Eteriniai Aliejai ir Difuzorius: Kodėl Turėčiau Naudoti doTERRA Eterinių Aliejų Difuzorių?

Regina Rainienė

Regina Rainienė

doTERRA Difuzorius Garinimui

Ar kada nors užėjote į draugo namus, SPA ar viešbučio vestibiulį ir iš karto pagalvojote: koks tas puikus kvapas? Jei jums kada nors kilo ši mintis, tikriausiai pastebėjote, galbūt paslėptą kambario kampe, eterinių aliejų difuzorių – nedidelį prietaisą, kurio viršuje sklinda lengvi garai.

Galbūt ant draugo stalviršio matėte nedidelį daiktą, skleidžiantį sūkurius ar miglotus aromatus, bet kas iš tikrųjų yra difuzorius?

Taip pat žinomas kaip aromaterapinis difuzorius, eterinių aliejų difuzorius yra prietaisas, kuris paima eterinius aliejus ir išskiria juos į gaivų aromatinį orą. Kai difuzorius paima eterinį aliejų ir paverčia jį mikroskopine aliejaus lašelių drėgme, jis išsklaido lašelius (ir kvapą) po visą orą, leisdamas jums jausti aromatą.

Pastaraisiais metais difuzoriai tapo gana įprasti. Juos matome žmonių namuose, biurų patalpose, gydytojų ir odontologų kabinetuose ir pan. Kodėl tiek daug žmonių pasirenka naudoti difuzorius?

Pirma, naudojant eterinių aliejų difuzorių, bet koks kambarys gali nuostabiai kvepėti. Eteriniai aliejai yra stiprūs ir suteikia puikų aromatą, gaunamą iš augalų, gėlių, vaisių, žolelių ir kt. Kas nenori lengvo būdo, kaip pagerinti savo erdvę?

Antra, difuzoriai tampa vis populiaresni, nes, deja, daugelis alternatyvų – žvakės, oro gaivikliai ir papildiniai – gali išleisti toksinus į orą. Pasirinkę eterinius aliejus, įgaunate geresnį, tyresnį aromatą, nes eteriniai aliejai išgaunami tiesiai iš augalo.

REKLAMA

Jei niekada anksčiau nenaudojote difuzoriaus, galite pamanyti, kad jums reikia specialaus mokymo arba brangios įrangos. Tiesa ta, kad jei turite tinkamą difuzorių, tada išsklaidyti eterinius aliejus yra taip paprasta, kaip atidaryti buteliuką ir įlašinti kelis lašus. Štai kodėl tiek daug žmonių nusprendžia skleisti eterinius aliejus – tai nepaprastai patogu.

Play Video

Štai pagrindiniai eterinio aliejaus difuzoriaus naudojimo principai:

  1. Pasirinkite eterinį aliejų, kurį norite paskleisti.
  2. Į difuzorių įlašinkite vandens ir kelis lašus eterinio aliejaus.
  3. Uždėkite difuzoriaus dangtelį, įjunkite ir mėgaukitės aromatu!

Įprasta difuzoriaus naudojimo priežastis yra oro gaivinimas. Nešvarios skalbyklos, dulkėti biurai ir virtuvės, kvepiančios praėjusios nakties vakariene, vienu mygtuko paspaudimu gali virsti šviesiomis, jaukiomis erdvėmis.

Kaip minėta anksčiau, eterinių aliejų difuzorius yra natūrali alternatyva tokiems dalykams kaip sintetiniai oro gaivikliai ir žvakės, nes, skirtingai nei šie produktai, eteriniai aliejai neišskiria toksinų į orą. Visiems, norintiems natūraliu būdu sukurti šviežią, švarią aplinką, difuzorius yra paprasčiausias sprendimas.

REKLAMA

Turėdami galingų aromatų, galite naudoti savo eterinius aliejus ir difuzorių, kad pakeistumėte bet kurį kambarį. Štai kodėl žmonėms patinka difuzoriai – jie padeda sukurti pritaikytą aplinką, kuri kvepia nuostabiai ir net atitinka jūsų nuotaiką.

