
Taip pat galite suteikti jam papildomos paramos vartodami DigestZen TerraZyme virškinimo fermentų kompleksą. 

Jame yra aktyvių viso maisto fermentų mišinys, palaikantis kofaktorius, kurių dažnai trūksta virtame, perdirbtame ir konservantų prisotintame maiste.

Retkarčiais pasitaikančias pilvo bėdas galite spręsti naudodami grynus eterinius aliejus.

ZenGest eterinių aliejų mišinys ar ZenGest minkštosios kapsulės gali padėti sumažinti dujų kiekį ir pilvo pūtimą bei nuraminti atsitiktinius virškinimo sutrikimus ir skrandžio negalavimus.

Pipirmėčių eterinis aliejus, ar Pipirmėčių minkštosios kapsulės enteriniu apvalkalu taip pat yra puikus natūralus sprendimas. Jos palaiko virškinamojo trakto komfortą ir palengvina virškinimą apatinėje žarnyno dalyje.* Jos taip pat puikiai padeda sumažinti atsitiktinius dujų, pilvo pūtimo ir kitus virškinimo sunkumus.*

Jaunesniems šeimos nariams skirtas Tamer iš doTERRA Kids kolekcijos yra buteliuke su rutuliniu aplikatoriumi, kurį patogu naudoti, kai reikia nuraminti. Jo raminantis aromatas kartu su pilvo masažu gali daryti stebuklus. Laikykite „Tamer” rankinėje arba pasiimkite jį į keliones, kad būtų visada po ranka.

Pasidalink šiuo įrašu!

Norite nuolaidų būsimiems pirkiniams?

Tapk registruotu doTERRA vartotoju ir gauk 25% nuolaidą!

Pažįstate žmonių, kurie norėtų įgyti arba patobulinti sveikos gyvensenos įpročius? Įsigiję su nuolaida parduodamą rinkinį jie gali rasti jų poreikius atitinkančių produktų ir reikšmingai sutaupyti.

Narystės rinkiniuose nauji nariai ras viską ko reikia, pradedant naudoti doTERRA produktus.

Gauk nuolaidas būsimiems doTERRA pirkiniams ir registruokis jau dabar! (registracijos nuoroda į kitą puslapį)

Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS rinkiniams ir kolekcijoms!
25% nuolaida doTERRA ESSENTIAL AROMATICS™ TOUCH, FAMILY ESSENTIALS, doTERRA YOGA ir daugybei kitų kolekcijų!
Rinkiniai
Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS doTERRA aliejams!
25% nuolaida tyriems eteriniams aliejams ir eterinių aliejų mišiniams!
Eteriniai Aliejai
Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS doTTERA
linijos produktams!
25% nuolaida doTERRA VERAGE, doTERRA™ SPA, Deep Blue, On Guard® produktams!
doTERRA Linijos Produktai
Previous
Next

Taipogi Skaitykite!

Pirkinių krepšelis