Tapk doTERRA registruotu nariu ir gauk 25% nuolaidą viskam!
Nemokamas siuntimas užsisakant už 150 EUR ir daugiau!​
menu hamburgerio ikona

55.00 

Doterra Touch Blooming Trio

Doterra Touch Blooming Trio

Įkvėpkite gamtos grožio su laikui nepavaldžiais, brangiais eteriniais aliejais, esančiais „Blooming Trio”: Gardenia Touch, Jasmine Touch ir Neroli Touch.

Neturime

Grąžinimo Garantija

Jei doTERRA prekė bus brokuota, ji bus pakeista nauja!

Saugus Mokėjimas​

Mokėjimus apdoroja tik saugūs paslaugų tiekėjai!​

Kokybės Garantija​

Užtikriname geriausią visų siūlomų produktų kokybę!​

Greitas Pristatymas

Prekes įprastai pristatome per 1-3 darbo dienas!

Įkvėpkite gamtos grožio su laikui nepavaldžiais, brangiais eteriniais aliejais, esančiais „Blooming Trio”: Gardenia Touch, Jasmine Touch ir Neroli Touch.

Šis trio trykšta energija.

Kiekvienas CPTG Certified Pure Tested Grade® eterinis aliejus yra sumaišytas su frakcionuotu kokosų aliejumi, kad būtų lengva jį naudoti ir poveikis būtų ilgalaikis. Naudokite vieną aromatą arba eksperimentuokite su visais trimis, kad atrastumėte savo aromato harmoniją.

„Gardenia Touch” yra frakcionuoto kokosų aliejaus ir Gardenia jasminoides (Gardenia) eterinio aliejaus mišinys. Kinai dar Tangų dinastijos laikais brangino gardeniją, o Japonijai ji buvo dovanojama kaip taikos ir draugystės simbolis. Nedideliam kiekiui gardenijų eterinio aliejaus pagaminti reikia didžiulio kiekio žydinčių žiedų, todėl jis pasižymi sodriu, saldžiu gėlių aromatu.

„Jasmine Touch” sudėtyje yra frakcionuoto kokosų aliejaus ir didžiojo jazmino (Jasminum grandiflorum) absoliuto. Jazminai, laikomi gėlių karaliumi, vertinami dėl savo itin kvapnaus aromato, todėl „Jasmine Touch” puikiai tinka asmeniniams kvepalams.

„Neroli Touch” sudėtyje yra frakcionuoto kokosų aliejaus ir Citrus x auratium (karčiojo apelsino) eterinio aliejaus. Neroli išgaunamas iš karčiojo apelsino medžio žiedų ir pasižymi atpalaiduojančiu, pusiau saldžiu ir gėlių aromatu.

Nežinote kokio produkto norite? Parašykite mums ir mes su džiaugsmu Jums padėsime!

Panašūs doTERRA Produktai

Prekės su Nuolaida!

Kiti doTERRA Linijos Produktai

Pirkinių krepšelis
Doterra Touch Blooming Trio
55.00