49.00 

doTERRA Forest Breeze Eterinių Aliejų Mišinys 15 ml

doTERRA Forest Breeze Eterinių Aliejų Mišinys 15 ml

dōTERRA Forest Breeze – tai miško vėjo aromatas, kurį įkvėpė daugybė Europos miškų. Aliejaus „Forest Breeze” sudėtyje yra CPTG standarto Sibiro kėnių, kiparisų, kadagių, juodųjų eglių, laukinių apelsinų, Frankincense ir kmynų eterinių aliejų.

Prieinamumas: Liko 2

Grąžinimo Garantija

Jei doTERRA prekė bus brokuota, ji bus pakeista nauja!

Saugus Mokėjimas​

Mokėjimus apdoroja tik saugūs paslaugų tiekėjai!​

Kokybės Garantija​

Užtikriname geriausią visų siūlomų produktų kokybę!​

Greitas Pristatymas

Prekes įprastai pristatome per 1-3 darbo dienas!

dōTERRA Forest Breeze – tai miško vėjo aromatas, kurį įkvėpė daugybė Europos miškų. Aliejaus „Forest Breeze” sudėtyje yra CPTG standarto Sibiro kėnių, kiparisų, kadagių, juodųjų eglių, laukinių apelsinų, Frankincense ir kmynų eterinių aliejų. Be nuostabaus aromato, „doTERRA Forest Breeze” palaiko geresnę nuotaiką ir teigiamai veikia kvėpavimo takus.

  • Naudokite „Forest Breeze” aliejų difuzoriuje, kad patalpoje pasklistų miško kvapas ir būtų palaikomi kvėpavimo takai.
  • Įlašinkite 1 lašą „dōTERRA Forest Breeze” aliejaus į dušo želė, kad pasinaudotumėte eterinių aliejų galiomis ir pajustumėte gaivinantį medienos aromatą.
  • Naudojimas ant odos: Masažui sumaišykite 5 lašus „Forest Breeze” aliejaus su 10 ml doTERRA nešiklio aliejaus. Vonioje 5 lašus sumaišykite su 5 ml nešančiojo aliejaus. Kvepalams sumaišykite 1 lašą su 10 lašų nešančiojo aliejaus.

ĮSPĮJIMAI

Galimas odos jautrumas. Laikykite „doTERRA Forest Breeze” vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jei esate nėščia arba prižiūrima gydytojo, pasitarkite su gydytoju. Venkite sąlyčio su akimis, vidinėmis ausimis ir jautriomis vietomis. Patekus ant odos, gausiai praskieskite nešančiuoju aliejumi. Patekus ant odos, po naudojimo bent 12 valandų venkite saulės spindulių ir ultravioletinių spindulių.

Panašūs doTERRA Produktai

Prekės su Nuolaida!

Kiti doTERRA Linijos Produktai

Pirkinių krepšelis
Prenumeruokite!
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite mėnesinius doTERRA nuolaidų pasiūlymus