Sale!

49.50 

doTERRA PEACE™ Užtikrintumo Suteikiantis Eterinių Aliejų Mišinys 5ml

doTERRA PEACE™ Užtikrintumo Suteikiantis Eterinių Aliejų Mišinys 5ml

 • Mišinį doTERRA PEACE sudaro levandų, mairūnų, kvapiųjų auksabarzdžių ir kvapiųjų kanangų (Ylang Ylang) eteriniai aliejai
 • Sukuria raminantį aromatą
 • Suteikia ramybės ir užtikrintumo pojūtį

Grąžinimo Garantija

Jei doTERRA prekė bus brokuota, ji bus pakeista nauja!

Saugus Mokėjimas​

Mokėjimus apdoroja tik saugūs paslaugų tiekėjai!​

Kokybės Garantija​

Užtikriname geriausią visų siūlomų produktų kokybę!​

Greitas Pristatymas

Prekes įprastai pristatome per 1-3 darbo dienas!

doTERRA PEACE™ Užtikrintumo Suteikiantis Eterinių Aliejų Mišinys

5 ml

 

doTERRA PEACE™ Užtikrintumo Suteikiančio Eterinių Aliejų Mišinio Aprašymas:

Gėlių ir mėtų eterinių aliejų mišinys doTERRA PEACE yra pozityvus priminimas, kad neturite būti tobulas, norėdamas atrasti ramybę. Nurimkite, giliai įkvėpkite ir raskite ryšį su ramiu ir nesiblaškančiu savimi

Gyvenimo įvykiai gali užpildyti mus daugybe skirtingų, o kartais ir nepageidaujamų emocijų.  Kai kurios iš jų yra ypač varginančios- tai baimė ir nerimas.  Kadangi aplink mus sukasi tiek daug slegiančių situacijų ir emocijų, svarbu skirti laiko giliai įkvėpti ir subalansuoti emocijas pasitelkiant doTERRA PEACE. Pagaminta iš mėtų ir gėlių eterinių aliejų mišinio, doTERRA PEACE gali padėti nuraminti viduje kylančias negatyvias emocijas ir suteikti galimybę ramiai mąstyti. Kai pajusite, kad jus ima slėgti gyvenimo rūpesčiai ir spaudimas, naudokite doTERRA PEACE, taip padėsite sau atkurti užtikrintumo ir pasitenkinimo jausmus.

Sudėtyje yra keletas labiausiai atpalaiduojančių ir raminančių aliejų, tokių kaip levandų, mairūnų, vetiverijų ir ylang ylang eteriniai aliejai. Raminančių eterinių aliejų balansas šiame mišinyje sukuria derinį, kuris puikiai atkuria ramias emocijas.

doTERRA PEACE™ Užtikrintumo Suteikiančio Eterinių Aliejų Mišinio Naudojimas:

Naudojant lokaliai arba aromatiškai, doTERRA PEACE mišinys gali paskatinti ramybės, pasitenkinimo ir nusiraminimo jausmus.
Kai pradeda kilti nerimas ir baimė, naudokite doTERRA Peace mišinį, kad atremtumėte šias emocijas. „doTERRA PEACE“ yra sukurta su specifiniais eteriniais aliejais, kurie padeda pašalinti baimės ir nerimo jausmus.

Norėdami greito efekto, užlašinkite vieną lašą doTERRA PEACE ant rankų ir patrinkite jas. Tada apglėbkite rankas aplink nosį ir giliai įkvėpkite.
Jei jums sunku užmigti naktį, garinkite PEACE aliejų. Mišinys Peace yra idealus naktinis mišinys, skatinantis raminančią aplinką ir ramų miegą. Norėdami gauti geriausius rezultatus, vieną ar du lašus doTERRA PEACE mišinio lašinkite į difuzorių ir garinkite.

Ar jaudinatės prieš egzaminą ar kalbėdami scenoje? Jei pradedate nerimauti, pagarinkite arba įkvėpkite nuo delnų Peace eterinių aliejų mišinio, kuris suteiks emocinį komfortą.
Nesvarbu, ar esate tėvai, seneliai, broliai ar seserys, ar draugas, visi yra matę ar patyrę vaiko pykčio priepuolį. Toms akimirkoms yra doTERRA PEACE. Kai kitą kartą pamatysite, kad jūsų sūnus, dukra ar mylimo žmogaus vaikas nusiminęs ar neramus, patepkite vaiko pėdas doTERRA PEACE, kad jį nuramintumėte. (Tai turėtų būti daroma gavus tėvų sutikimą.)

doTERRA PEACE™ Užtikrintumo Suteikiančio Eterinių Aliejų Mišinio Sudėtis:

 • Vetiverijos šaknis
 • Levandų žiedai
 • Ylang Ylang žiedai
 • Frankincense derva
 • Šalavijo žiedai
 • Mairūno lapai
 • Labdano šakelių absoliutas
 • Šaltmėtės žolė

 

Daugiau informacijos apie doTERRA PEACE užtikrintumo suteikantį eterinių aliejų mišinį rasite žemiau esančiame vaizdo įraše.

Nežinote kokio produkto norite? Parašykite mums ir mes su džiaugsmu Jums padėsime!

Panašūs doTERRA Produktai

Prekės su Nuolaida!

Kiti doTERRA Linijos Produktai

Pirkinių krepšelis
doTERRA PEACE™ Užtikrintumo Suteikiantis Eterinių Aliejų Mišinys 5ml
49.50