43.00 

doTERRA Majestic Lore Asmeniniai Eterinių Aliejų Kvepalai

doTERRA Majestic Lore Asmeniniai Eterinių Aliejų Kvepalai

Jo kvapas primena sodrius žalius miškus, sniegu padengtas kalnų viršukalnes ir žvarbius žiemos rūkus, ir yra vienodai patrauklus tiek vyrams, tiek moterims. Sertifikuoti, tyri, patikrintos kokybės CPTG™ Black Spruce (Juodųjų eglių), Balsam Fir (Balzaminių kėnių) ir kitų užburiančių medienos eterinių aliejų derinys su netikėta Bergamot (Bergamočių) eterinio aliejaus gaiva sukuria rafinuotą klasikinį aromatą, kuris puikiai tinka tiek dieną, tiek naktį.

Prieinamumas: Liko 1

Grąžinimo Garantija

Jei doTERRA prekė bus brokuota, ji bus pakeista nauja!

Saugus Mokėjimas​

Mokėjimus apdoroja tik saugūs paslaugų tiekėjai!​

Kokybės Garantija​

Užtikriname geriausią visų siūlomų produktų kokybę!​

Greitas Pristatymas

Prekes įprastai pristatome per 1-3 darbo dienas!

doTERRA Majestic Lore
Asmeniniai eterinių aliejų kvepalai, 8ml

Spygliuočių miškų ir šiaurinio Kanados kraštovaizdžio įkvėpti Asmeniniai eterinių aliejų kvepalai Majestic Lore yra žavus išskirtinis originalus dōTERRA produktas. Jo kvapas primena sodrius žalius miškus, sniegu padengtas kalnų viršukalnes ir žvarbius žiemos rūkus, ir yra vienodai patrauklus tiek vyrams, tiek moterims. Sertifikuoti, tyri, patikrintos kokybės CPTG™ Black Spruce (Juodųjų eglių), Balsam Fir (Balzaminių kėnių) ir kitų užburiančių medienos eterinių aliejų derinys su netikėta Bergamot (Bergamočių) eterinio aliejaus gaiva sukuria rafinuotą klasikinį aromatą, kuris puikiai tinka tiek dieną, tiek naktį.

  • Išskirtiniai asmeniniai kvepalai sukuriami naudojant eterinius aliejus, absoliutus ir ekstraktus bei iš cukraus išgautą alkoholį.
  • Unikalūs kvepalai, pasižymintis elegantiškomis egzotiškomis gėlių natomis ir ryškiomis dervingos medienos ir lapų savybėmis.
  • Kerintis aromatas, leidžiantis patirti gaivinantį didžiųjų miškų dvelksmą.
Naudojimas
  • Užpurškus ant odos, mėgavimasis gaiviu žemišku aromatu stiprina pozityvią nuotaiką.
  • Naudokite ant pulsuojančių vietų, tokių kaip riešai, vidinė alkūnės pusė, kaklas ar vidinė kelio pusė.
  • Purkškite visą kūną po dušo, kad kvapas laikytųsi ilgiau.
Naudojimo nurodymai
Prieš naudojimą švelniai papurtykite. Laikykite buteliuką vertikaliai ir purkškite norimą kūno sritį.
Atsargumo priemonės

Venkite tiesioginių saulės ir UV spindulių ant apipurkštos vietos bent 12 valandų po produkto naudojimo. Neišdžiūvusi priemonė yra degi. Saugoti nuo ugnies ir šilumos šaltinių. Saugoti, kad nepatektų į akis ar ant jautrių vietų.

Sudėtis

Alkoholis, vanduo (Aqua), Picea Mariana šakų ir spyglių aliejus, Abies Balsamea (Balzaminių kėnių) žievės aliejus, Citrus Aurantium Bergamia (bergamočių) vaisių aliejus, Cupressus Nootkatensis medienos aliejus, Chamaecyparis Obtusa medienos aliejus, Lavandula Angustifolia (levandų) aliejus, Santalum Album (santalmedžių) aliejus, Cistus Ladaniferus lapų ir stiebų ekstraktas, Vetiveria Zizanoides šaknų aliejus, Jasminum Grandiflorum (jazminų) žiedų ekstraktas, Styrax Tonkinensis sakų ekstraktas, Pogostemon Cablin aliejus, Bulnesia Sarmientoi medienos aliejus, Evernia Prunastri (briedragių) ekstraktas, Michelia Alba žiedų aliejus, Cananga Odorata žiedų aliejus, bičių vaško ekstraktas, Dipteryx Odorata sėklų ekstraktas, Eugenia Caryophyllus (gvazdikėlių) stiebų aliejus, Cinnamomum Zeylanicum žievės aliejus, benzilo benzoatas, cinamaldehidas, eugenolis, limonenas, linalolis.

 

Nežinote kokio produkto norite? Parašykite mums ir mes su džiaugsmu Jums padėsime!

Panašūs doTERRA Produktai

Prekės su Nuolaida!

Kiti doTERRA Linijos Produktai

Pirkinių krepšelis
doTERRA Majestic Lore Asmeniniai Eterinių Aliejų Kvepalai
43.00