5 Priežastys Mylėti doTERRA On Guard Purškiklį

Regina Rainienė

Regina Rainienė

doTERRA On Guard Purškiklio naudojimas ir nauda

Nežinau, kaip jūs, bet nesugalvoju nė vienos priežasties nenaudoti doTERRA On Guard® purškiklio!
Tai puikus daiktas grįžtant į mokyklą, kurį galima įsidėti į kuprinę ar piniginę.

Šį rudenį pasirūpinkite atsargomis, kad Jūsų rankos būtų švarios!

Sudėtyje esantis natūralus obuolių ekstraktas savo drėkinančia formule padės odai  neišsausėti, o rankos bus švelnios ir lygios. 

doTERRA On Guard mišinys iš laukinių apelsinų, gvazdikėlių, cinamono, eukalipto ir rozmarino CPTG ™ eterinių aliejų suteikia pakylėtą citrusinių prieskonių aromatą. 

Natūraliai gauta veiklioji medžiaga, USP sertifikuotas etilo alkoholis, padeda išvalyti rankas. Tai patogus purškiklis, puikiai tinkanti kelionėms, mokyklai, darbui ir išėjus apsipirkti.

REKLAMA

Šaltuoju sezonu būtina turėti

Vienintelis produktas, be kurio negalite išeiti iš namų: On Guard rankų valymo purškiklis

Šis patogus purškiklis pasižymi valomuoju poveikiu ir drėkinamąja formule, kuri neišsausina odos ir suteikia rankoms švelnumo ir glotnumo pojūtį. 

Sezoninis privalomas daiktas!

Pasaulyje, kuriame gausu stiprių chemikalų ir dirbtinių kvapiųjų medžiagų, mes dažnai ieškome saugių produktų, kuriuos galime naudoti savo šeimose. 

Populiarios komercinės burnos priežiūros priemonės gali džiovinti ir dirginti jautrius burnos audinius. O daugumos  dezinfekcinių skysčių dažno naudojimo įtaka ne tik rankų odai, bet ir visam organizmui dar nėra ištirta.

REKLAMA

1. Muilas taipogi nedžiovina odos, o ant rankų esančius nešvarumus  gerai nuplauna ir apvalo eterinių aliejų pagalba. Dispenseris daro muilo putas.

2. Žirniukai – 1 žirniuke  yra 1/4 lašelio On guard eterinių aliejų mišinio. Tinkami nešiotis kišenėje ir karts nuo karto atgaivinti burnos ertmę. Saugo dantenas, dantis, palaiko imunitetą tinkamame lygyje.

3. doTERRA On Guard Dantų pasta praturtinta On guard eteriniais aliejais puikiai valo dantis ir  burną. 0 taip pat ir balina dantis. 

4. On Guard pastilės saugo burnos gleivinę, stiprina imunitetą, ramina perštinčią gerklę.

5. „doTERRA On Guard” burnos skalavimo skystis be alkoholio yra skirtas dantims ir dantenoms valyti, apnašoms mažinti ir sveikai atrodančiai šypsenai skatinti, naudojant kaip kasdienės higienos dalį.

Miswak medžio (naudoto jau prieš 7000 metų dantų valymui) ekstraktas padeda atgaivinti kvėpavimą ir išlaikyti švarius dantis, mažina apnašų kaupimąsi, o ksilitolis padeda išlaikyti sveikus ir stiprius dantis.

Į įprastą burnos higienos procedūrą šalia siūlo ir šepetėlio įtraukite dōTERRA On Guard burnos skalavimo skystį, kad palaikytumėte sveiką burnos gleivinę ir ilgai trunkantį gaivų kvėpavimą.

Gera žinoti, kad su doTERRA eteriniais aliejais atliekami moksliniai tyrimai ir kad jie SKIRASI nuo kitų aliejų, ne tik kvapu, bet ir poveikiu. Nuoroda į vieną iš tokių tyrimų:

www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2994788/

Pasidalink šiuo įrašu!

Norite nuolaidų būsimiems pirkiniams?

Tapk registruotu doTERRA vartotoju ir gauk 25% nuolaidą!

Pažįstate žmonių, kurie norėtų įgyti arba patobulinti sveikos gyvensenos įpročius? Įsigiję su nuolaida parduodamą rinkinį jie gali rasti jų poreikius atitinkančių produktų ir reikšmingai sutaupyti.

Narystės rinkiniuose nauji nariai ras viską ko reikia, pradedant naudoti doTERRA produktus.

Gauk nuolaidas būsimiems doTERRA pirkiniams ir registruokis jau dabar! (registracijos nuoroda į kitą puslapį)

Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS rinkiniams ir kolekcijoms!
25% nuolaida doTERRA ESSENTIAL AROMATICS™ TOUCH, FAMILY ESSENTIALS, doTERRA YOGA ir daugybei kitų kolekcijų!
Rinkiniai
Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS doTERRA aliejams!
25% nuolaida tyriems eteriniams aliejams ir eterinių aliejų mišiniams!
Eteriniai Aliejai
Su Naryste.. Nuolaidos VISIEMS doTTERA
linijos produktams!
25% nuolaida doTERRA VERAGE, doTERRA™ SPA, Deep Blue, On Guard® produktams!
doTERRA Linijos Produktai
Previous
Next

Taipogi Skaitykite!

Pirkinių krepšelis