Sale!

25.00 

doTERRA Niaouli eterinis aliejus 15 ml

doTERRA Niaouli eterinis aliejus 15 ml

Dėl sudėtyje esančio eukaliptolio ir monoterpenų derinio šis eterinis aliejus pasižymi stimuliuojančiu poveikiu. Plačiai naudojamas įvairiuose kosmetikos produktuose, tokiuose kaip losjonai, kremai ir muilas, Niaoulio eterinis aliejus padeda odai atrodyti sveikai ir švariai.

Prieinamumas: Liko 5

Grąžinimo Garantija

Jei doTERRA prekė bus brokuota, ji bus pakeista nauja!

Saugus Mokėjimas​

Mokėjimus apdoroja tik saugūs paslaugų tiekėjai!​

Kokybės Garantija​

Užtikriname geriausią visų siūlomų produktų kokybę!​

Greitas Pristatymas

Prekes įprastai pristatome per 1-3 darbo dienas!

Niaoulio (penkiagyslių mirtenių) eterinis aliejus

Melaleuca quinquenervia

Penkiagyslė mirtenė yra didelis visžalis medis, kilęs iš Australijos. Šių medžių lapai užauga iki 13 cm ilgio, o šakų galuose išsidėstę žiedai gelsvi ir primena mažas šluoteles. Dėl neįprastos šio medžio išvaizdos žmonės sugalvojo jam daug pavadinimų – vadina jį medžiu su popierine žieve arba butelių šepečiu. Penkiagyslė mirtenė yra arbatmedžiui giminingas augalas, turintis saldų medienos aromatą. Dėl sudėtyje esančio eukaliptolio ir monoterpenų derinio šis eterinis aliejus pasižymi stimuliuojančiu poveikiu. Plačiai naudojamas įvairiuose kosmetikos produktuose, tokiuose kaip losjonai, kremai ir muilas, Niaoulio eterinis aliejus padeda odai atrodyti sveikai ir švariai. Naudojamas masažui šis aliejus gali padėti atpalaiduoti konkrečias sritis.

Dar senais laikais vietiniai Autralijos gyventojai įvertino šio aliejaus dezinfekuojančias savybes ir atsiradus odos žaizdoms, sudirgimams tiesiog dėdavo lapus ant sudirgimo vietos.

Taip pat teigiamai veikia kvėpavimo takus, imuninę sistemą, l1stelių atsinaujinimo procesą

Atsargumo priemonės

Gali dirginti odą. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jei laukiatės, žindote kūdikį ar sergate, pasitarkite su gydytoju. Saugoti, kad nepatektų į akis, vidinę ausį, ant veido ir jautrių vietų.

Nežinote kokio produkto norite? Parašykite mums ir mes su džiaugsmu Jums padėsime!

Panašūs doTERRA Produktai

Prekės su Nuolaida!

Kiti doTERRA Linijos Produktai

Pirkinių krepšelis
doTERRA Niaouli eterinis aliejus 15 ml
25.00