Sale!

20.00 

doTERRA Terrakotinis Pasyvusis Difuzorius 2vnt.

doTERRA Terrakotinis Pasyvusis Difuzorius 2vnt.

Mėgaukitės dōTERRA CPTG® eteriniais aliejais, kad ir kur keliautumėte, naudodami šiuos nešiojamus ir tvarius „Terrastone Passive” difuzorius. Šie stilingi ir funkcionalūs difuzoriai, pagaminti iš perdirbamo aliuminio, yra maži, daugkartinio naudojimo, ekologiški ir sukurti taip, kad bet kuriai erdvei suteiktų aromato, atmosferos ir stiliaus.

Prieinamumas: Liko 1

Kategorijos: ,
Kategorijos: ,

Grąžinimo Garantija

Jei doTERRA prekė bus brokuota, ji bus pakeista nauja!

Saugus Mokėjimas​

Mokėjimus apdoroja tik saugūs paslaugų tiekėjai!​

Kokybės Garantija​

Užtikriname geriausią visų siūlomų produktų kokybę!​

Greitas Pristatymas

Prekes įprastai pristatome per 1-3 darbo dienas!

Mėgaukitės dōTERRA CPTG® eteriniais aliejais, kad ir kur keliautumėte, naudodami šiuos nešiojamus ir tvarius „Terrastone Passive” difuzorius. Šie stilingi ir funkcionalūs difuzoriai, pagaminti iš perdirbamo aliuminio, yra maži, daugkartinio naudojimo, ekologiški ir sukurti taip, kad bet kuriai erdvei suteiktų aromato, atmosferos ir stiliaus. Juos galima statyti ant bet kokio lygaus paviršiaus naudojant pridedamą lipnų guminį padą arba pritvirtinti prie magnetinio paviršiaus naudojant pagrinde įmontuotą magnetą. Įlašinkite kelis lašus eterinio aliejaus ant „Terrastone” paviršiaus ir pajuskite gaivą – ant patalynės spintos lentynos, biuro stalo kampe ar viešbučio naktinio staliuko. Kad būtų lengviau išsaugoti mėgstamą aromatą, difuzoriai turi sandariai uždaromą dangtelį. Terrastone pasyvieji difuzoriai – tai puiki dovana šeimininkei šventiniams vakarėliams, dukterėčios kambariui bendrabutyje ar sau, taip pat puikus būdas supažindinti ką nors su eterinių aliejų difuzijos grožiu.

Atsukite dangtelį. Į difuzoriaus paviršių įlašinkite 5-8 lašus norimo aliejaus. Pagal poreikį įlašinkite papildomų lašų aliejaus. Padėkite ant bet kokio lygaus paviršiaus naudodami pridedamą lipnų guminį kilimėlį arba pritvirtinkite prie magnetinio paviršiaus naudodami pagrinde įmontuotą magnetą. Difuzorius laikykite atokiau nuo bet kokios tiksliosios įrangos, kuri gali būti jautri magnetinei jėgai, kad jos nesugadintumėte. Naudokite tik taip, kaip nurodyta.

Nežinote kokio produkto norite? Parašykite mums ir mes su džiaugsmu Jums padėsime!

Panašūs doTERRA Produktai

Prekės su Nuolaida!

Kiti doTERRA Linijos Produktai

Pirkinių krepšelis
doTERRA Terrakotinis Pasyvusis Difuzorius 2vnt.
20.00