Tapk doTERRA registruotu nariu ir gauk 25% nuolaidą viskam!
Nemokamas siuntimas užsisakant už 150 EUR ir daugiau!​
menu hamburgerio ikona

20.00 

doTERRA Bergamot Mint 15 ml

doTERRA Bergamot Mint 15 ml

Prieinamumas: Liko 2

Grąžinimo Garantija

Jei doTERRA prekė bus brokuota, ji bus pakeista nauja!

Saugus Mokėjimas​

Mokėjimus apdoroja tik saugūs paslaugų tiekėjai!​

Kokybės Garantija​

Užtikriname geriausią visų siūlomų produktų kokybę!​

Greitas Pristatymas

Prekes įprastai pristatome per 1-3 darbo dienas!

Mentha citrata

Bergamot Mint (Pipirinės mėtos citrininio porūšio) eterinis aliejus išgaunamas iš žydinčio daugiamečio augalo violetiniais žiedais ir širdies formos lapais. Nepaisant pavadinimo, pipirinės mėtos citrininis porūšis (angl. Bergamot Mint) nėra niekaip susijęs su bergamočių vaisiais. Į levandų aliejų panašaus pipirinės mėtos citrininio porūšio eterinio aliejaus pagrindinės sudedamosios dalys yra linalolis ir linalilio acetatas. Šiuo aliejumi puikiai tinka papildyti Fractionated Coconut Oil (Frakcionuotą kokosų aliejų), kai jis naudojamas raminančiam ir atpalaiduojančiam masažui po treniruotės. Bergamot Mint (Pipirinės mėtos citrininio porūšio) eterinio aliejaus levandas primenantis mėtų aromatas puikiai papildo šiltą atpalaiduojančią vonią.

  • Puikiai dera su citrusiniais, Geranium (Pelargonijų), Lavender (Levandų), Rose (Rožių) ir Ylang Ylang (Kvapiųjų kanangų) eteriniais aliejais.
  • Šis iš Indijos tiekiamas eterinis aliejus distiliuojamas garais iš Mentha citrata augalo lapų ir stiebų.
  • Aromatas gali padėti atsipalaiduoti.
Puiki porelė
Paprastas ir lengvas būdas naudoti Bergamot Mint (Pipirinės mėtos citrininio porūšio) eterinį aliejų yra maišyti jį su bekvapiu doTERRA Spa Lotion (Losjonu). Tiesiog įlašinkite vieną ar du lašus Bergamot Mint (Pipirinės mėtos citrininio porūšio) eterinio aliejaus į delną, pridėkite šiek tiek losjono ir mėgaukitės! Šis naudojimo būdas itin tinkamas raminančiam masažui prieš miegą ar po treniruotės.
Naudojimas
  • Įlašinkite į bazinį aliejų ar bekvapį losjoną ir mėgaukitės atpalaiduojančiu masažu.
  • Naudokite atpalaiduojančiai voniai.
  • Puikiai dera su citrusiniais, Geranium (Pelargonijų), Lavender (Levandų), Rose (Rožių) ir Ylang Ylang (Kvapiųjų kanangų) eteriniais aliejais.
Naudojimo nurodymai
Masažui sumaišykite 5 aliejaus lašus su maždaug 10 ml bazinio aliejaus. Voniai sumaišykite 5 aliejaus lašus su maždaug 5 ml bazinio aliejaus. Jeigu naudosite kvepalams, sumaišykite 1 lašą su 10 lašų bazinio aliejaus. Tik išoriniam naudojimui.
Atsargumo priemonės

Gali dirginti odą. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jeigu laukiatės ar gydotės, pasitarkite su gydytoju. Venkite kontakto su akimis, vidine ausimi ir jautriomis vietomis.

Nežinote kokio produkto norite? Parašykite mums ir mes su džiaugsmu Jums padėsime!

Panašūs doTERRA Produktai

Prekės su Nuolaida!

Kiti doTERRA Linijos Produktai

Pirkinių krepšelis
doTERRA Bergamot Mint 15 ml
20.00