doTERRA Įvadinis Eterinių Aliejų Rinkinys (INTRODUCTORY KIT) (3 Skirtingi doTERRA Eteriniai Aliejai po 5ml)

doTERRA Įvadinis Eterinių Aliejų Rinkinys (INTRODUCTORY KIT) (3 Skirtingi doTERRA Eteriniai Aliejai po 5ml)

35.00 

 • Trys geriausiai parduodami doTERRA CPTG sertifikuoti gryni patikrinti eteriniai aliejai po 5ml – citrinų, levandų ir pipirmėčių.
 • Idealus pradžios taškas kiekvienam, kuris tikisi gamtos galiomis pakeisti savo gyvenimą.
 • Rinkinys pateikiamas patogioje pakuotėje, taip pat pridedamame aprašyme siūlomi naudojimo būdai padės jums tinkamai veikti.

Grąžinimo Garantija

Jei doTERRA prekė bus brokuota, ji bus pakeista nauja!

Saugus Mokėjimas​

Mokėjimus apdoroja tik saugūs paslaugų tiekėjai!​

Kokybės Garantija​

Užtikriname geriausią visų siūlomų produktų kokybę!​

Greitas Pristatymas

Prekes įprastai pristatome per 1-3 darbo dienas!

doTERRA Įvadinis Eterinių Aliejų Rinkinys (INTRODUCTORY KIT) (3 Skirtingi doTERRA Eteriniai Aliejai)

3 eteriniai aliejai po 5ml

 

doTERRA Įvadinio Eterinių Aliejų Rinkinio (INTRODUCTORY KIT) Aprašymas:

Kai ką nors pradedi, geriausia pradėti nuo bazinių dalykų. Štai kodėl sujungėme tris populiariausius ir galingiausius eterinius aliejus, kuriuos paprasta naudoti ir dar lengviau įsimylėti! Visiems, kurie tik pradeda naudoti eterinius aliejus, įvadinis rinkinys suteikia puikią galimybę prisiliesti prie jų.

Trys geriausiai parduodami doTERRA CPTG sertifikuoti gryni patikrinti eteriniai aliejai – citrinų, levandų ir pipirmėčių – yra idealus pradžios taškas kiekvienam, kuris tikisi gamtos galiomis pakeisti savo gyvenimą. Rinkinys pateikiamas patogioje pakuotėje, taip pat pridedamame aprašyme siūlomi naudojimo būdai padės jums tinkamai veikti.

 

doTERRA Įvadinis Eterinių Aliejų Rinkinys (INTRODUCTORY KIT) Susideda Iš Šių 3 Skirtingų doTERRA Eterinių Aliejų po 5ml:

 • Citrinų (LEMON) eterinis aliejus
 • Pipirmėčių (PEPPERMINT) eterinis aliejus
 • Levandų (LAVENDER) eterinis aliejus

doTERRA Citrinų (LEMON) Eterinis Aliejus 5ml

Ryškus ir linksmas, citrinų eterinio aliejaus aromatas yra tok saulėtas. Grynas doTERRA citrinų eterinis aliejus gali būti naudojamas aromatiškai, vietiškai ir į vidų. Paskleiskite nuotaiką keliantį citrinos aromatą, kad bet kokia aplinka taptų linksma, energizuojančia erdve. Citrina gali būti vartojama į vidų, kad palaikytų virškinimą. * Be to, jos skonis puikus! Įlašinkite lašelį į gėrimus, jogurtą, salotų padažus ir kt., kad gautumėte puikų skonį ir vidinės naudos (tereikia vieno ar dviejų lašų). Dėl natūraliai valomų cheminių komponentų, tokių kaip limonenas, citrinų eterinis aliejus puikiai tinka paviršiams valyti. Galite patys pasigaminti žaliojo valiklio, naudodami kelis citrinos lašus su vandeniu purškimo buteliuke. Kitas būdas pasinaudoti citrinos galia – užlašinti lašelį ar du tiesiai ant sunkiai nuvalomos dėmės, klijų, piešinukų markeriu ant sienų, nenebaltų sportbačių padų. Tai ypač tinka lipniems likučiams nuvalyti.

Citrina yra galinga valymo priemonė, kuri valo paviršius ir gali būti naudojama kaip netoksiška valiklis namuose.

doTERRA Pipirmėčių (PEPPERMINT) Eterinis Aliejus 5ml

Pipirmėtės padeda sumažinti kartais pasitaikančius skrandžio sutrikimus ir skatina sveiką kvėpavimo funkciją, kai vartojama į vidų.

