25.30 

Litsea 15 ml

Litsea 15 ml

Jei savimi abejojate, kritikuojate, slopinate save, bijote būti atstumti, pasikliaujate tik patvirtinimu iš išorės, jaučiatės užsiblokavęs bei turintis daug ribojančių įsitikinimų – privalu turėti šį aliejų. Jis padės įsikvėpti, priimti, manifestuoti savo svajones, klausyti vidinio balso, suteiks aiškumo ir padės atsiverti galimybėms.

Grąžinimo Garantija

Jei doTERRA prekė bus brokuota, ji bus pakeista nauja!

Saugus Mokėjimas​

Mokėjimus apdoroja tik saugūs paslaugų tiekėjai!​

Kokybės Garantija​

Užtikriname geriausią visų siūlomų produktų kokybę!​

Greitas Pristatymas

Prekes įprastai pristatome per 1-3 darbo dienas!

Litsea cubeba yra nedidelis visžalis medis, kurio žiedai balti ir geltoni. Nepaisant į citriną panašaus aromato, šis augalas nepriklauso citrusinių šeimai. Cinamono ir ravintaro pusbrolis, jis priklauso Lauraceae arba lauramedinių šeimai. Augalo, dar vadinamo May Chang ir Mountain Pepper, mažos uogos primena pipirų grūdelius ir yra renkamos nuo liepos iki rugsėjo mėn. Azijoje populiarios augalo šaknys ir šakos naudojamos tradicinėje kinų medicinoje. Vaisiai distiliuojami garuose, iš jų gaminamas Litsea eterinis aliejus, o mediena kartais naudojama baldams ar statyboms.

Saldus ir raminantis, ryškus ir citrinų gaivos, įkvėpkite tiesiai iš buteliuko, kad greitai pakiltų nuotaika. Naudokite jį difuzoriuje, kad sukurtumėte atpalaiduojančią ir džiugią atmosferą. Įtraukite „Lisea” į vonią ar masažo aliejų, kad praskaidrintumėte savo dieną. Norėdami suteikti gaivos, įmaišykite jos į „pasidaryk pats” muilus ir losjonus. Gali būti, kad „Litsea” taps nauju mėgstamiausiu citrusinių vaisių aromatu.

Litsea yra valios eterinis aliejus, skatinantis mus daryti tai, kas mus įkvepia. Ko gero visi be išimties esame patyrę momentus, kai jaučiamės įsikvėpę, esame priėmime, kai informacija bei energija itin lengvai pro mus praeina tačiau mes nesiklausome savo intuicijos, nes pradedame vadovautis protu. Mes patys esame savo didžiausi kritikai, teisėjai. Litsea yra būtent tas eterinis aliejus, kuris skatina mus pasikliauti savo vidine išmintimi, padeda nugalėti baimes, kurios ateina kartu su įkvėpimu. Litsea padeda mums išmokti klausyti savo vidinio balso, ir būti aukščiau už savo baimes. Šis eterinis aliejus skatina mus pasikliauti savo vidiniu kompasu, gyventi pagal savo aukštesnį tikslą ir pasitraukti SAU iš kelio!
Jei savimi abejojate, kritikuojate, slopinate save, bijote būti atstumti, pasikliaujate tik patvirtinimu iš išorės, jaučiatės užsiblokavęs bei turintis daug ribojančių įsitikinimų – privalu turėti šį aliejų. Jis padės įsikvėpti, priimti, manifestuoti savo svajones, klausyti vidinio balso, suteiks aiškumo ir padės atsiverti galimybėms. Garinti, kvėpti nuo delnų/iš buteliuko, tepti kaktą, smilkinius, pakaušį.

 

Naudojimas

Naudokite jį difuzoriuje, kad pagyvintumėte atmosferą.
Pridėkite į pakylėjantį ir atgaivinantį masažą.
Derinkite litsea su papildomais aliejais, tokiais kaip levandų, sandalmedžio ar smilkalų, kad aromatas būtų subalansuotas ir ramus.

Naudojimo instrukcijos
Difuzijos būdu: Naudokite tris-keturis lašus į pasirinktą difuzorių.
Naudoti vietoje: Užlašinkite vieną ar du lašus ant norimos vietos. Atskieskite su nešančiuoju aliejumi, kad sumažintumėte odos jautrumą. Žr. toliau pateiktas papildomas atsargumo priemones.

Įspėjimai
Galimas odos jautrumas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jei esate nėščia, maitinate kūdikį arba esate prižiūrima gydytojo, konsultuokitės su gydytoju.

Nežinote kokio produkto norite? Parašykite mums ir mes su džiaugsmu Jums padėsime!

Panašūs doTERRA Produktai

Prekės su Nuolaida!

Kiti doTERRA Linijos Produktai

Pirkinių krepšelis
Litsea 15 ml
25.30