Pavyzdžiui, Eukalipto eterinio aliejaus sklaidymas yra tarsi gryno oro gurkšnis. Maloniai aitrus doTERRA Greipfrutų eterinio aliejaus aromatas privers pasvajoti apie vasarą saulėje. Arba galbūt norėtumėte paskleisti Levandų eterinį aliejų, kad pasiklystumėte tarp besidriekiančių minkštų levandų žiedų laukų, kad dienos rūpesčiai išnyktų.

Geriausia yra tai, kad galite pasirinkti iš daugybės eterinių aliejų, tinkančių bet kokiam kambariui, nuotaikai ar savaitės dienai. Savo difuzoriuje galite sujungti eterinius aliejus ir sukurti unikalų difuzoriaus mišinį.

Apačioje, galite pasisemti daugiau įspūdingų idėjų kaip galite naudoti difuzorių su savo eteriniais aliejais (nuoroda į kitą Pinterest puslapį).

Kur turėčiau laikyti Difuzorių?

Kita priežastis, kodėl tiek daug žmonių mėgsta difuzorius, yra tai, kad jie yra nešiojami. Įjungę difuzorių ir pridėję eterinių aliejų, galite greitai pakeisti bet kurio kambario jausmą.

Štai keletas vietų, kuriose galite naudoti difuzorių:

Jūsų miegamasis: Padėję difuzorių ant naktinio staliuko ar kitoje miegamojo vietoje galite sukurti individualią atmosferą, kai ruošiatės dienai ryte arba ruošiatės miegui naktį. Mėgstamų eterinių aliejų naudojimas gali padėti suasmeninti šią ganėtinai svarbią erdvę.

Virtuvė: kai norite panaikinti blogus kvapus arba atgaivinti kvapą virtuvėje, greitai ir efektyviai pastatydami difuzorių ant stalviršio į kambarį įnešite malonesnių aromatų. Nebereikės jaudintis dėl kvapų, likusių gaminant vakarienę ar pilna šiukšliadėe – jūsų eterinių aliejų difuzorius padės išgelbėti dieną.

Šeimos kambarys, prieškambaris ar kita maža erdvė: jei norite, kad žmonės įeitų į jūsų namus ir sakytų: „Oho, koks aromatas!“, tuomet gera strategija būtų įrengti difuzorių bendrose patalpose arba prie įėjimo. Difuzoriaus pastatymas šalia prieškambario yra puikus būdas užtikrinti, kad svečiai visada būtų sutikti viliojančiu aromatu.

REKLAMA

Vonios kambarys: ar kada nors baigėte valyti vonios kambarį ir pajutote, kad erdvė vis dar nešvari ar nuobodu? Pastatę eterinių aliejų difuzorių ant prekystalio galite paversti nuobodų vonios kambarį prabangiu SPA centru! Tai taip pat ypač gera idėja, kai atvyksta svečiai.

Jūsų biuras: nesvarbu, ar dirbate namuose, kabinoje ar savo biuro erdvėje, darbo metu išsisklaidę galite sukurti idealią atmosferą, kad galėtumėte sau laisviausiai dirbti. Nesvarbu, ar jums reikia motyvuojančios atmosferos, kuri padėtų vangiomis popietės valandomis, ar tiesiog norite sukurti ramią aplinką įtemptomis dienomis kur dirbate, difuzorius Jūsų biure gali būti tikrai puikus produktas.

Keliaudami: pamirškite apie tvankią atmosferą kelionėse ar pasenusį orą viešbučio kambariuose. Naudodami difuzorių galite pakeisti bet kokią erdvę, kurioje atsidursite, net kai nesate namuose. Automobiliui galite naudoti nešiojamą eterinių aliejų difuzorių, orui atgaivinti. Taip pat rankiniame bagaže galite laikyti nešiojamąjį difuzorių. Atvykę į viešbutį iškarto pradėkite garinti, kad jaustumėtės žvalūs kaip namie.