Gaivus pipirmėčių eterinio aliejaus aromatas pripildo bet kurią erdvę energijos! Jo skonis toks pat geras, kaip ir saldus kvapas. Grynas doTERRA Peppermint gali būti naudojamas aromatiškai, vietiškai ir viduje. Aštrus ir gaivus, pipirmėčių eterinio aliejaus kvapas puikiai pabudina ryte. Taip pat puikiai budina po sočių pietų ar ilgai vairuojant kelionėje. Paskleiskite jį savo biure arba namie vaikams dirbant su projektu ar studijuojant. Išoriškai pipirmėtė suteikia stiprų vėsinimo pojūtį. Nedidelį kiekį užtepkite ant kaukolės pagrindo ir smilkinių arba naudokite kelis lašus raminamajam pečių ar nugaros masažui. Puikus vasaros triukas – įlašinti kelis lašus į mažą purškimo buteliuką su vandeniu. Galite apipurkšti rankas, kaklą ir kitas odos vietas, kad jaustumėtės vėsiai dienos karštyje. Pipirmėčių eterinis aliejus yra puikaus skonio ir teikia daug naudos organizmui. * Vartojant viduje, jis gali padėti retkarčiais sutrinkančiam virškinimui. * Nurijus pipirmėčių, taip pat palaikoma kvėpavimo takų sveikata. * Įlašinkite lašelį į mėgstamą kokteilį, baltymų kokteilius ar kt. gėrimus ir patiekalus. Levandos yra vienas iš labiausiai mėgstamų eterinių aliejų pasaulyje. Jo švelnus, saldus  gėlių aromatas sukuria raminančią, atpalaiduojančią atmosferą.

doTERRA Levandų (LAVENDER) Eterinis Aliejus 5ml

Grynas doTERRA levandų eterinis aliejus gali būti naudojamas aromatiškai, vietiškai ir viduje. Aromatiškai raminantis levandų kvapas puikiai tinka garinti ar įkvėpti iš delnų vakare prieš miegą. Naudojant viduje, levandos gali nuraminti ir atpalaiduoti mintis.* Prieš miegą įlašinkite lašelį į naminę arbatą – vienas iš būdų pasinaudoti šia nuostabia natūralia nauda. Levandos ramina odą. Naudokite jį vietiškai ant nedidelių įbrėžimų ir sudirgimų, kaip odos priežiūros rutinos dalį arba ant pėdų prieš miegą. Levandų eterinio aliejaus privalumais gali mėgautis visa šeima. Galite naudoti jį vietiškai arba aromatiškai su savo vaikais, net ir su neramiais kūdikiais. Naudojant lokaliai ant savo mažylių, reikia tik vieno ar dviejų lašų. Praskieskite nešiklio aliejumi, pavyzdžiui, frakcionuotu kokosų aliejumi – taip pat tiks alyvuogių aliejus arba avokadų aliejus – kad sumažintumėte odos jautrumą ir padidintumėte įsisavinimą.

Levandos turi raminantį ir atpalaiduojantį aromatą, kuris sukuria ramią aplinką prieš miegą. Jis taip pat gali paskatinti ramų miegą, kai naudojamas į vidų. *

 

doTERRA Įvadinio Eterinių Aliejų Rinkinio (INTRODUCTORY KIT) Naudojimo Patarimai:

 • Prieš miegą ant pagalvės užlašinkite lašelį levandų.
 • Į vidų išgerkite porą lašų pipirmėčių, kad palengvintumėte kartais pasitaikančius skrandžio sutrikimus. *
 • Įlašinkite lašelį citrinos į vandenį, kad palaikytumėte virškinimą ir pajustumėte gaivų skonį.
 • Naudokite levandą, kad nuramintų retkarčiais atsirandantį odos sudirginimą.
 • Garinama difuzoriumi pipirmėtė skleidžia energijos suteikiantį aromatą.
 • Natūraliai išvalykite namus citrinos pagalba.

 

Peržiūrėkite vaizdo įrašą apie įvadinį doTERRA eterinįų aliejų rinkinį.

Panašūs doTERRA Produktai

Prekės su Nuolaida!

Kiti doTERRA Linijos Produktai

Pirkinių krepšelis