doTERRA Gvazdikėlių (CLOVE) Eterinis Aliejus Nauda ir Naudojimas

Regina Rainienė

Regina Rainienė

doTERRA Gvazdikėlių CLOVE Eterinis Aliejus indelyje

Gvazdikėliai jau daugelį metų naudojami dantų preparatuose, saldainiuose ir kramtomojoje gumoje dėl savo skonio ir gebėjimo valyti burną, tačiau jie turi dar daugybę privalumų. 

Dėl pagrindinės cheminės sudedamosios dalies – eugenolio – šis eterinis aliejus yra labai stimuliuojantis ir energizuojantis, todėl gali būti naudojamas kaip šildantis masažo aliejus.

Gvazdikėliai pasižymi stipriomis antioksidacinėmis savybėmis, o vartojami į vidų palaiko širdies ir kraujagyslių sistemos sveikatą. 

Gvazdikėliai, kaip maisto gaminimo prieskonis, suteikia aštraus skonio bet kokiam patiekalui ar desertui ir kartu yra naudingi vidaus sveikatai. Vienas lašas gali išvalyti dantis ir dantenas, kartu skatindamas gaivų burnos kvapą.

REKLAMA

Gvazdikmedžiai šimtmečius buvo naudojami kulinarijoje, kvepalų gamyboje ir kitoms aromatinėms reikmėms. 

Iš Pietryčių Azijos kilęs gvazdikmedis, arba Eugenia caryophyllata, gali gyventi iki 100 metų ir yra mirtų šeimos medis, kurio lapai, žiedai ir pumpurai yra labai aromatingi, todėl naudingi eterinio aliejaus gamybai.

Gvazdikėlių eterinis aliejus gali būti gaminamas iš medžio žiedų, šakų arba lapų. Aukščiausios kokybės ir veiksmingiausias gvazdikėlių eterinis aliejus gaunamas iš žiedų, nes pumpuruose yra daug eugenolio. 

Eugenolis suteikia gvazdikėlių eteriniam aliejui energizuojantį kvapą ir įvairią naudą. Iš gvazdikmedžio stiebo ir lapų gaunamas eterinis aliejus yra gausesnis, todėl gerokai pigesnis, tačiau nėra toks pat stiprus. „doTERRA Clove” eterinis aliejus gaunamas iš Madagaskaro, iš neatsivėrusių ir išdžiovintų visžalio medžio Eugenia caryophyllata žiedų pumpurų, kad būtų maksimaliai stiprus ir veiksmingas.

REKLAMA

Gvazdikėlių eterinis aliejus geriausiai žinomas dėl savo naudos burnos higienai. Anksčiau jis dažnai buvo naudojamas odontologų praktikoje dantims ir dantenoms raminti.

Kadangi gvazdikėlių eterinis aliejus yra karštas, nepamirškite, kad jį visada reikia skiesti augaliniu aliejumi.

Norėdami pasigaminti natūralų burnos skalavimo skystį, įlašinkite vieną lašą gvazdikėlių į 60 ml vandens ir skalaukite burną, kad poveikis būtų raminantis.

Gvazdikėlių eterinis aliejus tinkamai atskiestas padeda nuraminti kūdikius, kai jiems dygsta dantukai. Žiūrėkite video apie tai apačioje

Play Video

Gvazdikėlių eterinis aliejus pasižymi ilgu vidinės naudos sąrašu. Nuryjamas gvazdikėlis palaiko skrandžio ir virškinamojo trakto veiklą ir padeda geriau įsisavinti svarbias maistines medžiagas. 

Taip pat gali padėti palaikyti nervų sistemą, širdį ir kraujagysles ir sveiką uždegiminę reakciją, kai vartojamas į vidų.