Norite sužinoti daugiau apie tai, kada, kaip ir kur garinti bei skleisti eterinius aliejus? Atsisiųskite mūsų nemokamą el. knygą „Aromatinis eterinių aliejų naudojimas“. Knyga – anglų kalba.

Eterinių aliejų difuzoriai tampa vis įprastesni, todėl rinkoje rasite daugybę modelių. Taigi, kaip žinoti, kurį difuzorių pirkti?

Kaip eterinių aliejų ekspertai, manome, kad ultragarsiniai difuzoriai siūlo geriausią vertę tiems, kurie nori mėgautis savo eteriniais aliejais difuzuodami. Ultragarsiniai difuzoriai naudoja vandenį ir elektroninius dažnius, kad sukurtų tą puikų eterinių aliejų aromatą, apie kurį kalbėjome anksčiau. Šio tipo difuzorius itin paprasta naudoti ir norint sukurti tvirtą, ilgai išliekantį aromatą, reikia tik nedidelio eterinio aliejaus kiekio. Jie taip pat linkę veikti tyliau, todėl jų veikimo garso net nepastebėsite.

Štai keletas ultragarsinių difuzorių pavyzdžių, kuriuos turite apsvarstyti nusipirkti:

„Petal Essential“ kolekcija: „Petal“ difuzorius suteikia atpalaiduojantį aromatą, švelniai baltą aplinkos apšvietimą ir gali apimti iki 30 kvadratinių metrų aplinką. Be to, difuzoriaus našumas yra dvi – šešios valandos nepertraukiamo purškimo arba 12 valandų su pertrūkiais. Petal Essential Collection, yra ypatingai gerai naudoti su Laukinių Apelsinų ir doTERRA Levandų eterinius aliejais.

„Dawn® Aroma“ drėkintuvas: „Dawn Aroma“ drėkintuvas sukuria aukščiausio lygio komfortą bet kurioje patalpoje. Jo išmanusis miego režimas palaiko idealų drėgmės lygį visą naktį ir padeda užtikrinti tinkamą aplinką geram nakties miegui. Siūlomas pasirinkimas, difuzorių naudoti su doTERRA On Guard® –  eterinių aliejų mišiniu.

Tikroji eterinio aliejaus difuzoriaus naudojimo nauda yra ta, kad jis suteikia galimybę pakeisti savo pasaulį. Užuot tenkinę save su nešvarioje virtuvėje, viešbučio kambaryje su pasenusiu oru ar nekvepenčia biuro erdve, su mūsų difuzoriais galite valdyti savo aplinką!

Norėdami sužinoti daugiau apie platų doTERRA siūlomų difuzorių pasirinkimą, spustelėkite mygtuką apačioje. Gerų kvapų ir gaivaus aromato!

Pasidalink šiuo įrašu!

Norite nuolaidų būsimiems pirkiniams?

Tapk registruotu doTERRA vartotoju ir gauk 25% nuolaidą!

Pažįstate žmonių, kurie norėtų įgyti arba patobulinti sveikos gyvensenos įpročius? Įsigiję su nuolaida parduodamą rinkinį jie gali rasti jų poreikius atitinkančių produktų ir reikšmingai sutaupyti.

Narystės rinkiniuose nauji nariai ras viską ko reikia, pradedant naudoti doTERRA produktus.

Gauk nuolaidas būsimiems doTERRA pirkiniams ir registruokis jau dabar! (registracijos nuoroda į kitą puslapį)

Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS rinkiniams ir kolekcijoms!
25% nuolaida doTERRA ESSENTIAL AROMATICS™ TOUCH, FAMILY ESSENTIALS, doTERRA YOGA ir daugybei kitų kolekcijų!
Rinkiniai
Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS doTERRA aliejams!
25% nuolaida tyriems eteriniams aliejams ir eterinių aliejų mišiniams!
Eteriniai Aliejai
Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS doTTERA
linijos produktams!
25% nuolaida doTERRA VERAGE, doTERRA™ SPA, Deep Blue, On Guard® produktams!
doTERRA Linijos Produktai
Previous
Next

Taipogi Skaitykite!

Pirkinių krepšelis