46.33 

MetaPWR Assist

MetaPWR Assist

Grąžinimo Garantija

Jei doTERRA prekė bus brokuota, ji bus pakeista nauja!

Saugus Mokėjimas​

Mokėjimus apdoroja tik saugūs paslaugų tiekėjai!​

Kokybės Garantija​

Užtikriname geriausią visų siūlomų produktų kokybę!​

Greitas Pristatymas

Prekes įprastai pristatome per 1-3 darbo dienas!

Padidinkite mitybos maistinę vertę su MetaPWR™ Assist. Kiekvienos kapsulės sudėtyje yra šilkmedžių lapų ekstrakto, berberino, cinamonų žievelės miltelių ir patentuoto MetaPWR eterinių aliejų mišinio. Vartojant prieš pagrindinį dienos valgį, šis galingas kasdieninės sveikatingumo rutinos papildas turės didžiausią poveikį jūsų kūnui. Pasitelkdami aukščiausios kokybės procesą, kad maksimaliai padidintų šilkmedžio lapų ekstrakto veikliosios medžiagos išgavimą, dōTERRA klinikinius tyrimus atliekantys tyrėjai sukūrė iš vidaus stimuliuojantį MetaPWR Assist.

Pagrindiniai privalumai

  •  Sudėtyje nėra GMO, pieno produktų, sojos, glitimo, konservantų, dirbtinių saldiklių ar kvapiųjų medžiagų.
  •  Šilkmedžių lapai gali prisidėti prie angliavandenių metabolinės pusiausvyros palaikymo organizme.*

„MetaPWR Assist” gali padėti sumažinti gliukozės kiekio svyravimus po valgio. Šilkmedžių lapų sudedamoji dalis prisijungia prie gliukozę prisijungiančių receptorių, todėl gliukozei jau nėra kur jungtis, todėl gliukozė ne taip greitai patenka į kraują. *

Galvokite apie savo kūną kaip apie automobilį – tai jūsų gyvenimo transporto priemonė! Jei spaudžiate akceleratoriaus pedalą iki dugno, o paskui staigiai spaudžiate stabdžius, automobilis susidėvės. Padidėjęs cukraus kiekis kraujyje taip pat sunkiai veikia organizmą ir prisideda prie ląstelių veiklos sutrikimų. Kuo labiau galime normalizuoti gliukozės ir insulino kiekio kraujyje svyravimus, tuo geriau, be to, tai labai padeda energijos lygiui ir ištvermei! *Šių teiginių nevertino Maisto ir vaistų administracija. Šis produktas neskirtas jokiai ligai diagnozuoti, gydyti, išgydyti ar užkirsti jai kelią.

*Šiuos su sveikata susijusius teiginius vis dar svarsto ES ir EFSA.

Panašūs doTERRA Produktai

Prekės su Nuolaida!

Kiti doTERRA Linijos Produktai

Pirkinių krepšelis
Prenumeruokite!
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite mėnesinius doTERRA nuolaidų pasiūlymus