  • Gvazdikėlių eterinį aliejų vartokite kasdien po lašą arbatoje, kavoje arba daržovių kapsulėje. Aliejus taip pat naudojamas gaminant maistą ir kepant, jo yra daugelyje receptų, pavyzdžiui, imbierinių meduolių ir moliūgų prieskonių. Vos vienas lašas suteikia aštrų skonį ir kartu yra naudingas organizmui
  • Dėl savo šiltų, aštrių savybių gvazdikėlių aliejus puikiai tinka jūsų mėgstamiausiems rudens ar švenčių receptams. Šiame eterinių aliejų moliūgų pyrago recepte panaudotas gardus, aštrus gvazdikėlių, imbiero ir cinamono eterinių aliejų skonis, kad senas mėgstamas patiekalas įgautų naują atspalvį. Nesvarbu, ar ruošiatės rengti didelį šventinį vakarėlį, ar ieškote puikaus deserto gaiviam rudens vakarui, šis moliūgų pyrago receptas su gvazdikėlių aliejumi netrukus taps jūsų atostogų sezono puošmena.
  • Gvazdikėlių aliejaus aštrus rudens skonis puikiai tinka ne tik gaminant maistą, bet taip pat galite mėgautis Gvazdikėlių aliejaus kvapu savo namuose pagamintame cukraus šveitiklyje. Pasigaminkite odos šveitiklį namuose, derindami rudeninius Kininio cinamono, Imbiero ir Gvazdikėlių eterinio aliejaus kvapus, ir mėgaukitės glotnia, nušveista oda. Jums patiks šis šventiškas rudens cukraus šveitiklis su gvazdikėlių aliejumi, kvepiantis gaivia rudens diena.
  • Įtraukite gvazdikėlių aliejų į savo kasdienį maisto papildų režimą, kad prisidėtumėte prie geros savijautos. Jei norite pajusti gvazdikėlių aliejaus teikiamą naudą, įlašinkite du ar tris lašus gvazdikėlių aliejaus į „doTERRA Veggie” kapsulę ir vartokite į vidų, kad palaikytumėte širdį ir kraujagysles.

REKLAMA

  • Ar bandėte patys pasigaminti potpourri iš eterinių aliejų? Gvazdikėlių aliejus yra naudingas naminės potpourri mišinio priedas, ypač jei norite namus pripildyti šiltų rudens ir žiemos kvapų. Naudokite cinamoną, kasiją, vetiveriją, laukinį apelsiną, imbierą, kardamoną, gvazdikėlių aliejų ir kitus mėgstamus aliejus, kad pridėtumėte aromato šiam naminiam potpourri ir mėgautumėtės šiltais, aštriais ir žolelių rudens kvapais.
  • Pagaminkite saldų skanėstą savo artimiesiems pagal šį gardų imbierinių sausainių receptą su gvazdikėlių aliejumi. Akivaizdu, kad jums reikės imbierų eterinio aliejaus, tačiau įprastų imbierinių sausainių skonį galite sustiprinti papildomai naudodami cinamono ir gvazdikėlių aliejų. Šie gardūs imbieriniai sausainiai yra be glitimo, be cukraus ir veganiški, todėl puikiai tiks visiems jūsų draugams ar šeimos nariams, kurie turi mitybos apribojimų. Be to, jie skanūs!
  • Kadangi gvazdikėlių aliejus suteikia odai šildymo pojūtį, kartais jis naudojamas masažo terapijai. Tačiau nepamirškite, kad gvazdikėlių aliejus yra žinomas kaip karštas aliejus, todėl jį visada reikia skiesti frakcionuotu kokosų aliejumi. Jei norite mėgautis raminančio šilto masažo privalumais namuose, galite derinti gvazdikėlių aliejų su „doTERRA” rankų ir kūno losjonu.
  • Pajuskite gaivinantį gvazdikėlių aliejaus kvapą paskleisdami jį rudens ir žiemos sezonais. Jei norite sukurti stimuliuojantį difuzoriaus mišinį, į pasirinktą eterinių aliejų difuzorių įlašinkite tris lašus gvazdikėlių aliejaus, du lašus cinamono ir vieną lašą laukinių apelsinų aliejaus.

Aliejai, kurie gerai dera su doTERRA Gvazdikėlių Eteriniu Aliejumi

Gvazdikėlių aliejus, kaip ir kiti aštrūs ar medienos eteriniai aliejai, gerai dera su panašiomis savybėmis pasižyminčiais eteriniais aliejais. 

Aštrūs eteriniai aliejai, tokie kaip laukinių apelsinų, smilkalų, kasijų, kedrų, imbierų ir cinamonų, dėl savo šiltų aromatinių savybių gerai dera su gvazdikėlių aliejumi. 

Gvazdikėlių aliejus taip pat gerai dera su saldžiais, žoliniais eteriniais aliejais, tokiais kaip romėniškųjų ramunėlių ir pankolių aliejus.

Atsargumo priemonės

Galimas odos jautrumas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jei esate nėščia, maitinate kūdikį ar esate prižiūrima gydytojo, pasitarkite su gydytoju. 

Venkite sąlyčio su akimis, vidinėmis ausimis ir jautriomis vietomis. 

REKLAMA

Jei jau susipažinote su gvazdikėlių aliejaus įvairiapusiškas ir naudingas savybes, peržiūrėkite mūsų puslapį ir užsisakykite. Jei eterinių aliejų srityje esate naujokas, įsitikinkite, kad jūsų įsigyjami aliejai yra aukštos kokybės, saugūs naudoti ir kruopščiai išbandyti. 

„doTERRA”, siekdama užtikrinti, kad mūsų aliejai būtų saugūs, gryni ir stiprūs, remiasi CPTG Certified Pure Tested Grade™ kokybės bandymais. 

Taigi užsisakydami gvazdikėlių aliejų iš „doTERRA” galite būti ramūs žinodami, kad gaunate kokybišką produktą.

doTERRA Poveikio Istorijos, Darbo Vietų Kūrimas

Manandžaryje – bendruomenėje rytinėje Madagaskaro pakrantėje – ūkininkai tradiciškai augina dvi rinkai skirtas kultūras: kavą ir ryžius. Deja, ūkininkai nuolat patiria nuostolių dėl savo darbo, nes tarpininkai superka žaliavas ir didina kainą bei pelną sau.

Džozefui Klaudui ir Rosinai (dviem Mananjary ūkininkams) šie du augalai neužtikrino pakankamų pajamų jų šeimos poreikiams tenkinti. 

REKLAMA

Pastaruosius kelerius metus jie augino gvazdikmedžius, kad papildytų savo pajamas. Gvazdikėlių derliaus nuėmimas ir pardavimas suteikia papildomų pajamų, kurias Josephas Claudis ir Rosine skiria sūnaus išsilavinimo apmokėjimui. 

Mūsų tiekimo partneris bendradarbiauja su tokiais smulkiais ūkininkais kaip Josephas Claudis ir Rosaline, kad sukurtų darbo vietų bendruomenėje, o mes, siekdami grynumo, kartu gauname aukštos kokybės eterinį aliejų.

Pasidalink šiuo įrašu!

Norite nuolaidų būsimiems pirkiniams?

Tapk registruotu doTERRA vartotoju ir gauk 25% nuolaidą!

Pažįstate žmonių, kurie norėtų įgyti arba patobulinti sveikos gyvensenos įpročius? Įsigiję su nuolaida parduodamą rinkinį jie gali rasti jų poreikius atitinkančių produktų ir reikšmingai sutaupyti.

Narystės rinkiniuose nauji nariai ras viską ko reikia, pradedant naudoti doTERRA produktus.

Gauk nuolaidas būsimiems doTERRA pirkiniams ir registruokis jau dabar! (registracijos nuoroda į kitą puslapį)

Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS rinkiniams ir kolekcijoms!
25% nuolaida doTERRA ESSENTIAL AROMATICS™ TOUCH, FAMILY ESSENTIALS, doTERRA YOGA ir daugybei kitų kolekcijų!
Rinkiniai
Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS doTERRA aliejams!
25% nuolaida tyriems eteriniams aliejams ir eterinių aliejų mišiniams!
Eteriniai Aliejai
Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS doTTERA
linijos produktams!
25% nuolaida doTERRA VERAGE, doTERRA™ SPA, Deep Blue, On Guard® produktams!
doTERRA Linijos Produktai
Previous
Next

Taipogi Skaitykite!

Pirkinių krepšelis